Burun Estetiği Merkezi

Burun Estetiği Merkezi

En sık yapılan estetik operasyonların başında gelen burun estetiği yeni yöntemleri ile artık çok kolay yapılıyor. Burun yüzün tam ortasında olduğu için dışarıdan bakıldığında en dikkat çekici organımız ve yüz güzelliğimiz ile etkilidir. Burnundaki küçük kusurlardan rahatsız olanlar ya da ameliyat olmaktan korkup sürekli erteleyenler için neştersiz, acısız, morarma olmadan ve iz bırakmadan uygulanan Basit Burun Estetiği yöntemi ile yepyeni bir görünüme kavuşmak mümkün oluyor. Burun estetik açıdan sorunlu ve sağlık açısından da önemlidir. Rahat nefes alabilmek için burnun iç ve dış şekil bozukluklarının düzeltilmesi gerekiyor. Lokal anestezi ile kısa sürede sadece iple uygulanan bu teknik, doğuştan ya da zaman içerisinde geçirilen kazalara bağlı düşen burun ucunu kaldırmak amacıyla da yapılan bir operasyondur. Kesi yapılmadan, tampon, alçı vb. araçlar olmadan, Burun Estetiği Merkezi uzmanları, hastanın psikolojisinde düşünerek, iyileşme süreci boyunca konforu ilk günkü gibi sağlamaktadır.

Burun Estetiğinde Az Müdahale İle En İyi Sonuç

Burun solunumunun rahat ve düzenli çalışması ile uyku kalitemiz, koku ve tat duyularımız için önemlidir. Burun tıkanıklığı sorununun arkasında genellikle kemik – kıkırdak eğrilikleri vardır. Burun içinde bulunduğu bölgeye göre farklı derecelerde tıkanıklık yapan, kemik veya Burun Eğriliği tıpta Septum Devilasyonu olarak adlandırılır. Burun deliklerine yakın olan eğrilik, giriş bölgesinin dar olması nedeniyle rahatsızlık verirken daha geride ise belirti vermeyip, burun tıkanıklığına da sebep olmayabiliyor. Ancak ileri seviyedeki eğriliğin yeri neresi olursa olsun solunumu engelleyerek burun – kemik eğriliği ameliyatı gerekebilir. Burun estetiğinde, tıkanıklıklar ve burun etlerinin sonradan ortaya çıkıp, giderek arttığı durumlarda kıkırdak – kemik gelişiminin 18 yaşında son bulduğu kabul edilirse eğriliğin artması söz konusu değildir.  Ancak başka bir nedene bağlı konka şişmeleri, bazen tek başlarına burun tıkanıklığı yapabilecek kadar büyüyebilir, bazen de kemik eğrilikleri ile görülebilir. Burun Estetiği Merkezi uzmanlarımız özellikle burun – kemik eğrilikleri ile beraber burun tıkanıklığının görüldüğü durumlarda, Devilasyon ameliyatı ile aynı anda konkalara da müdahale etmektedir. Ayrıca gelişen teknolojik cihazlar ile burun solunumunu açabilmektedirler.

Burun Estetiği Ameliyat Süreci

Burun estetiğinde her hastanın yüz konturu ve cilt yapısı birbirinden farklıdır. Bu yüzden estetiğe bakış açımız yüz güzelliğinizi bozmadan, kişiye özel burun tasarımlarının yapılması gerektiği düşüncesindeyiz. Burnun göz ile dudak yapısıyla, çene ve elmacık kemiklerinin birbiriyle uyumlu olması için iyi bir planlama yapmaktayız. Burun estetiği ihtiyacı duyan adayların istek ve talepleri doğrultusunda, zarif çizgileri ile yeniden şekil almasını sağlıyoruz. Estetik Burun Ameliyatı Sonrasında uzmanlarımız, ilk girişinizden taburcu olana kadar kusursuz hizmet almanız için çalışmaktadırlar. Ayrıca taburcu olduktan sonrada hastalarımızın takibini özenle yapıyor, kendilerini mutlu ve güzel hissettiklerinden emin oluyoruz.

  • Burun estetiğinde yapılan tekniğe göre şişme, morarma ve ağrı hissedilmesi normaldir ama hızla geçmektedir.
  • Ortalama 1 hafta sonra sosyal hayatınıza geçiş yapabilirsiniz. Basit burun estetiğinde ise aynı gün dönmeniz mümkündür.
  • Güneşin zararlı ışınlarından, dış etkenlerden kaynaklanan darbelere karşı burnunuzu bir süre korumanız gerekmektedir.
  • Gözlük yerine lens takmak, denize veya havuza girerken dikkatli olmanızı öneririz.

Burun Estetiğinde Güvenli Operasyon

Burun Estetiği Merkezi uzmanlarımız, kişinin kendisine en yakışacak oranların tespitini yaparken, önerileri ile yüzünüze en uygun ölçüleri dijital olarak sunuluyor. Doğal görünümünden uzaklaşmadan burnunuzun şekil almasını sağlıyoruz. Burun estetiğiniz güvenli ellerde pratik çözümler üretebilen, ne istediğinizi anlayabilen doktorlarımız ile en iyi sonuca ulaşabiliyoruz.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish