Açık Rinoplaasti

Açık Rinoplaasti

Açık rinoplasti uygulamaları çokça tercih edilen estetik cerrahi burun operasyonları arasında yer almaktadır. Kapalı uygulamalara göre estetik cerrahi müdahalede buruna daha hakim bir operasyon gerçekleştirilebiliyor bu yöntem vasıtası ile. Estetik cerrahi müdahaleyi gerçekleştirecek olan kişi iki elini de kullanarak müdahale edebiliyor bu yöntemde kişinin burnuna. Bu yöntemin olası tek dezavantajı ise açık ameliyat gerçekleştiği için kişinin burnunun belli bir iyileşme süreci geçirmesi gerektiği olgusu. Bunun dışında açık rinoplasti uygulamaları kişiye ve cerrahi müdahaleyi uygulayıcıya oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu nedenle açık rinoplasti uygulaması da oldukça rağbet gören bir burun estetik cerrahi müdahalesi yöntemidir.

Estetiksiz Burun Düzeltme Mümkün Mü?

Estetiksiz burun düzeltme konusu nerdeyse her hastanın hayalinde olan bir çeşit uygulamadır. Kişinin burun ile ilgili düzelmesini istediği problem belirlendikten sonra bunun hangi uygulama yöntemi ile gerçekleştirilebileceğine karar verilir. Bu yöntem açık rinoplasti uygulaması olabileceği gibi kapalı rinoplasti yoluyla da olabilir. Tüm bunların yanında kişinin problemi dolgu estetiği yoluyla da giderilebilmektedir ve bu yöntem aslında kişinin bıçak altına yatmadan burnunu düzeltebilmesinin yoludur. Dolgu ile burun estetiği müdahalesi ortalama olarak on dakika sürmektedir ve hiçbir narkoz gerektirmemektedir. Bu yöntemin en iyi tarafı ise kişinin uygulamanın hemen sonrasında sosyal hayatına tüm hızıyla geri dönebilmesidir.

Estetik Burun Ameliyatı Süreci Nasıl İşler?

Burun ameliyatı estetik müdahaleler arasında oldukça rağbet gören bir tür olan cerrahi müdahalelerden biridir. Bu süreç uzman bir kadro vasıtası ile geçiriliyor ise çok güzel sonuçlar elde edilebilir. Süreç öncesinde kişinin dilek ve ihtiyaçlarını cerrahi müdahaleyi gerçekleştirecek olan uzman cerrahla en iyi şekilde paylaşması cerrahi müdahalenin olumlu sonuçlar vermesi açısından elzem bir durumdur. Daha sonra uygulamayı gerçekleştirecek uzman cerrahımız sizin için en iyi sonuç verecek uygulama yöntemine karar verecek daha sonra ise müdahaleyi gerçekleştirecektir. En nihayetinde ise estetik cerrahi müdahale sonrasında uzman cerrahımız size her konuda destekleyecek ve iyileşme sürecini de en rahat ve en kısa sürede geçirebilmeniz için yapılabilecek uygulamaları sizinle paylaşacak, olası komplikasyonlarda yanınızda olacaktır.

Açık rinoplasti uygulamaları da süreç açısından kişiler için aynıdır. Yine aynı süreci geçirecek ve uzman cerrahımızın desteğiyle en kolay ve rahat şekilde süreci atlatacaksınız. Açık rinoplasti uygulamalarında iyileşme süreci gerçekleşen açık ameliyat nedeniyle biraz daha uzayabilmektedir fakat alınan iyi sonuçlar bu uygulamayı oldukça rağbet gören bir uygulama haline getirmektedir.

Profesyonel Uzmanlar İle Kaliteli Burun Estektik Hizmeti Sunuyoruz

Burun kıkırdak ameliyatı kişinin kıkırdağında var olan problemin çözümü odaklı gerçekleştirilen estetik cerrahi burun müdahalelerinden biridir. Merkezimizde son model cihazlarımız aracılığı ile burun kıkırdağı düzeltme ameliyatlarını en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Burun cerrahi müdahalelerinde örnek teşkil eden uygulamalarımız ile siz değerli hastalarımızı en doğru şekilde bu süreci birlikte geçirmeyi dilemekteyiz.

Tüm bunların yanında açık rinoplaasti uygulamaları yoluyla da burun kıkırdağındaki bozukluklar düzeltilebilmektedir. Açık rinoplasti uygulamasında burna tam hakimiyet sağlandığından burun kıkırdağında var olan ve düzeltilmesi gereken formal bozukluk en iyi şekilde tespit edilip düzeltilecektir. Uzman kadromuzla merkezimizde size özel tespit edilip yine özelleştirilerek uygulanacak olan estetik cerrahi burun müdahalesini en doğru ve güzel biçimde deneyimlemeniz bizim için elzem bir durumdur. Size hak ettiğiniz hizmeti vermek en önemli değerimizdir.

 

TurkeyEnglish