Açık Burun Ameliyatı

Açık Burun Ameliyatı Nedir?

Burun ameliyatları, farklı faktörlerden dolayı çok fazla kişi tarafından tercih edilen operasyon işlemlerinden birisidir. Burun yapısı ince bir kemiğe sahip olduğundan ve hassas bir şekilde ameliyata alınması gerektiğinden dolayı, her zaman alanında uzmanlaşmış cerrahlar tarafından yapılmaktadır. Burun ameliyatları kendi içerisinde açık burun ameliyatı ya da kapalı burun estetiği olarak ayrılmaktadır. Tüm uzmanlara, her hangi bir sebepten ötürü ameliyata başlanmadan önce, sorulan sorulardan birisi de, açık mı yoksa kapalı olarak yapılan ameliyatların mı daha uygun ve acısız olduğuna dair sorulan sorudur. Tüm inceleme ve araştırmaların, yapılan estetik ameliyat sonuçlarına göre bu soruya verilen cevapların kişiden kişiye değiştiği ve uzmanlara göre farklılık gösterdiği gözlemlenmektedir. Ancak açık teknik kullanılarak yapılan burun ameliyatlarında, ele alınan ilk özellik burun estetiği yaşı olmaktadır. Genel olarak 16 yaşından küçük bireylerde bu teknik kullanılmamaktadır.

Açık Burun Ameliyatının Özellikleri Nelerdir?

Açık burun ameliyatı ya da açık burun tekniği, kapalı tekniğe oranla, daha doğal olarak ele alınmaktadır. Açık olarak yapılmakta olan ameliyatta, özellikle bunun önceden ameliyat geçirmiş olması dikkat alınmaktadır. Eğer ameliyat edilecek olan burun daha önceden bir işleme uğramışsa ve bu sorun sonucunda aradan belli bir zaman geçtikten sonra burunda çökme ve yarılma ya da eğilme gibi durumlar meydana geldiyse, açık teknik tercih edilerek, burunda düzeltme meydana getirilmektedir. Yani tıp dilinde revizyon olarak bilinen düzeltme eyleminin, burun yapısına uygulanması sonucunda açık ameliyat yapılmış olmaktadır. Özellikle de basit burun estetiği fiyatları kapsamında en uygun miktarlara sahip olan açık  tekniktir. Çünkü açık teknik kullanılarak ele alınan burun ameliyatlarında, burun kökünden bir ameliyatla karşı karşıya kalmamaktadır. Yalnızca düzeltmeler ele alınmaktadır. Bu nedenle en uygun fiyatlı operasyonların başında gelmektedir.

Açık Burun Ameliyatının Avantajları Nelerdir?

Estetik cerrahi uzmanlarımız ile hız kesmeden ve ara vermeden estetik hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, her hasta memnun bir şekilde ayrılarak estetik uzmanlarımız teşekkürlerini sunuyor. Alanından doktora yapmış olan ve her estetik ameliyatta bir kez daha başarısını gösteren doktorlarımız ile gerek örnek estetik burun işlemlerinde gerekse gerçek burun ameliyatlarında her zaman en doğru tekniği seçiyoruz. Doktorlarımızla birlikte, açık teknik mi yoksa kapalı teknik mi kullanmamız gerekiyor diye karar vermeden önce burun yapısını incelemeye alıyoruz. Açık burun ameliyatı yapabilmek için, öncelikle burunda bir tıkanıklık var mı, daha önceden burun bir operasyon geçirmiş mi tarzında sorulara olumlu yanıtlar arıyoruz ve işlemlerimize bu şekilde başlıyoruz.

Açık Burun Ameliyatında Fiyatlar Nelerdir?

Hizmetimizin en kaliteli şekilde verilmesi ve estetik yaptıran hastalarımızın memnun kalması adına her zaman uzmanlarımız ile bu işi genelden daha özel yapmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle önceliğimiz fiyatlardan çok güzel burunlar yapabilmek, hastalarımızı sağlığına, isteklerine ve ihtiyaçlarına kavuşturabilmektir. Dünya ve Avrupa standartlarında hizmet sunabilmek adına tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu kalitemiz ile yurt dışından bile hastalarımız olmaktadır. Sizde birinci sınıf hizmet için hemen bizimle iletişime geçebilir ve kalitemizi görebilirsiniz. Her hastamız estetik burun fiyatları kapsamında tüm işlemlerin fiyatlarını merak ederek ve bütçeye uygun olup olmadığını araştırarak ameliyata gelmektedir. Bu nedenle uzmanlarımızla birlikte daima hastalarımızın güzel burunlara sahip olmasına, daha sonra fiyat konusunda anlaşmalara varmaya olanak sağlamaktan yana çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

TurkeyEnglish