Burun Ameliyatı Riskleri

Burun Ameliyatı Riskleri

Burun ameliyatı riskleri  çoğunlukla burun kemiğinin uygun bir şekilde kesilip gerçekleşir. Bu operasyondaki risklerin başında anesteziye aittir, ayrıca ameliyat esnasında kanama, enfeksiyon, akıntı, nefes almada zorluk gibi geçici olarak bir çokları ile karşılaşılır. Bunların yanı sıra  dikişlerin alınmasından sonra burun ucunda düşme olabilir ve bu normaldir.

İkinci Bir Operasyon Geçirme Riski Ne Kadardır?

Bu durumlarda bazen hastanın iyileşme sürecinde meydana gelen rahatsızlıklar olur. Ancak bazı durumlarda ise hasta ikinci bir operasyon istemektedir. Ancak ikinci bir operasyon için en  az 6 ile 12 ay arasında bekleme süresi şarttır. Operasyonun bu riskleri olası risklerdir ve zamanla düzelir.

Burun Ameliyatı Risklerini Azaltmak İçin Sonrasında Neler Yapılmalıdır?

Estetik burun anestezi alındığı için  riskli bir ameliyattır. Ancak temizliğe ve diğer kurallara uygun bakıldığı zaman hastaya riskler zamanla azalacaktır. Önemli olan operasyon sonrasın da dikkat etmektir. Burun temizliğine oldukça dikkat edilmelidir doktorun tavsiye  ettiği sprey ile düzenli olarak temizlemek şarttır.

  • Ameliyat sonrası kesinlikle burun sümkürmemeli
  • İlk haftalarda burundan akıntı gelir,  fakat normaldir
  • Burun yapısının tam iyileşmesi 3 ay sürebilir
  • Önce  doktorun başarılı oluğuna dikkat edilmelidir

Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadardır?

Burun ameliyatı zahmetli ve pahalı bir operasyondur. Mutlaka göz önünde bulunması gereken bazı faktörler vardır. Burun ameliyatı fiyatları, az veya çok olsun mutlaka doktorunuzu arayarak görüşerek gereken bilgiler konuşulur. Estetik burun operasyonunda en önemlisi hastanın yaşı ve cinsiyetidir. Buna dikkat ederek doktor ile konuşmalı. Görüntü olarak olmasa da vermiş olduğu birçok rahatsızlıktan dolayı estetik olmayı kesinlikle ihmal etmemeli. Burun ameliyatı riskleri, olsa da mutlaka doktor ile görüşerek bu rahatsızlar geçici veya kalıcılığı  hakkında bilgi alınmalıdır. Asla ihmal etmemeliyiz. Burun ameliyatı riskleri, daha detaylı anlatım ve anlamak için mutlaka merkezimize gelerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Merkezimizde çalışan uzmanlarımız son teknolojik cihazları ile en iyi ve güvenilir hizmeti sizler için sunuyoruz. 

Merkezimizde çalışmakta olan uzman doktorlar en başta deneyimi ve başarısı ile tanınmıştır. Sizlerde bize gelerek veya mesaj yolu ile gereken tüm bilgileri aldıktan sonra en güzel ve güvenilir bir şekilde tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Başarısız bir estetik, hayatınız boyunca can sıkıntısı olmaktan başka bir şey olmayabilir. Böylesi riskler ile karşılaşmamak için merkezimizden tüm hizmetleri sunarak sizleri rahat ettirmek için en son teknoloji ne ise onu kullanarak sağlığınız için gereken tüm emek ve hizmeti yapmaktan  dolayı merkezimiz adına sizleri de en kısa zaman içinde bekleriz. Hayatınızda en önemli kararlardan biri olsa da ameliyat olmak zaten doğru karar alınmış demektir. Bütün ameliyatların sonucun da özellikle de estetik ameliyatlarının sonucu da cerrahın eğitimine, tecrübesine, kişisel yeteneğine bağlı olarak değişir. Asla estetik ameliyatlara fiyat kesintisi yapmak asla doğru değildir. Bazı hastalarımız 18 yaşından küçük ise merkezimiz adına konuşarak belli bir yaşa gelene kadar sağlıklı olmak için ise uzmanlarımızın kontrolü adı altında iyi güzel düşünerek yaşının dolmasını beklemektedir. Fakat acil bir durum söz konusu ise estetik burun ameliyatı ya da hemen gerekli operasyon ne ise mutlaka yaptırılmalıdır. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunarak ihtiyaçlarınıza kurumsal hizmet anlayışı ile yanıt veriyoruz.

 

 

TurkeyEnglish