Burun Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer

Burun Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer

Estetik nedir? Estetik, insanda güzellik duygusu uyandıran anlamına gelmektedir. Estetik ameliyatlar da vücutta güzelliği bozan noktaların düzeltilmesi için yapılır. Günümüzde burun estetiği en çok yapılan estetik ameliyat olarak karşımıza çıkar. Büyük burun, burun eğriliği, basık burun gibi burundaki şekil bozuklukları yüz güzelliğini bozan unsurlar olur. Burundaki kötü görüntü kişinin kendini sevmeyen, içine kapanık asosyal bir kişilik sergilemesine neden olur. Bu durum zamanla kişide psikolojik rahatsızlıkların ortaya çıkmasına ve ruh sağlığının bozulmasına neden olur. Bu durumda burun estetiği şart olur. Kişiler genelde burun estetiği ameliyatı ne kadar sürer, zor olur mu, estetik sonrası iyileşme uzun sürer mi, burnum güzel olurmu gibi sorularla burun ameliyatından korkar ve kaçarlar. Oysaki burun estetiği uzman ellerde yapıldığında çok kolay bir estetik ameliyattır. Burun ameliyatı burunda yapılacak işleme göre 1 ile 4 saat kadar sürer.

Burun Estetiği Faydaları Ve Zararları

Burun estetiğinin en büyük faydası kişinin yaşam standardının artmasıdır. Zira burun estetiği sonrası kişi özgüveni yüksek, kendini seven, pozitif kişilik sergileyen, sosyal ve aktif bir şahıs haline gelecektir. Burun estetiği sonrası artık daha mutlu bir insan olarak yaşamaya başlayacaktır. Burunda nefes ile ilgili bir sorunu varsa aynı zamanda bu problemde sona erecek ve yaşam kalitesi artacaktır. Peki, burun estetiği zararları var mıdır? Burun estetiği uzman kadrolar tarafından yapılmış ise hiçbir zararı yoktur. Fakat iyi bir hastanede ve burun estetiğinde uzman olmayan bir doktora ameliyat olduysanız burnunuzu beğenmeyip tekrar tekrar ameliyat olmanız gerekebilir ve burun deriniz incelerek sorun haline gelebilir. Ameliyat sonrası komplikasyonlar oluşabilir. Sağlığınız için risk teşkil edebilir. Bu nedenle burun estetiği uzman ellerde yapılmalıdır.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Merkezlerimizde burun estetiği uzman profesör doktorlarımız tarafından en teknolojik cihazlarla ve en yeni tekniklerle yapılmaktadır. Örnek burun ameliyatlarımız ile yılların verdiği tecrübe ile kusursuz burun estetiği ameliyatları yapıyoruz. Burun estetiği öncesi bilgisayar yardımı ile kişinin yeni burun halini tam olarak belirleyerek kişinin tam olarak istediği burun şekline sahip olmasını sağlıyoruz. Burun estetiği ameliyatı aşamalarımız şu şekildedir.

  • Ameliyat günü öncesi hastanın tüm tetkikleri yapılarak ameliyata hazırlanır. Ameliyat saatinde hasta genel anestezi ile bayıltılarak ameliyata alınır. Bazı hafif operasyonlarda lokal anestezide uygulanabilir. Burunda yapılacak işleme bağlıdır.
  • Burun estetiği ameliyatı ne kadar sürer? Burunda yapılacak işleme göre ameliyat süresi değişebilir. Genellikle 1 saat ile 4 saat arası devam eder.
  • Burun ameliyatları açık ya da kapalı ameliyat olarak yapılır. Burunda ne yapılacağı tespit edilip hangi yöntem uygulanacağına karar verilir.
  • Burun estetiği sonrası hasta tedavileri için bir gece hastanemizde misafir edilip taburcu edilir. Ameliyat sonrası iyileşme süreci uzmanlarımızca takip edilir.Burun estetiği şişlik ve morluk kaçınılmaz olduğundan en aza indirilmeye  çalışılır.

En İyi Burun Estetiği Ameliyatlarını Yapıyoruz

Merkezlerimizde burun estetiğinde uzman kadrolarımız ile örnek burun ameliyatları gerçekleştiriyoruz. Burun estetiği ameliyatı ne kadar sürer diyen hastalarımıza diyoruz ki bize güvenin ameliyatınız emin ellerde yapılacaktır. Burun estetiği konusunda hasta memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti veriyoruz. Burun estetiği fiyatlarımız uygun olup her bütçeye uygun ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Burun estetiği olacaksanız arayın en güvenilir, en sağlıklı burun estetiğini yapalım

 

TurkeyEnglish