Basit Burun Estetiği

Basit Burun Estetiği Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Basit burun estetiği sonucunda çok mükemmel sonuçlara ulaşamayacağınız gibi bu işlemin bu estetik ameliyat daha iyi görünmek değil de daha iyi görünmek için yapılan bir estetik ameliyattır. Ameliyatsız burun estetiği fiyatları çok yüksek olmamakla birlikte neredeyse her insanın tercih ettiği bir yöntemdir. Her estetik ameliyat öncesinde yapılması gereken en önemli etkenler olarak duygusal kararlılık başroldedir. Estetik burun ameliyatı kendinize olan özgüveninizi artırabilir, fakat bu yeni ve muhteşem bir hayatınız olacağı anlamına gelmez. Bu yüzden de kendinizi garantilediğinizi düşünerek yeni bir hayat beklentisi içerisinde olmamalısınız. En iyi burun estetiği yapan doktor da dâhil bütün doktorlar siz hastaların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek için ellerinden geleni yaparlar. Muayene yapan cerrahınız sizin her açıdan fotoğrafınızı çekerler, sonrasında bilgisayarda biraz çalışma yaparak size de danışarak en iyi şekilde sonuç alabilmek iççin ellerinden geleni yaparlar. Basit burun estetiği diğer estetik ameliyatların yanı sıra daha çabuk ve hızlı işlem yaparak doğala yakın bir burun elde etmeye çalışırlar.

Basit Burun Estetiği En Çok Kimlere Uygulanabilir?

Basit burun estetiği daha çok dış görünüşü güzelleştirerek kendinizi daha güzel hissetmenizi sağlayarak son derece güzel sonuçlar elde etmemizi sağlayabilir. Bu ameliyata başvurmadan önce yapmamız gerekenler;

  • Neden ameliyat olmak istediğinizi bilmelisiniz,
  • Bu Ameliyattan ne istediğinizi ve de nasıl sonuçlar alacağınızı tahmin etmelisiniz,
  • Basit burun ameliyatında mükemmeliyetten önce eski burnunuza göre daha sağlıklı bir buruna sahip olacağınızı bilmelisiniz,
  • Bu ameliyattan beklentimizi çok yüksek tutmazsak oluşan sonuçlar sonucunda daha memnun kalabiliriz.

Birçok estetik cerrahi doktoru Ergenlik dönemindeki genç kız ve erkek çocukları için süre belirlemektedir. Bu süreler kız çocuklarında 17 yaş ve civarı erkek çocuklarında ise daha geçtir. Ameliyat kararı anne ve babanın onayı alınarak yapılmakta olup, oluşabilecek herhangi bir sorun olacağından kaynaklanacak sorumlulukları kabullenmezler. Estetik burun ameliyatları deneyimli ve de uzman bir estetik cerrahi tarafından yapılmış olması önemli olup her doktora güvenmemek de gerekmektedir. Yoksa oluşabilecek kötü sorunlar ve de olumsuzluklar sonrasında belki daha kötü belki de daha yamuk bir buruna sahip olabilirsiniz. Basit burun estetiği, sonucunda oluşabilecek herhangi komplikasyon yani istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmazsınız. Bünyemizde ki tüm uzmanlarımız sizin için en iyi sonucu elde edebilmek adına özenle çalışmaktadır.

Ameliyattan Önce Ameliyata Nasıl Hazırlanılır?

Bu süre içerisinde estetik cerrahimizin sizden bazı talepleri olabilir. En çok talep ettikleri şey olan mesela sigara içiyorsanız 6 hafta kadar bırakmanızı isteyebilirler ( ameliyattan önce 2 hafta ve ameliyattan sonra 4 hafta), bu dönemde güneşte kalmanızı önermez, Kullandığınız E vitamini ya da asprin varsa bunlara ameliyat öncesinde kullanmamalısınız, ağır diyetlerden kaçınmalısınız, gerekli kan tahlillerini yaptırmalısınız. Burun eğriliği ameliyatı için her hastaya uygulanabildiği gibi ameliyat esnasında kişi tam anlamıyla uyutulduğu için genel anestezi yapılmaktadır. Plastik cerrahlarımız mümkün olduğu derece dış görünüşünüzü düzelterek sizi daha da güzel görünmenizi sağlamaktadırlar. Kesikler burun içinde ya da dışında olduğu gibi rinoplasti ameliyatındaki gibi olabilir. Fakat segonder rinoplasti denen ikinci defa yapılan estetik ameliyatlarda düzelme ilk ameliyatlarda da görülür. Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, hemen merkezimize gelerek bilgi alabilir ve burun estetiğini uzmanlarımıza güvenle yaptırabilirsiniz.

TurkeyEnglish