Burun Estetiği Sonrası Şişlik

Burun Estetiği Sonrası Şişlik

Kötü ve uyumsuz bir burun kişiyi yaşamı boyunca strese sokarak hayatının her dönemini yaşanmaz kılmaktadır. Burun hem sağlık bakımından önemli hem de görünüş bakımından önemli olmaktadır. Yani sağlık kadar görüntüde önemli olduğu bilinmektedir. Çünkü görselliğe her insan aşırı derecede dikkat ederek karşısındaki kişileri çok iyi şekilde süzmektedir. Yani kişi yolda birini bile görse o kişi hakkında içinden dahi bir eleştiri getirmektedir. Yani bu bakımdan burun zaten çok önemli ve problemlerin giderilmesi gereken en önemli organlarımızdan biri olmaktadır. İnsanlar ameliyat konusunda biraz temkinli olsalar bile asıl en önemli sorun burun estetiği sonrası şişlik olması yönündedir. Yani ameliyattan daha önemli kısım budur.

Sabır İle Sağlıklı Bir Buruna Kavuşulmaktadır

  • Burun estetiği çok rahat şekilde uygulanmaktadır.
  • Kişilerin en büyük tereddüttü ameliyat sonrası karşılaşılan olumsuzluklardır.
  • Burun ameliyatı sonrası her insan biraz sabırlı olur ise istediği bir buruna kavuşmanın mutluluğunu yaşayabilmektedir.
  • Ameliyatın olumsuzlukları genellikle en fazla 1 yıl sürmektedir.

Burun kemiği ameliyatı çoğu insanın derdi durumunda olmaktadır. Kimi insan doğuştan kaynaklı burun kemiği sorunu yaşarken kimi insan ise kaza sonucu burun kemiğinde kırılma gibi bir problemler yaşamaktadır. Yani iki anlamda da ameliyat gerektiren durum olmaktadır. Burun estetiği sonrası şişlik elbette kaçınılmaz olacaktır. Yani her insanda bu şişlikler yaşanacak ancak kişinin bünyesine göre hafif ya da biraz zor bir süreç olma ihtimali bulunmaktadır. Zor olan kısım aslında görüntü olmaktadır. Yani gözde ya da yüzde morluk ve şişlik ile karşılaşıldığı zaman hastalarımız korkmamalıdır. Bu ameliyat sonrası her hastamızda karşılaşılan bir durumdur.

En Uygun Fiyatlar İle Hizmet Sağlanmaktadır

Burun estetiği yaptırmak isteyen birçok insanın en çok merak ettiği fiyattır. Yani kimi insan pahalı olduğu düşüncesi ile pek ameliyatlara yaklaşmamaktadır. Ancak burun estetiği ameliyatı fiyatları genellikle hastanelere ve doktorlara göre değişim göstermektedir. Bu bakımdan çok uçuk bir fiyat ile de karşılaşmanız mümkünken aynı şekilde kendi bütçenize uygun bir fiyat ile de karşılaşmanız mümkün olmaktadır. Bu sizin kendi seçiminize göre değişim göstermektedir. Ancak biz hastalarımıza en uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunarak sizlerin memnun olmasını sağlama yolunda adım atmaktayız. Bu bakımdan burun estetiğinde kalite ön planda olarak en uygun şekilde estetik operasyonu geçirilmektedir.

Burun Estetiği Sonrası Şişlik Süresi

Burun her iki cinsiyet için de çok önemlilik göstermektedir. Yani sadece kadınlar güzelliğe önem vermeyip aynı şekilde erkeklerde burun estetiğine çok önem vermektedir. Yani görsellik her iki taraf içinde değişmez bir unsurdur. Erkek burun estetiği fiyatları konusunda en iyi fiyat almak için hastanemize gelmeniz gerekmektedir. Yani birebir görüşme yapıldığı zaman ortaya net bir fiyat çıkmaktadır. Burun estetiği sonrası şişlik her iki taraf içinde çok önemli olup, ancak şişlik ameliyatın şekline göre kısalır ya da uzamaktadır. Ancak biraz zor bir ameliyat geçirmişseniz bu süre 6-12 ay arasında değişim gösterdiği de bilinmelidir. Yani ufak bir operasyon ise 1 hafta içinde şişlikler kaybolmaya başlamaktadır. Zaten bu konuda doktorlarımız en net bilgiyi hastalarına sunmaktadır. Merkezimize geldiğinizde uzman cerrahlarımızdan oluşan kadromuz ile siz değerli hastalarımıza birinci sınıf burun estetiği hizmetimizi sunuyoruz. Detaylı bilgi için merkezimize gelebilir ya da iletişim numaramızdan bize ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish