Burun Ameliyatından Sonra

Burun Ameliyatından Sonra

Burun yüz bölgesinde en belirgin görülen bir organdır. Burunun çok düzgün olması da ya da çok uzun olması da diğer insanlar tarafından çok kolay bir şekilde fark edilmeye açık bir alandır. Zaten bu yüzden insanların estetiğe ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Burun tıkanıklıkları yaşandığı zaman her insan hemen burnunu açmak için ilaçlara sarılmaktadır. Yani kendiliğinden açılsın diye birçok kişi beklemez. Bunun nedeni ise çok aşırı derece de rahatsızlık ve nefes probleminden kaynaklanmaktadır. Beynin daha iyi çalışması için insanların oksijene ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için ise burunun sorunsuz olması gerektiğinin de farkında olunması gerekmektedir. İnsanların çoğu burun ameliyatından sonra ne olacak gibi bu tür sıkıntılara odaklanmaktadır. Ameliyat aşaması hem çabuk geçmekte hem de hiçbir şekilde sıkıntı hissedilmediği için direk sonuca odaklanılmaktadır.

Burun Ameliyatı İçin Psikolojik Hazırlık Çok Önemlidir

  • Ameliyattan sonra morluk ve ş işlik her insanda mutlaka olmaktadır.
  • Ne şekilde burun ameliyatı olursanız olun ilk öncelik ile psikolojik olarak kendinizi hazırlayın.
  • Ameliyat ve sonrasındaki sıkıntılar elbette belli bir sürede geçecektir.
  • İstediğiniz bir buruna kavuşmak içinestetik burun şekilleri ile karar verilmesi size daha çok katkı sağlamaktadır.

Burun ameliyatından sonra pişmanlık yaşayan çok az sayıda insan bulunmaktadır. Artık birçok doktorlarımız bu konuda uzman olduğu için en iyi şekilde burun ameliyatları yapmaktadır. Burun ameliyatından önce ve sonra çok önemli olduğu da bilinmelidir. Çünkü eski burunu aratmayacak şekilde müdahalelerin yapılması gerekmektedir. Burun şeklinizi sevmediğiniz için ameliyat olmak istiyorsanız doktorumuz ile birlikte burun şekillerini inceleyerek ve sizin yüz hatlarınız doğrultusunda en uygun ve güzel burun seçilerek uygulanması sağlanmaktadır.

Ameliyatsız Burun Düzeltilir Mi?

Ameliyatsız ve estetiksiz burun şekillendirme olur mu? Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Çünkü estetiksiz burun küçültme ancak egzersizler eşliğinde ve sabır içinde olmaktadır. Ancak lazer yöntemini de unutmamak gerekmektedir. Kemikten kaynaklı burun büyüklüğü de olmaktadır. Yani bu sizin uzmanımız ile birebir ve karşılıklı konuşarak karar verilebilecek bir durum olmaktadır. İnsanlar bu tür arayışlara başvurmasındaki neden burun ameliyatından sonra neler ile karşılaşılacağına duyulan endişelerdir. Ama insanlar burun ameliyatını gözlerinde fazla büyütmemelidir ki o süreci çok kolay bir şekilde atlatmalıdır. Bu konuda doktorlarımız size en iyi şekilde yardımcı olacakları da unutulmamalıdır. İyi bir estetik uzmanı ve cerrahisi hastalarına en yakın olandır.

Burundaki Kemer Bazen Sıkıntı Oluşturabilir

Bazı insanların burunları çok güzel bir görüntüde olabilir. Ancak sürekli insanların gözünde olan kişilerde hafif bir burundaki kemer dikkat çekmektedir. Özellikle oyunculuk gibi meslekte olan bu kişiler daha fazla dikkat etmek zorundadır. Yani izleyiciler bile en ufak sorundan rahatsız olabilmektedir. Burun kemeri ameliyatı çok dikkatli ve eski burun yapısı fazla değiştirilmeden uygulanan bir operasyondur. Burundaki kemer burunu olduğundan daha farklı şekilde gösterdiği için hastalarımızın birçoğu bu şikâyetler ile merkezimize başvurmaktadır. Yani en basit olarak siz bile aynaya baktığınızda bir memnuniyetsizlik hissediyorsanız ve bir türlü adını kayamıyorsanız mutlaka hastanemize gelerek uzmanlarımız tarafından bir teşhis koyulmalıdır. Zaten bir problem görülüyor ise doktorlarımız hastalarını doğru şekilde bilgilendirmektedir.

Çağrı merkezimizi aradığınızda ise güler yüzlü çalışanlarımız sizlere en iyi şekide yardımcı olmaktadırlar. Sizde güvenle ve samimiyetle sorularınızı sorabilir ya da randevu alarak uzmanlarımızla görüşme yapabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımız ile sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

 

 

TurkeyEnglish