Burun Ameliyatı Tehlikelimi

Burun Ameliyatı Tehlikelimi

Burun ameliyatı, sağlık ya da güzellik için yapılan gerekli bir ameliyattır. Burunda nefes almayı engelleyen bir sağlık sorunu varsa burun ameliyatı şart olur. Burunda kemik eğriliği, kıkırdak, burun eti gibi nefes almayı engelleyen burun sorunları burun ameliyatını zorunlu kılar. Bir de burunda güzelliği bozan kusurlar olduğunda da burun ameliyatı yapılması gerekli olur. Zira çirkin bir burun kişiyi asosyal, içine kapanık ve psikolojisi bozuk bir insan yapar. Burunda şekil bozukluğu, büyük burun, eğri burun, yamuk burun, basık burun gibi burun kusurları olduğunda kişinin ruh sağlığı bozulacağından burun ameliyatı gerekli olacaktır. Burun ameliyatı tehlikelimi diye sorup ameliyattan korkup çekinerek kalitesiz bir yaşam sürmenize gerek yoktur. Eğer burun ameliyatınız iyi bir merkezde, güvenilir ellerde yapılırsa riski yoktur.

Estetik Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

Burun ameliyatları önceden açık ameliyat olarak ilkel keski ve testere ile yapılırken günümüzde çok teknolojik aletlerle en iyi teknikler ile yapılmaktadır. Burun ameliyatları estetik ameliyat olarak burun şeklinin güzelliğine önem verilerek titiz bir şekilde yapılmaktadır. Burun estetiği kulak burun boğaz uzmanı ile birlikte bir estetik cerrahi uzmanının yardımı ile en kusursuz şekilde gerçekleştirilir. Estetik burun ameliyatı uzman ellerde yapılırsa çok sağlıklı bir ameliyat olacaktır.

Burun Ameliyatı Aşamaları

Burun ameliyatının öncesi ve sonrası çok önemlidir. Ameliyat öncesi hastanın yeni burun şeklinin nasıl olacağı bilgisayar ortamında belirlenerek ameliyata karar verilir. Sonra ameliyat günü belirlenir.

  • Ameliyat günü hasta genel anestezi ile uyutularak ameliyata alınır. Bazen çok kısa operasyonlarda lokal anestezi ile sadece burunda uyuşturulabilir.
  • Ameliyat açık ve kapalı ameliyat olarak yapılabilir. Burunda yapılacak işleme bağlı olarak doktor tarafından karar verilir.
  • Burun ameliyatları yapılacak operasyonun durumuna göre 1 saat ile 3 saat arası bir süre devam eder.
  • Ameliyat sonrası hasta bir gece hastanede misafir edilip taburcu edilir ve hasta takibi sağlanır.Burun ameliyatı tehlikelimi derseniz uzman ellerde yapılırsa hiçbir tehlikesi yoktur.

Burun estetik cerrahlarımız ile güven içinde merkezimize gelerek burun estetik operasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Burun Ameliyatı Nerede Yapılmalıdır

Burun ameliyatı tam teşekküllü iyi bir merkezde yapılmalıdır. Burun ameliyatı konusunda uzman doktorlarımız ile en iyi burun ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz. Burun hassas bir organ olduğundan tüm hassasiyetimizle operasyonu gerçekleştiriyoruz. Estetik burun ameliyatı öncesi ve sonrası bakımları mükemmel bir şekilde yapıyoruz. Burun ameliyatınızı en güvenilir şekilde yaparak hasta memnuniyetini ön planda tutuyoruz. En yeni teknoloji ile donatılmış olan merkezlerimizde en yeni teknikler kullanılarak burun estetiği yapılır. Burun şekliniz tam da istediğiniz şekilde olur. Nefes alma probleminiz son bulur, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürersiniz. Burun ameliyatı fiyatları her bütçeye uygun ücretlerdir. Çok yüksek fiyatlarımız yoktur. Ödeme konusunda hastayı düşünen politikalarımız ile burun ameliyatlarını en uygun şekilde yaparız. Hastanelerimizde hasta memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Burun ameliyatınız en titiz şekilde yapılıp, tertemiz bir ortamda misafir edilirsiniz. Burun ameliyatı tehlikelimi diyenler için bir kez daha açıklayalım uzman ellerde burun ameliyatının hiçbir riski yoktur. Burun ameliyatı sonrası komplikasyonlar oluşmadan kısa sürede günlük yaşantınıza dönebilirsiniz. Burun ameliyatınız en iyi şekilde yapıldığından ameliyat sonrası sıkıntıları da olmayacaktır. Uzun süre şiş ve mor bir burun ile dolaşmayacaksınız. Burun ameliyatınızı estetik olarak en sağlıklı ve güzel şekilde gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman cerrahlarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

 

TurkeyEnglish