Burun Estetiği Kaç Saat Sürüyor

Burun Estetiği Kaç Saat Sürüyor?

Hemen hemen hepimizin yaşadığı problemlerden biridir burun. Bazılarımız nefes almada zorluk çeker, bazılarımız ise tamamen görünümünden hoşlanmaz. Burun nedenle burun estetik ameliyatlarına yönelmekteyiz. Burun ile ilgili birçok estetik ameliyat yapılmaktadır. Ancak yapılan burun estetiğinin yüz şekline göre burun estetiği olması oldukça önemli bir konudur. Çünkü yapılan burun estetiği ameliyatı sonucunda birçok kişinin yaşadığı olumsuz olaylardan biridir yüze uyumsuz burun. Bazılarının burnuna göre büyük bazılarının kine göre küçük durabilir.  Bu nedenle doktor ve hastane seçimi oldukça önemlidir. Estetiği yapan doktor alanında başarılı ise sizi yepyeni bir görünüme kavuşturacaktır. Eğer iyi bir estetiysen değil ise ameliyatınız hüsran ile sonuçlanabilir. Bu konuda geliştirilen cihazlar bulunmaktadır. Sanal ortamda veya örnek burun modellerine bakabilir kendi burnunuz için fikir alabilirsiniz. Ancak burun seçimini doktorunuz ile birlikte yapmanız sizin için avantajlı olacaktır. Yüz şeklinize uygun burun estetiği yapılıp yapılmayacağına daha kolay şekilde karar verebilirsiniz. Burun estetiği kaç saat sürüyor? Sorusunun cevabı ise kişiye ve burun sorununa göre farklılık göstermektedir ve bu nedenle Burun estetiği kaç saat sürüyor, sorusu için uzman cerrah ile görüşmekte yarar vardır. On dakika süren burun ameliyatları da vardır. İki saat süren burun estetik ameliyatlarında yapılan burun estetiği sonrası burun ve çevresine bir süre dikkat etmeniz gerekmektedir. Burun estetiğinden sonra, sert dokunuşlardan kaçınılmalı ve gözlük kullanılıyor ise bir süreliğine kullanılmamalıdır. Yeni açmış olduğumuz estetik merkezimiz size bu ve buna benzer birçok konuda yardımcı olmaktadır. Alanında uzman hekimlerimiz ile oluşturduğumuz estetik merkezimize sizleri de bekleriz.

Merkezimizde Yapılan Estetik Burun Operasyonları Nelerdir?

  • Burun ucu kaldırma
  • Cerrahi burun estetiği
  • Açık burun estetiği
  • Basit burun estetiği
  • Geniş burun estetiği

Açık Burun Ameliyatı

Ameliyatın amacına uygun teknik seçmek oldukça önemli bir konudur.  Açık burun Ameliyatı tekniğinin avantajları daha fazladır. Açık teknik ile tüm burun problemleri çözümlenmektedir. Burun ucu düşme, burun eğriliği, burun çökmesi vs. birçok burun ile ilgili sorunlar bu teknik sayesinde son bulmaktadır. Bir çok doktorun tercih ettiği bir yöntemdir. Açık burun ameliyatlarında burun estetiği kaç saat sürüyor diye düşünüyorsanız yaklaşık olarak bir buçuk saat sürmektedir.  Hastanemizde birçok burun estetik ameliyatı ve bir çok ameliyat teknikleri ile sizleri kusursuz bir görünüme kavuşturmayı amaçlamaktayız.

 

Hastenemiz De Burun Estetiği Kaç Saat Sürüyor?

Ameliyatlı ve ameliyatsız burun estetiği yapıldığı için ve her bir bireyin burun problemi farklı olduğu için sabit bir saat söylemek yanlış olur. En kısa süren burun estetiği ameliyatımız on dakika en uzun süren burun estetiği ameliyatımız ise iki saattir.  Doktorlarımızın tavsiyesine uyduğunuz takdirde n kısa sürede iyileşme süreciniz tamamlanmaktadır. Hastanemizde tüm burun estetiği ameliyat teknikleri kullanılmaktadır.  Ameliyat tekniğine doktorunuz ile birlikte karar vermektesiniz.

Alanında  Uzman ve Başarılı Kadro

Alanında başarılı birbirinden çok doktorlarımız bulunmaktadır. Doktorlarımızın Türkiye’ nin her yerinden hastaları bulunmaktadır. Bu da estetik alanında ne kadar başarılı olduğumuzun bir göstergesidir. Hastane olarak teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Hastalarımızın güler yüz ile hastanemizden ayrılmaları için elimizden geleni yapmaktayız. Örnek burun modelleri ve yüz şekline göre burun estetiği ile bir çok hastanın tercihi olmaktan gurur duyarız. Burun estetiği hakkında tüm merak ettiklerinizi hastanemizin internet sitesinden okuyabilir veya doktorlarımızdan randevu alarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Hastanemiz siz değerli hastalarımız için haftanın her günü ve her saati 7/24 hizmet sağlamaktadır. Siz değerli hastalarımızı da en yakın şubemize bekleriz.

 

TurkeyEnglish