Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği Nedir?

Bilindiği gibi ilk tanıdığımız bir insanın veya yoldan geçerken gördüğümüz bir kişinin ilk olarak yüzüne bakarız ve yüzünde de ilk dikkat çeken yer burnudur. Bu yüzden de her insan için burun estetiği güzelliği önemlidir. Son zamanlarda neredeyse hiç büyük ya da taraklı burna sahip insanla karşılaşmıyoruz çünkü burun estetiği oldukça sıklaştı ve çevremizdeki herkes yaptırıyor. Burnu ameliyatsız bir şekilde de estetik yöntemleri ile değiştirmek mümkün. Bu denli ilerleyen teknoloji ve sağlık alanlarında insanlar korkmadan güzel görünebiliyor. Plastik ve estetik cerrahların böylesine kusursuzca yaptığı bu ameliyatı herkes tercih ediyor. Ameliyatsız burun estetiği, kaza sonucu burnunun değişikliğe uğradığını düşünen, burun görüntüsünden hoşlanmayan, yüzünün biçimine uygun olduğunu düşünmeyen insanlar için ameliyat olmaktan haz duymadan ve rahatsız olanlar için oldukça pratik olan bir yöntemi bize sundular. Kapalı burun ameliyatı ile işinizden uzaklaşmak zorunda kalmadan, sosyalliğinizi kaybetmeden ve de günlük yaşantınızda gerçekleştirebileceğiniz bu yöntem şiş, mor ve bir farklılık oluşmadan kendi burnunuzmuş gibi dakika sonra fark edilmeden mükemmel bir estetik sağlamanıza olanak sağlar. Bu yöntem son zamanlarda çok fazla sayıda insan tarafından tercih edilmekle beraber, hiçbir risk taşımıyor. Bir diğer adı da kalıcı askılama olan bu yöntem dakikalar süren bir operasyon sonunda sanki hiçbir şey olmamış gibi materyaller alınarak eski haline döndürülmesidir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Merkezimizde Nasıl Uygulanır

Ameliyatsız burun estetiği yapılırken merkezimizde şu aşamalar uygulanır:

  • Burun kanatlarında daralma,
  • Burun ucunun kaldırılması,
  • Burun ucunda daralma gibi bazı estetik nedenlerden dolayı bazı rahatsızlıkları olan insanların başvuruları sonucunda, bu yöntem uygulanmaya başlanır.

Kemik yapısında ve kıkırdakta değişiklik yapılmadan sınırlı uyuşturma ile 30 veya 40 dakika aralığında uygulanan bu uygulama işlemlerin en beğenilenidir. Yöntemde özel askılama ipleri cildin altına yerleştirilir. Bu müdahaleden sonra 2 ya da 3 gün az şişlik olabiliyor. Şişliğin azalması için de buruna bir bant yapıştırılıyor ve bu bant ile de şişlik daha da azalıyor. Buruna tampon koyulmuyor ve kişinin nefes alma gibi bir problemi olmuyor. 3 günün ardından bant çıkartılarak nefes alış hızlanıyor. 3 günün ardından bant çıkarılarak iğnelerin giriş bölgelerindeki oluşan kabuklar ortadan kalkıyor. En iyi burun estetiği olarak da tabir edilen bu yöntem oldukça tercih ediliyor. Bünyemizde alanında uzmanlarımız kişiye özel cerrahi operasyon ile taleplerinizi yerine getiriyor.

Bu Yöntemin Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?

Erkek burun estetiği fiyatları da değişmemekte olup diğer yöntemlerle de bu yöntemle de merkezimizde rahatlıkla uygulanabiliyor. Dünya ve Avrupa standartlarının yer aldığı merkezimizde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri vermekteyiz. Hafif kemerli burunlarda da ideal çözüm olan bu yöntem burundaki boşlukları doldurarak daha az operasyon geçirmiş oluyorlar. Gülme sırasında burnun ucunda düşme sorunu olan, burun kanatları ve burun üstü kemeri fazla gözüken insanlarda botoks uygulaması ile oldukça iyi sonuçlar alıyorlar. Etkisi 4 veya 6 ay süresinde süren bu yöntemde uygulama sonrasında hiçbir sorun yaşamazlarken hayatlarına sanki kendi burunlarıymış gibi doğal bir şekilde devam ediyorlar. Birçok uygulama çeşidi olan ameliyatsız burun estetiği hiçbir farklılık olmadan ve zarar vermeden doğal bir şekilde yapılırken, estetik olan insanda da hiçbir şişme ve morarma durumu görülmüyor. Sizde eğer burnunuzdan şikayetiniz arsa hemen uzmanlarımızdan randevu alarak nasıl bir yol izleneceğini anında öğrenebilirsiniz.

 

TurkeyEnglish