Burun Estetiği Fiyatları

Yeni Bir Görünüm

Günümüzde bir çok insan vücudunun çeşitli yerlerini beğenmediği için kendini toplumdan soyutluyor yada kendine özgüveni eksik oluyor. Bu nedenle estetik yaptıran insan sayısı günden güne artış gösteriyor. Bunda artık estetiğin çok kolay ve güvenli bir şekilde yapılmasının da etkisi büyük rol oynamaktadır. Bir çok estetik ameliyat uygulan bölge vardır. Vücudunuzda beğenmediğiniz yada daha iyi durmasını istediğiniz bölgenin düzeltilmesi çoğu zaman ağrısız ve kolayca yapılır. Estetik şekillerinden biri olan burun ameliyatı artık günümüzde çok tercih edilen estetik çeşitlerinden olmuştur. Küçük bir dokunuşla kendine daha güvenli kendiyle barışık bir insana dönüşebilirsiniz. Yüzümüzün bir parçası olan burun hepimiz için çok önemlidir. Çoğu zaman burun insanın duruşunu yüz ifadesini çok değiştirir. Bu yüzdende günümüz de yapılan estetik çeşitlerine baktığımızda burun fazlasıyla ön planda yer almaktadır. Burun estetiği farklı hastaneler de farklı cerrahlar ve bir sürü fiyat yelpazesiyle de önümüze çıkmaktadır. Burun estetiği fiyatları sanıldığının aksine çok büyük meblağlar değildir. Burnunuzdaki soruna göre yapılan burun estetiği ameliyatına göre fiyatlarda tabi ki çeşitlilik göstermektedir. Burun estetiği ameliyatı kısa süren sonrasında kontrol gerektiren bir ameliyattır. Düzenli doktor kontrolü sizin zor süreç geçirmenizi engelleyen önemli bir faktördür. Acil bir durum oluşumunda hemen fark edileceği için hemen müdahale edilebilir ve sorunsuz bir süreç geçirmenizi sağlar.

Özgüven Sahibi Olun!

Burun estetiğinin size katacağı en büyük yarar kesinlikle kendinize olan özgüveniniz. Burun estetiği kolay ve pratik bir işlemdir ama sizin hayatınıza getirisi büyüktür. Yeni görünümüz bakışlarınızı duruşunuzu en önemlisi yüz ifadenizi fazlasıyla etkileyecektir. Burun estetiği  fiyatları da kişinin burnundaki soruna göre değişiklik göstermekte ona göre belirlenmektedir. Estetik burun için iyileşme süresi yani tamamen değişmeme süresi 6 ay ile 1 yıl arasında değişiklik göstermektedir.

Neden Burun Estetiği?  

İlk öncelikle 18 yaşın üzerinde ki her kadın ve her erkeğe uygun bir ameliyattır. Ameliyat süreci hızlı kolay ve güvenilirdir. İyileşme döneminde de doktor kontrolü ve istediğiniz ve rahatsızlık hissettiğiniz durumlarda doktorunuzu arama hizmeti de veriyoruz. Bu sayede olası durumlarda hemen müdahale gerçekleştirip sizin sağlığınız bizim emanetimiz politikasını uyguluyoruz. Burnunuzun belki bir bütün olarak  beğenmiyorsunuz ya da sadece bir bölgesini beğenmiyor olabilirsiniz. Burun estetiği ameliyatları çok fazla çeşitlilik gösterdiği için sadece sizin istediğiniz  bölgeye müdahale edilir. Burun estetiği fiyatları da bu müdahalelere göre değişiklik göstermektedir. Burun ameliyatı fiyatları burun deliklerini küçültme, burunda ki kemik çıkıklarını düzeltmek için ya da dudağınızın üst bölgesini yeni ve farklı bir görünüme ulaştırmak içinde yapılabilir.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası  

Ameliyat çok üzün saatler almaz. Burundaki soruna göre 1 ile 3 saat arasında değişiklik göstermektedir. En çok merak edilenlerden biri de ameliyat sonrasındaki etkilerin ne olduğudur. Ameliyat sonrası da ufak sızlamalar  yüzde  şişlikler yer yer morluklar oluşabilir ama size sunduğumuz buz maskesi hizmetiyle bunları en aza indiririz. Hastaneden taburcu olma süreniz ise en fazla 1 gündür. Ameliyat sonrası belirli bir süre yani 3 gün içerisinde işinize dönebilir yada günlük islerinizi çok rahatlıkla yapabilirsiniz. 6 ay kadar sonra gözlük takabilirsiniz 6 ay öncesi gözlük takma mecburiyetiniz varsa kesinlikle lens takmalısınız burnunuz daha oturmadığı için gözlük zarar verebilir. 6 ay ile 1 yıl arası da burnunuz tamamen iyileşir ve istediğiniz görünüme sahip olursunuz.

TurkeyEnglish