Burun Estetiği Zararları

Burun Estetiği Zararları

Burun koku almamıza yarayan organımızdır. En önemli duyu organlarımızdan biridir. Burnunuz yüzünüz ile uyumlu olmalıdır.  Çeşitli nedenler ile bazılarımız burnunu beğenmez. Zaman içerisinde burun deformasyona uğrar veya yapısal bir bozukluk nedeni ile estetik ameliyata ihtiyaç duyulmaktadır. Burun estetiği, burunun şeklini değiştirmeye yönelik yapılan bir ameliyat yöntemidir. Yüzün yapısında da önemli bir değişiklik gösteren burun iyi bir estetik ameliyat yapılmadığı takdirde kötü görünecektir. Burunun yüz ile uyumu oldukça önemlidir. Bu nedenle estetik ameliyatlarda estetiği yapan doktor oldukça önemlidir. Estetik burun ameliyatı yarar sağladığı kadar burun estetiği zararları da bulunmaktadır. Burun estetiği zararları;

  • Nefes almada güçlük
  • Geçici koku almada kayıp
  • Enfeksiyon kapması
  • Görüntü bozukluğu

Vb. birçok burun estetiği zararları bulunmaktadır. Ancak gelişen teknoloji ile birlik bu zararlar en düşük seviyeye indirgenmiştir. Ülkemizde en çok yapılan estetik uygulamasıdır. Tercih nedenleri kolay bir estetik ameliyat olması ve kısa sürede iyileşme göstermesidir. Son zamanlarda ameliyatsız burun estetiği yöntemi ile bu riskler tamamen ortadan kalkmaktadır.

Yeni Bir Buruna Kavuşmak

Ameliyatlı veya ameliyatsız burun estetiği yöntemi ile yepyeni bir buruna kavuşmak artık çok kolay. Merkezimizde ameliyatlı burun estetiği bir veya iki saat, ameliyatsız burun estetiği on dakika ile yarım saat arasında değişkenlik göstermektedir. Son derece kolay olan estetik ameliyatta kısa sürede kendinizi toplarsınız. Estetik Burun ameliyatı  merkezimizde on altı yaş ve sütü grubuna uygulanmaktadır. Alanında uzaman ekibimiz ile yüzünüze uygun burun modelleri oluşturarak estetiğe başlamaktayız.

Yüze Uygun Estetik Burun

Teknolojiyi yakından takip eden hastanemiz yeni gelişimlere her zaman açıktır. Hastanemiz teknolojiyi takip ederek 3D sistemi ile sanal ortamda yaptırmak istediğiniz burunu oluşturmaktadır. Bu sayede burnunuzun görüntüsünü doktorunuz ile belirlemiş olursunuz. Yüzünüze uygun olup olmayacağını bu sayede daha iyi tespit etmiş olursunuz. Ayrıca doktorlarımızın daha önce yapmış olduğu estetik burunlardan oluşan örnek burun modellerini de inceleyebilip, karar verebilirsiniz. Estetik ameliyata karar verdikten sonra ameliyat günü ve saati belirlenmektedir. Ameliyat süresi yapılmak istenen estetik ameliyata göre değişmektedir. Hastanemiz de yapılan burun estetiği  çeşitleri; burun ucu kaldırma, burun kemik eğriliği, açık rinoplasti, kapalı rinoplasti, cerrahi rinoplasti gibi tüm burun estetik ameliyatları yapılmaktadır. Burun estetiği lokal veya genel anestezi ile yapılmaktadır. Ameliyat sonrasında düzenli aralıklar ile kontrole gelir iyileşene kadar tedavi sürecimiz devam etmektedir. Başarılı bir estetik ameliyat sonrasında yep yeni bir görünüme kavuşmuş olursunuz. Estetik ameliyatlarda doktor seçimi oldukça önemlidir. Başarılı geçmeyen burun estetiği ameliyatında, doğal görünmeyen burun ucu, burun köprüsünün yeterince azaltılmaması, burnun fazla küçük olması, burnun hala büyük durumda kalması gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ikinci bir müdahale ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Ameliyat sonrasında bir kaç ay içerisinde yeni görünümünü almaktadır. Bu arada sürekli doktorunuz ile iletişimde olup, herhangi bir durumda karşılaştığınız da veya soru sormak istediğinizde telefon numarası ile ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı İle Rahatlıkla Merkezimizde Burun Operasyonu Yaptırabilirsiniz

Yapılan başarılı estetik burun ameliyatlar ile birçok hastanın tercih sebebidir. Gelişen teknolojimiz, alanında başarılı doktorlarımız, son derece hijyenik  hastanemiz ile siz değerli hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz zaman hastanemizden randevu alarak doktorlarımız ile görüşebilirsiniz. Burun ameliyatı fiyatları yapılan estetik uygulamaya göre değişmektedir.  Hastanemiz de birçok ödeme kolaylığı sağlamaktayız. İster nakit ödeme, ister kredi kartı sistemi ile ödeme yapabilirsiniz. Hastanemiz uzaman ekibimiz ve ekipmanlarımız ile  haftanın her günü ve her saati  hizmetinize açıktır.

 

 

Give a Reply

TurkeyEnglish