Burun Estetiği Ameliyatı Kaç Saat Sürer

Burun Estetiği Ameliyatı Kaç Saat Sürer

Estetik nedir? Estetik, güzellik duygusu ile ilgili olan anlamına gelmektedir. Kusurlu bir organı düzeltmek ve güzelleştirmek için uygulanan yöntemlere de estetik denilmektedir. Burun estetiği ameliyatı da burundaki şekil bozukluğunun düzeltilmesi için yapılan bir estetik ameliyatıdır. Burundaki eğrilik, burunda basıklık, büyük burun, çok küçük burun, burunda çıkık kemik gibi burundaki şekil bozuklukları estetik burun ameliyatları ile artık çok kolay düzeltilebilmektedir. Lazer ile yapılan burun estetiği ameliyatları artık daha kısa sürede ve kolay yapılmaktadır. Burun estetiği ameliyatı kaç saat sürer diye merak eden hastalara şunu söylemeliyiz ki artık gelişen teknoloji ile burun estetiği çok daha kısa ve kolay bir operasyondur. Burunda yapılacak işleme göre ameliyatın süresi de değişir. Burun şeklini beğenmeyen kişiler aynalara dargın psikolojisi bozuk kişiler olur. Dışarıya çıkmak istemeyen kişiler asosyal içine kapanık, özgüveni eksik kişiler olacaklardır. Bu nedenle burun estetiği ameliyatı mutlaka yapılması gereken bir ameliyattır.

Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır

Burun estetiği ameliyatı öncesinde burun şeklinin belirlenmesi aşaması çok mühimdir. Kişinin burnunun istediği şekilde olması hastanın sonraki yaşantısında mutlu ve huzurlu olabilmesi için çok önemlidir. Bilgisayarda kişinin fotoğrafına istediği burun şekli uygulanarak burun estetiği sonrası yüz şeklinin nasıl olacağı tam olarak belirlenir. Ameliyat günü belirlenir ve hasta ameliyata hazırlanır. Burun estetiği ameliyatı genellikle genel narkoz verilerek yapılır. Bazı çok hafif ameliyatlarda lokal anestezi şeklinde de yapılabiliyor. Burun estetiği ameliyatı kaç saat sürer? Ameliyatta ne yapılacağı burunda yapılacak işleme göre ameliyatın süresi değişir. Örneğin burun ucu estetiği yaptıranlar burun kemiği estetiği yaptıranlara göre daha kısa süre ameliyatta kalırlar. Genellikle 1 saat ile 4 saat arası devam eder. Ameliyat sonrası tamponlar ve destekler kullanılan burun için sık sık buz uygulaması yapılır. Burunda şişlik ve morluk olmaması için bol bol buz uygulamak gerekir. Burun estetiği ameliyatında uzman kadrolarımız ile burun ameliyatınız en iyi şekilde gerçekleştirilir. Burun ameliyatı sonrası tam destek eren doktorlarımız ile güvenilir burun estetiği yapıyoruz.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası İyileşme

Burun estetiği ameliyatı sonra iyileşme sürecinin çabuk bitmesi, sancısız olması, hızlı bir iyileşme için ameliyatı yapan doktor ve kadro çok önemlidir.  En iyi burun estetiği ameliyatını yapan işinde profesyonel uzman doktorlarımız ameliyat sonrası kısa sürede iyileşip günlük hayatınıza dönme garantisi veriyoruz. Burun estetiği ameliyatı güvenilir uzman ellerde yapıldığında korkulacak bir ameliyat değildir. Burun estetiği sonrası burun ucu ya da yüzünüzde şişlik morluk olmadan kısa sürede günlük hayatınıza ve işinize dönmek istiyorsanız burun estetiğinizi yapalım. Kısa sürede iyileşip normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatında İddialıyız

Burun estetiği ameliyatını en iyi şekilde yapıyoruz. Ameliyatı en iyi şekilde yapan kadromuz ile hizmet veriyoruz. Ameliyat öncesi ve sonrası hastaya titizlikle yardımcı oluyoruz. İstediğiniz burun güzelliğine kavuşacağınız burun estetiği ameliyatınız profesör uzman doktorlarımız tarafından en başarılı şekilde gerekleştirilir. Burun estetiği ameliyatı kaç saat sürer? Ameliyat sonrası kaç günde iyileşirim? Gibi sorularınız varsa hiç tasa etmeyin. Uzman doktorlarımız ameliyatın durumuna göre 1 saat ile 4 saat arası süren başarılı estetik yaparlar. Ameliyat sonrası bir hafta süre içinde iyileşip günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız, sizleri Avrupa standartlarında sunmuş olduğumuz hizmet için merkezimize bekliyoruz. Alanında uzman olan cerrahlarımız sizin için birinci sınıf hizmet sunmaktadırlar.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish