Burun Estetiği

Burun Estetiği

Basit burun estetiği  müdahalesi genel olarak neştersiz burun estetik müdahalesi olarak literatürde geçen bir uygulamadır. Burun görünümü kişinin çehresini oldukça etkilemektedir ve sorunlu burun görünümlerine sahip kişilerde burun müdahaleleri yolu ile oldukça olumlu sonuçlar elde edilebilmektedir. Burun estetik cerrahi müdahaleleri oldukça rağbet gören uygulamalardır fakat cerrahi müdahale sonucunda geçirilmesi gereken en az üç dört haftalık iyileşme süreci kişilerin bu müdahalelere sıcak bakmasını olumsuz yönde etki etmektedir. Tüm bunların yanında burun cerrahi müdahaleleri sonucu kişilerin yüz bölgelerinde oluşacak şişlikler ve morluklar da kişilerin burun estetik cerrahi müdahalelerine çekimser yaklaşmalarına neden olmaktadır. Basit burun estetik müdahaleleri bu spekülasyonları ortadan kaldırıp kişilerin kolaylıkla burun estetik müdahale yaptırabilmelerini sağlamaktadır.

Açık Burun Ameliyatı Operasyonu

Açık burun ameliyatı uygulaması burun estetik cerrahi müdahalelerinde oldukça sık tercih edilen türde bir burun cerrahi müdahale yöntemidir. Açık burun cerrahi müdahale yönteminde kapalı burun cerrahi müdahale yöntemine göre burun deformasyonuna daha kolay müdahale edilebilmektedir. Bunun yanında açık burun cerrahi müdahalesinde uzman estetik cerrah ameliyat esnasında her iki elini de müdahale ederken kullanabildiği için bu estetik cerrahi müdahale yöntemi kapalı burun estetik cerrahi müdahalesine göre içinde birçok avantaj barındırmaktadır. Bu yöntem ile kişinin burun yapısında sahip olduğu neredeyse her çeşit deformasyona tam bir müdahalede bulunmak söz konusudur ve bu estetik cerrahi müdahale yönteminin belki de en önemli avantajlarından biri de bu durumdur.

Geniş Burunlar Artık Bir Son Değil!

Geniş burun görünümleri burun tabanında yer alan burun kıkırdağının olması gerekenden geniş olması ile kişide görülen bir anomalidir. Geniş burun estetiği uygulamalarında burun tabanında bulunan bu kıkırdağa uzman cerrahlarımız müdahale gerçekleştirmektedir. Böylece yüzünüze göre orantısız görünen geniş burun görünümünden kolaylıkla kurtulabileceksiniz. Uzman cerrahlarımız sizinle estetik cerrahi müdahale öncesinde görüşecek ve dileklerinizi en iyi şekilde analiz edip sizin için en ideal cerrahi müdahale yöntemini belirleyip burun estetik cerrahi müdahalenizi gerçekleştirerek sizi yüzünüz ile uyumlu bir burun görünümüne kavuşturacaklardır. Geniş burun görünümü kişilere oldukça problem yaratan bir durumdur ve geniş burun estetik cerrahi müdahaleleri yolu ile kişiler bu problemden oldukça kolay bir şekilde kurtulup yeni burun görünümlerine kavuşabilmektedirler.

Burun deliği estetiği de uzman cerrahlarımızın oldukça sık olarak uyguladığı estetik cerrahi burun müdahaleleri arasında yer almaktadır. Burun deliği estetiği uygulamaları yolu ile kişiler yüzleri ile orantılı burun deliği görünümüne sahip olmaktadırlar. Günümüz modern estetik cerrahi müdahalelerinin başarılı sayılabilmesi için belli başlı kriterler mevcuttur Bunlardan belki de en önemlisi kişinin burun müdahalesi geçirdiğinin belli olmamasıdır. Uzman cerrahlarımız gerçekleştirmiş oldukları profesyonel burun uygulamaları ile oldukça başarılı ve alanında örnek teşkil edecek burun estetik cerrahi müdahalelerine imza atmışlardır. Sizin için de olabilecek en iyi yöntemi belirleyip uygulamanızı gerçekleştireceklerdir.

Burun Deliği Estetiği Hakkında

Burun deliği estetiği uygulamalarında uzman cerrahlarımız sizinle gerçekleştirecekleri görüşmeler sonucunda cerrahi müdahaleden tam olarak ne beklediğinizi ortaya koyduktan sonra probleminizi çözecek olan en kolay ve pratik cerrahi müdahale yöntemini ortaya koyup uygulamasını gerçekleştirmektedir. Böylece cerrahi müdahale sonrası burun anatominizin elverdiği en idealize edilmiş burun görünümünüze kavuşacaksınız. Uzman cerrahlarımız ve son teknolojiyi barındıran cihazlarımız yoluyla size burun estetik cerrahi müdahaleleri konusunda alabileceğiniz en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

TurkeyEnglish