Burun Estetiği Sonrası

Burun Estetiği Sonrası

Burun estetiği aynı zamanda rinoplasti ameliyatı olarak da bilinmektedir. Burun kısımlarından her hangi bir yere alınan hasarlar, doğuştan gelen bozukluklar ya da deformasyona uğrayan bölgeler sonucunda son derece hassas olan burun kemiği yapısı artık deformasyona uğramış şekilde kalabilir. Aynı zamanda doğuştan gelen ve genetik olan burun yapıları da son derece hassas olarak düzeltmediği sürece aynı kalmaya devam edecektir. Burada devreye giren kapalı burun estetiği ile harika burunlara ve mütevazi yüz hatlarına uygun burun yapısına sahip olmak mümkündür. Burun ameliyatı öncesi ve burun estetiği sonrası burnun yapısında yeniden bir bozulma meydana gelmemesi ve estetiğin tam olarak yerini bulabilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Dikkat edilmediği sürece burun zararlı yapıya kavuşmaya yüz tutacaktır.

Burun Estetiği Sonrasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Burun estetiği sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar içerisinde öncelikli olarak sakin olmak yer almaktadır. Çünkü bu titiz ve önemli ameliyat sonrasında yaklaşık olarak bir hafta boyunca burun içerisinden kırmızı bir sıvı akacaktır. Estetik yaptıranların bunu doğal karşılaması ve korkulacak her hangi bir durumun olmadığını bilmesi gerekmektedir. Burun temizlenmesine yaklaşık 2 gün boyunca ara verilmelidir. Bu süreç içerisinde duş alımından ve sudan uzak durulmalıdır. Duş almaya başlandığı zaman burun çok dikkatli bir şekilde yıkanmalıdır ve hatta mümkünse sudan uzak tutulmalıdır. Burun tamamen iyileşene kadar minik dokunuşlar dışında bir dokunuş yapılmamalıdır. Doktorların söylediği tavsiyelere uyulmalıdır. Burun temizlenmek istediği zaman doktorun vermiş olduğu soreyler ile dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Kullanılan suyun ise çok sıcak ya da çok soğuk olmamasına özen gösterilmelidir.

Burun Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır, Fiyatları Ne Kadardır?

Herkes burnunun daha küçük ve yapısının daha hoş olmasını istemektedir. Deformasyana uğramamış olan buruna sahip olan bireyler dahi doğal olarak görünen ve yüz hatlarına daha fazla yakışan burna sahip olmak isterler. Burada devreye giren ameliyat çeşidi burun küçültme ameliyatıdır. Ve herkes bu ameliyatı yaptırmadan önce burun küçültme ameliyatı fiyatı nedir diye merak ederek başvuru yapmaktadır. Uzman doktorlarımız ile birlikte son derece muazzam bir görüntüye sahip olan ve 3 boyutlu şekilde tasarlanan burunların ameliyatını yapmaktayız. Güvenilir yapımız ve alanında kaliteli eğitim almış cerrahlarımız sayesinde burun estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenlere de son derece önem vermekteyiz. Öncelikle hastalarımızın yüz hatlarını ve burun yapılarını muayene ettikten sonra, her bireyin yapılacak olan burun işlemine göre fiyat belirlemekteyiz.

Burun Ameliyatı Bünyemizde Genel Olarak Ne Kadardır?

Bünyemizde yer alan uzman estetik cerrahlarımızla beraber, burun ameliyatı ne kadar sorusuna verdiğimiz cevap her zaman değişkenliğe maruz kalan bir cevaptır. Her hastamızın yaptırmak istediği burun estetiğine göre fiyat biçimlemesi yapmaktayız. Burunları üç boyutlu, tek boyutlu ya da hastalarımızın isteğine göre değerlendirmekteyiz. Bu nedenle var olan burnun yapısı ve yapılacak olan burnun yapısı ile arada büyük bir fark meydana gelmektedir. Bu farkı göz önüne alarak ve hastalarımızın da bütçesini aşmamasına özen göstererek son derece makul fiyatlar ile burun estetik ameliyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi almak için bünyemizde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri merkezimize gelerek öğrenebilirsiniz. Bu kapsamda çalışanlarımız sizin için özenle çalışmakta ve size en iyi hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman çalışanlarımız kişiye özel incelemeler sonrasında size en uygun muayene ile burun estetiğini Avrupa standartlarında sunmaktadırlar.

TurkeyEnglish