Burun Ameliyatı Fiyatları

Burun Ameliyatı Kişiye Özel Yapılmalıdır
Burun ameliyatı, günümüzde birçok insanın başvurduğu yöntemlerden biridir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, estetik cerrahi de gelişim gösterdi. Burun estetiği yaptırmak, cerrahi bir müdahaledir ve ameliyat ile yapılır. Burnun ön kısmı, kıkırdak bir yapıdan oluşur. Bu kıkırdak yapıyı, ameliyat ile istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Burnun kıkırdak ve kemik kısmında değişiklikler yapabilirsiniz. Burun estetiği ameliyatı yapılır iken, yapılacak olan ameliyata göre lokal ya da genel anestezi yapılabilir. Bu, duruma göre değişiklik gösterebilir. Bu sebep ile ameliyat sonrasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Ameliyat yaklaşık olarak iki saat sürmektedir. Bunun sonucunda, yepyeni bir burun iskeletine kavuşmanız mümkündür.
Ameliyat Sonrası Belirtileri 
Burun ameliyatı sonrası, en sık görülen burunda şişlik ve morluktur. En fazla iki gün sürer bu durum. İki gün sonrasında normal yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bu ameliyatta, kıkırdağa işlem yapılmaktadır. Estetik ameliyatı yaptırır iken, bir anda karar vermemelisiniz. Ciddi bir araştırma süzgecinden geçirerek, gönlünüze sinen bir yerde ameliyatınızı olmalısınız. Ayrıca tavsiye üzerine, hekim tercihi yapmalısınız. Fiyat konusunda da detaylı bir araştırma yapmanızı öneririz. Burun ameliyatı sonrasında bazı konularda dikkat etmeniz gereken konular vardır. Ameliyat sonrası, enfeksiyon kapmamanız çok önemlidir. Aksi takdirde burnunuzda ciddi anlamda şişmeler meydana gelebilir. Bu duruma mahal vermemek için, dikkatli olmakta fayda vardır.
Güncel Burun Ameliyatı Fiyatları Nelerdir?
Burun ameliyatı kriterleri hemen hemen her yerde aynıdır. Fiyat konusunda bölgeden bölgeye göre farklılık gösterebilir. Bu hekimin aldığı eğitime ve iş tecrübesine dayalıdır. Bu tarz estetik ameliyatlarında, doktorunuzun önceki ameliyatlarını görmekte fayda vardır. En azından aklınızda bir ön bilgi oluşur. Burun estetiği ücretini etkileyen bazı nedenler vardır ve burun ameliyatı fiyatları bu kriterlere göre değişir.

  • Ameliyatın bulunduğu şehir,
  • Ameliyatın yapıldığı hastane,
  • Ameliyatta uygulanılacak olan anestezi biçimi,
  • Ameliyat esnasında kullanılacak olan malzemeler önem arz eder.

Burun ameliyatı estetik cerrahi ameliyatıdır. Uzmanlarımız ile örnek burun estetiği yapıyoruz. Dalında uzman hekimlerimiz ile, bu hizmeti veriyoruz. Burun estetiği konusunda zirve olmamızın bir nedeni de, disiplinli çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Her hastamız ile tek tek ilgilenerek, onların başka ne tür bir desteğe ihtiyaçları olup olmadığını araştırarak, gün yüzüne çıkarıyoruz. Böylelikle hastalarımız, kendilerini daha da güvende hissediyorlar. Burun estetiği sonrası, normal yaşamınıza dönmek çok uzun sürmüyor. Yaklaşık olarak iki gün yeterli süre olarak görülüyor. Bu konuda uzmanlar da hemfikirdirler.
Burun Estetiği Merkezimizde Güvenle Yapılmaktadır
Sizde burun estetiği için araştırma yaparken, burun ameliyatı fiyatları konusunda merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Her zaman için, kaliteden şaşmamanızı öneririz. Bu konuda ciddi anlamda araştırma yapmalısınız. Sunmuş olduğumuz burun küçültme ameliyatları konusunda kişiye özel incelemeler yapılır ve sonrasında burun ameliyatı fiyatları belirlenir. Bu da burnunun büyüklüğünü beğenmeyenler için çıkan yeni bir yöntemdir. Ağrısız ve sızısızdır. Normal yaşamınıza dönmek için, haftalarca beklemenize gerek yoktur. Estetik sonrasında oluşabilecek herhangi bir enfeksiyon, sıkıntılara yol açabilir. Bu süre zarfında, çok kalabalık ortamlarda bulunmamaya özen gösterin. Dediklerimize dikkat ederek, yaklaşık olarak on gün içerisinde toparlamanız mümkündür. Ameliyat sonrası, doktorunuz ne zaman kontrole çağırır ise, muhakkak gidin. Sağlığınız için gayret göstermek zorundasınız. Fiyat konusunda detaylı bir araştırma yapın, merkezimizi görmeden hemen karar vermeyin. Sağlığınızı ihmal etmeyin, içinize sinmeyen herhangi bir işlemi uzmanlarımız alsal yapmazlar.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish