Burun Ameliyatı Riskli Mi

Burun Ameliyatı Riskli mi?

Burun ameliyatı sağlık ya da güzellik için yapılabilen bir estetik ameliyattır. Burun solunum sisteminin ilk organı olarak hayati öneme sahiptir. Zira nefes almadan yaşamak mümkün değildir. Ağızdan alınan nefes asla sağlıklı nefes değildir. Bu nedenle burunda eğrilik, kemik, burun eti, kıkırdak gibi nefes almayı engelleyen sorunlar varsa burun ameliyatı şart olur. Aksi halde vücutta birçok hastalık ortaya çıkabilir. Burunda yüz güzelliğini bozan kusurlar varsa bur durumda kişi psikolojik kişilik bozukları ile ruh sağlığı bozulan bir şahıs olur ki bu da burun estetiğinin şart olduğu anlamına gelir. Burunda ki çirkin görünüm kişiyi asosyal ve içine kapanık, mutsuz bir insan yapar. Sağlıklı ve mutlu olmak için burun ameliyatı gerekiyorsa mutlaka yapılmalıdır. Burun ameliyatı riskli mi? Diyeceksiniz. Burun ameliyatı iyi bir merkezde işinde uzman doktorlar tarafından yapıldığında riskli bir ameliyat değildir. Ameliyatın nerede yapıldığı ve doktor seçimi önemlidir.

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

  • Burun ameliyatı öncesinde burnun yeni şekli tam olarak belirlenir. Hasta yeni yüz şeklinin nasıl olacağı konusunda bilgilendirilir.
  • Burun ameliyatı kapalı burun ameliyatı ve açık burun ameliyatı olarak iki şekilde yapılmaktadır. Burunda yapılacak işleme göre nasıl yapılacağına karar verilir.
  • Burun ameliyatında genellikle genel anestezi ile hasta uyutulur. Bazen hafif operasyonlarda lokal anestezi ile yalnızca burun uyuşturulabilmektedir.
  • Burun ameliyatı 1 saat ile 4 saat arası bir süre devam eder. Burunda yapılacak operasyonun durumuna göre kısa ya da uzun sürebilmektedir. Bu konuda doktorunuz kesin olarak sizi bilgilendirecektir.
  • Burun ameliyatı sonrası hasta bir gece hastanede misafir edilerek tedavileri yapılır. Serum ve ilaç tedavileri ile ağrıları azaltılır. Buz terapileri ile şişlik ve morluk en aza indirilir.

Burun Ameliyatı Nerede Yapılmalıdır

Burun ameliyatının nerede yapıldığı çok önemlidir. Biz merkezlerimizde en iyi burun ameliyatlarını yapıyoruz. Uzman doktor kadromuz örnek burun ameliyatları yapmaktadır. Burun ameliyatı öncesi hastalar Burun ameliyatı riskli mi? diye sorarlar. Cevabımız şu olur; en iyi burun ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz bize güvenin. Burun ameliyatı burun ameliyatı konusunda uzman bir doktor tarafından gerçekleştirildiğinde hiçbir riski yoktur. Merkezlerimizde yapılan burun ameliyatlarında en son teknolojiye sahip makinelerimiz ile en yeni tekniklerle estetik burun ameliyatı yapıyoruz. Burun ameliyatı öncesi ve sonrası hasta takibi ile en kusursuz burun ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz.

Burun Ameliyatı Sonrası İyileşme

Burun ameliyatı sonrası uzman kadrolarımız hasta takibi ile kişinin kısa sürede iyileşip günlük hayatına dönmesini sağlamaktadır. Burun ameliyatı riskli mi? diyen hastalarımızla uzun uzun konuşup ameliyat süreci hakkında bilgiler veriyoruz. Hastaya örnek burun ameliyatlarımızı gösterip ne kadar başarılı burun ameliyatları yaptığımızı sunarak bize güvenmesini istiyoruz. Burun ameliyatında estetik burun görünümü ile kişinin hem sağlık hem güzellik kazanmasına yardımcı oluyoruz. Yüz güzelliğinin en önemli unsuru olan burun ameliyat sonrası çok güzel ve kusursuz bir görünüme kavuşur. Burun ameliyatı fiyatları kişileri korkutuyor. Estetik burun ameliyatlarında yüksek meblağlar isteniyor. Fakat biz merkezlerimizde her bütçeye uygun ödeme seçeneklerimiz ile hastalarımızı uygun fiyatlara estetik burun ameliyatı yapıyoruz. Burun ameliyatı olmanız gerekiyorsa bizi güvenle arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanarak güvenle merkezimizde cerrahi operasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere 7/24 kurumsal hizmet anlayışı ile çalışıyor ve kendimizi bu konuda geliştirerek Avrupa standartlarında hizmet sunuyoruz.

 

TurkeyEnglish