Burun Estetiği Hakkında Bilgi

Burun Estetiği Hakkında Bilgi

Birçoğumuz burnumuzu beğenmeyiz. Bazılarımızın burnu büyük, burun küçültme, bazılarımızda kemik çıkıntısı veya burun ucu düşüklüğü gibi birçok problem yaşamaktayız. Bu nedenle de kişiler çareyi estetik ameliyatlarda aramaktadır. Estetik ameliyat sayesinde birçok kişi yeni ve hoş bir buruna kavuşurken bazılarımız hüsrana uğrayabiliriz. Bu nedenle estetik ameliyat olmak istiyorsanız kendinizi iyi bir doktorun ellerine bırakmalısınız. İyi bir doktor size yeni bir burun ve yeni bir görünüm kazandırmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte estetik ameliyatlara da bir o kadar ilgi artmıştır. Eğer estetik ameliyat olmak istiyorsanız, burun estetiği hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Gerek internetten gerekse doktorlardan tedavi sürecini, burun estetiği öncesini, burun ameliyatı sonrası araştırmalısınız.. Estetik ameliyatlar genellikle kısa süreli olup, iyileşme süreci de bir o kadar kısa olmaktadır. Ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki çeşit burun estetik ameliyatları bulunmaktadır. Genel olarak burunun görüntüsünden hoşlanmayan hastaların tercihidir estetik ameliyat. Estetik ameliyatlar zorlu bir ameliyattır. N kadar kısa süreli bir ameliyat olsa dahi uğraş gerektiren bir ameliyattır. Ameliyat sonrasında oluşan görüntü istenildiği düzeyde olması gerekmektedir. Ameliyat başarılı geçmediği durumlarda geçici koku kaybına veya yüz ile uyumlu olmayan bir burun görüntüsüne maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle burun estetik ameliyatlarında doktor seçimi oldukça önemlidir. Ayrıca Burun Estetiği Hakkında Bilgi sahibi olmakta çok önemlidir.

Burun Estetik Ameliyatı Bizden Sorulur

Hastanemiz de ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki çeşit burun estetiği bulunmaktadır. Burnunda kalıcı bir değişiklik istemeyenlerin tercih ettiği yöntem ameliyatsız burun estetiğidir. Ameliyatlı burun estetiği bir veya iki saat süren ameliyatlar iken ameliyatsız burun estetiği yarım saat ile on dakika arasında sürmektedir. Ameliyatsız burun estetiği bir süre sonra deforme olurken ameliyatlı burun estetiği tamamen kalıcı olmaktadır. Ameliyatsız burun estetiğinde her hangi bir aneztezi durumu olmaz aynı gün içerisinde günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Ameliyatlı burun estetiğinde ise tamamen iyileşme durumu altı ay kadar bir süreyi kapsamaktadır. Hastanemizde yapılan burun estetik ameliyatları;

  • Burun ucu kaldırma
  • Cerrahi burun estetiği
  • Açık burun estetiği
  • Kapalı burun estetiği

Burun Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler

Burun estetiği sonrası, kendimize dikkat etmememiz gerekmektedir. Ameliyat sonrasında göz altları morlukları ve burunda şişlik oluşabilir. Bunlar doktorlarımız tarafından burun içerisine tampon yerleştirilerek en az seviyeye indirgenmeye çalışılır. Burnumuza sert darbelerde bulunmamakta yarar var. Ameliyatsız burun estetiğinde aynı gün normal yaşantımıza dönsek de ameliyatlı burun estetiğinde iyileşme süreci oldukça uzundur. Bu nedenle ameliyatlı burun estetiği yaptıran hastalarımızın iki kat daha dikkatli olması gerekmektedir. Mümkün olduğunca burun ve burun çevresine dikkat etmelisiniz. Ameliyat sonrasında belli aralıklar ile doktorlarımız kontrollere çağırmaktadır.

Alanında Başarılı Ekip Çalışması

Hastane olarak bir ekip çalışması içerisindeyiz. Hastalarımızın hastanemizden güler yüz ile ayrılması bizim için en önemli unsurdur. Burun estetiği hakkında bilgi almak isterseniz internet sayfamızdan veya doktorlarımızdan randevu alarak ön bir görüşme yapabilirsiniz. Son teknolojik cihazlarımız ile estetik alanında en iyi hizmeti sağlamaktayız. Sanal bir uygulama olan 3D sistemi ile yeni burnunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. Hastanemizi ziyaret ederek örnek burun modellerine bakabilirsiniz. Teknoloji yakından takip etmekte olan hastanemiz siz değeli hastalarımız için her türlü kolaylığı düşünmektedir. Alanında uzman doktorlarımız, güler yüzlü personellerimiz ile siz değerli hastalarımızı her zaman hastanemize bekleriz. Hastanemiz siz değerli hastalarımız için haftanın her günü ve her saati 7/24 hizmet sağlamaktadır. Siz değerli hastalarımızı da en yakın şubemize bekleriz.

 

 

Give a Reply

TurkeyEnglish