Burun Ameliyatı Anestezi

Burun Ameliyatı Anestezi

Dış görünüşüne herkes ayrı bir önem verir. İster ki hiçbir yerinde bir pürüz olmasın. Ancak bu, her zaman mümkün olmayabilir. Bazen insan istemese de bu tür sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Burun yapısı, bazı insanlarda biraz farklı olabiliyor. Daha eğri ya da kemiği öne çıkık bir biçimde olabiliyor. Bu bazen genetik faktörlüdür bazen de geçmişte geçirmiş olduğunuz herhangi bir yaralanma sonucunda başınıza gelmiş kötü bir olay olabilir. Estetik günümüzde epey yaygınlaşmaya başladı. Burun ameliyatını isterseniz güzel bir buruna sahip olmak için yaptırırsınız isterseniz de sağlığınızın daha iyi bir durumda olması için yaptırırsınız. Burun ameliyatı anestezi yöntemi ile yapılmaktadır. Hastaya narkoz verilir ve hasta ameliyat sırasında hiçbir şey duymaz. Kendine geldiğinde de ameliyatı sona ermiş olur. Bu yöntem, doktorlar tarafından da desteklenen bir yöntemdir.

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Burun ameliyatı anestezi yöntemi en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Nadiren de olsa lokal anestezi yöntemi uygulanır. Ancak bu durumdan duruma değişiklik gösterebilir. Burun ameliyatı yaklaşık olarak 2-4 saat arasında sürebilir. Eğer hastanın başka işlermleri var ise o zaman durum değişebilir, saat uzayabilir. Ameliyat öncesi de sonrası ayrı bir öneme sahiptir. Ameliyata hazırlık süreci önemlidir. Ameliyatınızın en az 10 gün öncesinde sigara içiminizi durdurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yaralarınız çok geç sürede iyileşir.
Burun Ameliyatı Fiyatları

Eğri burun ameliyat fiyatları, bölgeden bölgeye farklılık gösterebilir. Her bölgede fiyat değişebilmektedir. Fiyatların değişmesi biraz da doktorun kariyerine bağlıdır.Aldığı eğitim seviyesi, sizden önceki girdiği ameliyat sayıları vb. gibi nedenlerden dolayı fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Merkezimizden bu hizmeti, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Son model teknolojik aletler ile ameliyatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman hekimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Estetik burun ameliyatı diğer ameliyatlara benzemez. Dikkatli olmakta fayda vardır. Yapılacak olan ufacık bir hata, telafisi mümkün olmayan sıkıntıları doğurabilir. Estetik ücretleri, özellik ile büyük şehirlerde biraz daha pahalı olabilir. Eğer büyük bir şehirde yaşıyor iseniz, ancak paranız yeterli miktarda değil ise, esaslı bir araştırma yaparak daha makul bir yerde de ameliyatınızı olabilirsiniz. Bazı kişiler burunlarında hiçbir problem olmamasına rağmen estetik yaptırmak isterler. Bu, pekiyi bir durum değildir. İhtiyacınız var ise bu ameliyatı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Sağlık her şeyden önemlidir.

Burun Ameliyatı Önemi

Burun ameliyatında bazı konulara dikkat etmekte yarar vardır. Merkezimizde sizlere uzman cerrahlarımız ile kurumsal hizmet vererek en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

  • Hasta ile doktorun iletişiminin kuvvetli olması gerekmektedir. Hasta, doktorundan hiçbir
    şekilde çekinmemelidir. Hastanın aklında hiçbir soru işareti kalmamalıdır.
  • Hasta ilk olarak merkeze geldiğinde, doktoru tarafından hastanın burnunun fotoğrafı her açıdan çekilmelidir. Ameliyat bittikten ve hasta iyileştikten sonra, bu fotoğraflar lazım olacaktır.
  • Burun ameliyatı anesteziyöntemi ile uygulanmalıdır.
  • Estetik ücretleriyöreden yöreye farklılık gösterebilir, bu konuda dikkatli olunmalıdır.

Estetik konusu basit bir konu değildir. İyice araştırılıp, o şekilde bir karara varılması en doğru bir karar olacaktır. Doktorlarımız ile sizlere burun estetiğinde en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktayız. Birinci sınıf hizmet için bizimle iletişime geçerek uzmanlarımızın bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak burun konusunda ki sorunlarınızdan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Sizleri merkezimize davet ediyor ve uzmanlarımızı yakından tanımanızı öneriyoruz. Burun estetiği için uzmanlarımız size en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktadırlar.

 

TurkeyEnglish