Burun Estetiği Ameliyatı

Düzgün Bir Burun Estetiği Mi İstiyorsunuz?

Çoğu insan vücudunda bulunan belli bölgeleri beğenmeyebiliyor. Estetik uzmanları bu konularda hastalarına yardımcı olarak daha güzel görünüme ulaşmalarında yardımcı olmaktadır. Belli bölgelerde yapılan estetik ameliyatları için de aslında uzman doktor arayışları oldukça fazla oranda artmış bulunmaktadır. Yapılan estetiklerde memnuniyet oranlarına göre doktor seçimi yapan hastalar en iyi uzmanlar ile çalışarak daha güzel bir estetik ameliyatını tercih etmektedirler. Bu durumda  gerek internet ortamından  gerekse hastaneler veya özel kliniklerde işini en iyi şekilde icra eden estetik cerrahları aramaktan kaçınmayan hastalar bulunmaktadır.

Estetik bir yönüyle tehlike arz etmeyen bir ameliyat gibi görünse de aslında bazı tehlikeleri de olan bir tedavi yöntemi olmaktadır. Ameliyat sırasında alınan narkoz ile tepkimeye girecek bir hastalığa sahip olan kişilerde estetik  oldukça tehlikeli bir ameliyat olabilmektedir. Estetik ameliyatları genellikle burun estetiği ameliyatı olarak çok fazla dile gelmektedir. Burun estetik ameliyatları aslında kolay olmayan hastanın istediği boyut ve ölçülere ulaşabilmek için oldukça çaba harcanan ve sonrasında aşırı olmasa da ağrılı bir dönemden geçen bir tedavi olmaktadır.  Estetik ameliyatlarında uygulanan işlemler genellikle değişim yapmaya yönelik olduğu için  süre yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Erkek burun estetiği ameliyatları da oldukça fazla artan ve hanımlara nazaran daha çok isteği bulunan bir estetik ameliyat haline gelmektedir. Yapılan erkek burun estetiği ameliyatlarında başarıya en iyi şekilde ulaşan doktorlar daha fazla hasta kapasitesine sahip olmaktadırlar.

Burun Estetiği İçin Önemli Hususlar

Estetik cerrahları ilk olarak gelen hastalarda ve gereksiz estetik ihtiyacı hisseden hastalarında daha çok ameliyatsız burun estetiği tercihi etmektedirler. Doktorlarımız bu tür hastalarına aslında gerekli müdahale yapıldığında ameliyatsızda estetik olabileceğini belirterek bıçak altına yatmadan da daha hoş bir burun estetiğine sahip olmanın yollarını göstermektedirler.  Doktorlarımızın yaptığı burun estetiği ameliyatından önceki sağlık kontrolleri sırasıyla;

  • Öncelikle hastanın kalp hastalığı olup olmadığı testi
  • Narkozu kaldırabilecek bir vücuda sahip olup olmadığı
  • Oluşabilecek her türlü komplikasyonlara karşı tedbirli olarak yaptıkları kan depolama
  • Vücudun alabileceği narkoz miktarını belirleyerek hastanın ameliyata hazır olup olmaması testidir.

Estetik doktorlarımız diğer estetik ameliyatlarında olduğu gibi burun estetiği ameliyatı da  oldukça başarılı birçok ameliyat gerçekleştirmiş ve hastalarına en iyi estetiği sunmaktadırlar. Uzman doktorlar ile hasta özel olarak yapılması gereken estetiklerin ne açıdan hangi ölçüler ile nedenlerine kadar konuşarak detaylı bilgi vererek bir görüşme gerçekleştirmektedir. Uzman estetik doktorlarımız hastalarına yapacakları işlemleri örnek bir video ile tanıtarak hastalarında olacak estetikten önce bilgilendirme yapmaktadırlar.  Bu sayede hastalarına en iyi şekilde gerçekleştirecekleri estetiği sunum olarak sunduklarında daha  iyi bir moral ile hastalarını ameliyat etmektedirler. Burun estetiği yapan uzman estetik cerrahlarımız en iyi okullardan mezun olmuş işlerinde başarıyı en üst seviyelerde takip eden doktorlar olarak yapmaktadırlar.

Estetik İçin En Uygun Fiyat Garantisi

Estetik bilindiği üzere her koşulda normal ameliyatlara göre daha fazla bir miktar para ile yapılmaktadır. Uzman doktorlarımız bu fiyatlar ile hastalarını zorlamak yerine daha uygun estetik fiyatları ile daha iyi bir estetik ameliyatı gerçekleştirmektedirler. Uzmanlarımızın yaptığı ameliyatlar oldukça kolay ve kesinlikle sorunsuz geçerken daha uygun fiyatlar ile estetik yaptırmak isteyen hastaların taleplerine de cevap vermektedirler. Uzman doktorlarımız ile en iyi estetik hizmeti veriyoruz. Bu hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmak için ülkenin en iyi estetik cerrahları ile çalışıyor ve hastalarımızın sağlık kontrollerini aksatmadan hiçbir tehlike arz etmeden estetik ameliyatını gerçekleştiriyoruz. Burun estetiği ameliyatı  için en iyi fiyat garantisi ve en kaliteli estetiği sunarak daha iyi bir estetik gerçekleştiriyoruz.

TurkeyEnglish