Burun Estetiği Ne Zaman Yapılmalı

Burun Estetiği Ne Zaman Yapılmalı

Burun estetiğini on sekiz yaşına girmiş her birey yaptırabilir. Burun estetiği yaptıracak kişi ergenlik çağında ise bu düşüncesi göz önüne alınmamalıdır. Çünkü ergenlik çağında ki gençler kendilerinde kusurlar bulur ve bu kusurları gidermeye çalışır. Burun estetiği konusunda yasal bir yaş sınırı yoktur yani istenilen yaşlarda burun estetiği yapılabilinir. Önemli olan ise kişinin gelişimini tamamlaması gerekir. Gelişimi tamamlamadan yapılan burun estetiği burun gelişimine ve burun kıkırdak gelişimine olumsuz etki eder. 18 yaştan sonra vücut gelişimi kendini tamamlamış olacaktır bu yüzden 18. Yaşatan sonra burun estetiği yapılabilir. Burun estetiği ne zaman yapılmalı? Sorusuna ise cevap elbette ki burun estetiği için herhangi bir zaman ya da bir mevsim yoktur doktorun ve sizin için uygun olan bir zamanda burun estetiği rahatlıkla yapılabilinir. Ama en dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır elbette bunlardan en önemlisi burun estetiği yaz aylarında daha zor olacaktır nedeni ise; yazın bandajda ve alçıda durması zor olabilir. Birde burun estetiği sonrası 4-5 hafta güneş görmemesi gerekir bazı operasyonlarda buda hayatınızı zorlayabilir. Burun estetiği düşünüyorsanız mutlaka doktorunuza burun estetiği ne zaman yapılmalı? Sorusunu yöneltmenizde fayda olacaktır elbette.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız burun estetiği kişinin burnuna özel hazırlanmış dolgu ve botoks materyalleri ile burnun yeniden istenilen şekli almasıdır. Bu şekiller için, burun küçültme, burun daraltmak, ya da kısaltmak isteyen hastalar için ameliyatsız burun estetiği uygun olmaz. Ameliyatsız burun estetiği daha küçük kusurları ortadan kaldırmak için uygulanır. Ameliyatsız burun estetiği ne zaman yapılmalı? Bunun için özel bir mevsim yoktur ufak bir operasyon olduğu için ne zaman isterseniz yaptırabilirsiniz. Ameliyatsız burun estetiği neşterli ve kanamalı ameliyatların aksine kısa sürede yapılan bir ameliyattır. Çok zamanınızı ve vaktinizi de almayacaktır elbette. Peki ameliyatsız burun estetiği fiyatları nedir? Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta 2.500 TL’nin altında olan ameliyatlar yeterince sağlıklı bir sonuç vermeyecektir. Yani ameliyatsız bir burun estetiği düşünüyorsanız 2.500 TL’nin üstünde bir rakam belirlemeniz sizin için faydalı olacaktır.

Burun Estetiği Hizmetini Nereden Alabilirim?

En iyi burun estetiği için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Önde gelen uzman ekibimizle ve son teknoloji cihazlarımız ile yüzünüz için en uygun burnu tasarlayıp sizin için hayata geçirebiliriz. Ameliyatlı ameliyatsız tüm estetik işlemlerinde her adımda sizlerin yanında olan kadromuz ile en iyi hizmeti alabilirsiniz. Konaklamadan sizi karşılamaya kadar her detay sizin için düşünülmüştür. Arık iyi bir burun estiği için yurt dışına çıkmanıza da gerek yoktur. Türkiye de en iyi burun estetiği yapan doktor bizim bünyemizdedir. Artık güzel bir burun sizin için hayal olmaktan çıkmaktadır. Burun estiği aceleye gelen bir karar değildir bilgisayar ortamında yüzünüze en iyi olacak burun tasarımı yapılır ve en iyi hizmet kalitesi ile burun estiğiniz tamamlanır. Bünyemizde kırık burun ameliyatı, büyük burun estiği, kemerli burun estetiği, botoks burun estetiği, burun deliği küçültme ya da büyütme estetiği, burun eğriliği ameliyatı ve bunlar gibi birçok estetik ameliyat en kaliteli biçimde yapılmaktadır.

Çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilir ve uzmanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Birinci sınıf cihazlar ile sizlere uzmanlarımız en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktadırlar. Bu konuda bizimle iletişine geçerek kaliteli burun estetiği hizmeti alabilir ve kısa sürede normal yaşantınıza dönebilirsiniz.

 

TurkeyEnglish