Burun Estetiği İstanbul

Burun Estetiği İstanbul

Birçoğumuz burnumuzdan hoşlanmayız. Yapısal olarak bozukluk, zaman içerisinde deforme olması, nefes almada güçlük gibi problemler ile burnumuzdan hoşlanmayız. Hemen hemen hepimizin Burun nedenle burun estetik ameliyatlarına yönelmekteyiz. Burun ile ilgili bir çok estetik ameliyat yapılmaktadır. Yapılan burun estetiğinin yüz şekline göre burun estetiği olması oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle doktor ve hastane seçimi oldukça önemlidir. Eğer iyi bir estetisyen değil ise ameliyatınız hüsran ile sonuçlanabilir. Başarılı geçmeyen estetik burun ameliyatları yüz yapınıza uyum sağlamaz. Yüzünüze büyük veya küçük gelebilir. Sağlık sorunundan dolayı estetik ameliyat yaptırıyorsanız sorununuz geçmeyebilir veya geçici koku kayıplarına neden olabilmektedir. Estetik burunların yüz ile uyumlu olması için cihazlar bulunmaktadır. Sanal ortamda veya örnek burun modellerine bakabilir kendi burnunuz için fikir alabilirsiniz. Yeni açmış olduğumuz Burun Estetiği İstanbul merkezimiz size bu ve buna benzer bir çok konuda yardımcı olmaktadır. Alanında uzman hekimlerimiz ile oluşturduğumuz estetik merkezimize sizleri de bekleriz. Hastanemizde yapılan burun estetiği ameliyatları;

  • Burun ucu ameliyatı
  • Açık burun estetiği
  • Kapalı burun estetiği
  • Burun yamukluğu ameliyatı
  • Burun eğriliğiameliyatı

 

Burun Estetiği Alanında Tercih Edilen İlk Ve Tek Hastane

Hastanemizde tüm burun estetik ameliyatları gerçekleşmektedir. Estetik Burun Ameliyatı yapılan ameliyat türüne göre değişmektedir.  Burun Estetiği İstanbul olarak hastanemizde ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere tüm burun estetik ameliyatları yapılmaktadır. Estetik burun ameliyatları yepyeni bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktadır. Örnek burun modellerine bakarak veya yeni teknoloji olan 3D sistemi ile yapılmasını istediğiniz burunu oluşturabilirsiniz. Doktorunuz ile ön bir görüşme yaparak ameliyat günü ve saatine beraber karar vermektesiniz. Bu konuda burun estetiği İstanbul merkezi olarak size son teknolojik cihazlar ile en iyi hizmeti sunuyoruz.

Estetik Burun Ameliyatı Sonrası

Ameliyatsız burun estetiği yaptıranlar burun estetiği İstanbul merkezimizde bu işlemi başarılı bir şekilde yaptırmaktadırlar. Ameliyatsız burun estetiği yaptıranlar hemen aynı gün yaşantısına devam etse de aynı şey ameliyatlı burun estetiği yaptıranlar için geçerli değildir. Estetik burun ameliyatı sonrası hastaların kendisine çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Ameliyat sonrasında gözaltları morlukları ve burunda şişlik oluşabilir. Geçici koku kayıpları oluşabilir. Belirli kontrol eşliğinde iyileşme süreciniz doktorlarımız ile en az seviyeye indirgenmelidir. Bir süre gözlük kullanmamanız ve baştan aşağı geçen kıyafetler giymemeniz gerekmektedir. Bu nedenle ameliyatlı burun estetiği yaptıran hastalarımızın iki kat daha dikkatli olması gerekmektedir. Mümkün olduğunca burun ve burun çevresine dikkat etmelisiniz. Ameliyatlı burun estetiği iyileşme süreci altı ila on iki ayrı bulmaktadır. Kişinin direncine göre de iyileşme süreci değişmektedir. Ameliyat sonrasında belli aralıklar ile doktorlarımız kontrollere çağırmaktadır. Doktorlarımızın tavsiyelerine uyduğunuz takdirde yakın zamanda eski görünümünüze kavuşursunuz.  Ameliyat sonrasında burnunuza dikkat etmelisiniz.

Estetik Burun Ameliyatlarımız Çok Uygun

Hastanemiz kaliteli hizmet anlayışı içerisinde olmaktadır. Tüm hastalarımıza çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. Burun estetik ameliyatlarımız on altı yaş ve sütü grubuna yapılmaktadır. Burun estetiği İstanbul hastanesi olarak merkezimiz istanbul’ da olsa dahi Türkiye’nin birçok yerinde şubemiz bulunmaktadır. Özellikle de burun estetiği İstanbul  konusunda birçok hasta yurt dışından bile merkezimizi ziyaret etmektedir. Bu sebeple Türkiye’nin birçok yerinden hastamız bulunmaktadır. Hastanemizde tüm burun estetik ameliyatları yapılmaktadır. Ameliyatlı ve ameliyatsız burun estetiği olmak üzere hastanın tercihine göre estetik ameliyat yapılmaktadır. Ameliyat sonrasında belirli aralıklar ile kontrollere çağrılmaktadır. Örnek burun modelleri ve yüze uyumlu estetik burun ameliyatları yapılmaktadır. Hastanemiz yüksek standartlarda hizmet sağlamaktadır. Ameliyat sonrasında hastalarımızın güler yüz ile hastanemizden ayrılmaları bizler için oldukça önemlidir. Hastanemiz siz değerli hastalarımız için haftanın her günü ve her saati 7/24  sınırsız hizmet sağlamaktadır. Siz değerli hastalarımızı da en yakın şubemize bekleriz.

 

 

Give a Reply

TurkeyEnglish