Burun Estetiği Şişlik

Burun Estetiği Şişlik
Burun estetiği son yıllarda en çok yapılan estetik ameliyatlarından biri haline gelmiştir. Kimi insan dış görüntüsünü beğenmeyip burun ameliyatı olmaya karar verir, kimi insan da geçmişte geçirmiş olduğu herhangi bir kaza sonucunda burnunda meydana gelen kötü görüntüyü gidermek adına estetik olabilir. Burun estetiği şişlik oluşumu engellenemez. Çünkü burun kemiği kırıldığı için ister istemez içeriden meydana gelecek olan bir şişlik görülecektir. Estetik ameliyatında, burun ucu kaldırılabilir, burundaki kemer düzeltilebilir, burun delikleri küçültülebilir ya da burun delikleri büyültülebilir. Bu durum, hastanın şikâyetlerine göre değişiklik gösterebilir. Burun ameliyatını olmak isteyen kişilerin, gerçekten bu değişime hazır olup olmadıkları iyice araştırılması gereklidir. Çünkü bir daha geri dönüş olamaz. Hastanın tüm bu gerçekleri bilmesi gereklidir. Herhangi bir zorlamadan dolayı da estetik yaptırmamalıdır. Kendi öz iradesi ile bu kararı vermelidir.

Burun Estetiği Nasıl Olur?
Burun estetiği yaptırmaya karar verdikten sonra, sıra doktorunuz ile görüşmeye geldi. Güvendiğiniz, kendinizi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir doktor seçimi de önemlidir. Hasta psikolojik olarak ta doktorunun yanında kendini iyi hissetmelidir. Aynı şekilde doktor da hastası ile ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası durumları açık bir şekilde konuşabilmelidir. Bu süreç çok önemlidir. Eğer hasta bu süreç içerisinde ikna olmaz ise, bir daha ikna olmasını beklemeyin. Burun estetiği şişlik konusunu da doktor, hastası ile paylaşmalıdır. Çünkü sonucunun bu şekilde olacağını tahmin etmeyen hasta şoka girebilir.

Burun Estetiğinde Doktor Tercihi

Burun estetiği fiyatları, bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir. Bunun çeşitli nedenleri olabilir. Doktorunuzun eğitim kariyeri, bu durumu etkileyecektir. Sizden önceki girdiği ve başarılı olduğu ameliyat sayısı bu durumu etkileyecektir. Bir de her şeyde olduğu gibi, büyük şehirlerde fiyatlar, diğer şehirlere oran ile fazla olabilir. Merkezimizden burun estetiği ameliyatı hizmetini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Uzmanlarımız ile ameliyatlarda son teknolojik aletleri kullanarak, ameliyatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz.

 

Estetik Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

  • Doktorunuz sizin ile, ameliyat öncesinde ve ameliyat sonrasında yaşanacak olan tüm gerçekleri anlatmalıdır.
  • Eğer sigara kullanan biri iseniz, ameliyatınızdan 10 gün önce sigara içmeyi bırakmalısınız. Ameliyat sonrası için de bu durum geçerlidir. Çünkü sigara yaraların daha geç iyileşmesine neden olur.
  • Burun estetiği şişlikproblemi yaşayabilirsiniz. Bunu hiç dert etmeyin, kalıcı değil geçici şişliklerdir
  • Ameliyat sonrasında doktorunuzun tüm önerilerini dikkate almalısınız.

Burun Estetiği Olanlar

Merkezimizde uzman cerrahlarımız ile burun ameliyatı konusunda her türlü hizmet verilmektedir. Burun estetiği ameliyatı günden güne artmaya devam etmektedir. Talep yoğun olunca, ameliyat sayıları da artmaya başladı. Ameliyat sonrasında özellik ile 2 ay ağır kaldırmamaya dikkat edin. İlk zamanlarda gözlük dahi olsa kullanmayın, çünkü burnunuzun şeklini etkileyebilir. Estetik ameliyat olanlar, halinden son derece memnundur. Dış görünüşleri düzeldiği için, haliyle psikolojileri de düzelmeye başlamıştır. Ameliyat sonrasında ne yiyip ne içtiğiniz de önemlidir. Özellik ile ılık şeyler tüketmeye gayret edin, bu ameliyatınız için daha yararlı olacaktır. Estetik ameliyatın önemli olan diğer bir yanı ise, insanların sizde ki değişimi fark etmeleri; ancak ne olduğunu tam karar verememeleridir.

 

Merkezimize gelerek sizde burun estetiği konusunda uzman cerrahlarımızın görüşlerini alabilir ve burun estetiği konusunda tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşarak randevu alarak uzman cerrahlarımız ile merkezimize gelerek görüşebilir ve estetik konusunda fikir sahibi olabilirisiniz.

 

TurkeyEnglish