Burun Estetiğinden Sonra

Burun Estetiğinden Sonra

Hemen hemen hepimizin yaşadığı problemlerden biridir burun. Bazılarımız nefes almada zorluk çeker, bazılarımız ise tamamen görünümünden hoşlanmaz. Burun nedenle burun estetik ameliyatlarına yönelmekteyiz. Burun ile ilgili birçok estetik ameliyat yapılmaktadır. Ancak yapılan burun estetiğinin yüz şekline göre burun estetiği olması oldukça önemli bir konudur. Çünkü yapılan burun estetiği ameliyatı sonucunda bir çok kişinin yaşadığı olumsuz olaylardan biridir yüze uyumsuz burun. Bazılarının burnuna göre büyük bazılarının kine göre küçük durabilir.  Bu nedenle doktor ve hastane seçimi oldukça önemlidir. Estetiği yapan doktor alanında başarılı ise sizi yepyeni bir görünüme kavuşturacaktır. Eğer iyi bir estetiysen değil ise ameliyatınız hüsran ile sonuçlanabilir. Bu konuda geliştirilen cihazlar bulunmaktadır. Sanal ortamda veya örnek burun modellerine bakabilir kendi burnunuz için fikir alabilirsiniz. Ancak burun seçimini doktorunuz ile birlikte yapmanız sizin için avantajlı olacaktır. Yüz şeklinize uygun burun estetiği yapılıp yapılmayacağına daha kolay şekilde karar verebilirsiniz. Burun estetiğinin öncesi ve sonrası oldukça önemlidir. Yapılan burun estetiği sonrası burun ve çevresine bir süre dikkat etmeniz gerekmektedir. Burun estetiğinden sonra, sert dokunuşlardan kaçınılmalı ve gözlük kullanılıyor ise bir süreliğine kullanılmamalıdır. Yeni açmış olduğumuz estetik merkezimiz size bu ve buna benzer birçok konuda yardımcı olmaktadır. Alanında uzman hekimlerimiz ile oluşturduğumuz estetik merkezimize sizleri de bekleriz. Merkezimizde yapılan estetik burun şekilleri şunlardır.

  • Burun ucu kaldırma
  • Cerrahi burun estetiği
  • Açık burun estetiği
  • Kapalı burun estetiği
  • Burun kemeri ameliyatı

 

Burun Küçültme Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Hastanemiz de ameliyatlı ve ameliyatsız burun estetik ameliyatları yapılmaktadır. Hastalarımız tarafından en çok tercih edilen estetiksiz burun küçültme yöntemidir. Ameliyatsız olarak yapılan bu işlem yaklaşık on dakika ile yarım saat arasında sürmektedir. Doldu işlemi uygulanarak burun içerisine sıvı enjekte edilerek yapılan bir tedavi yöntemidir. Burnunda kalıcı bir değişiklik istemeyenlerin tercih ettiği bir tedavi yöntemidir. Doktorlarımız tarafından başarı ile yerine getirilen bir ameliyatsız estetik türüdür. Burun estetiğinden sonra, hemen aynı gün günlük yaşantınıza devam edebilmektesiniz.

İyileşme Süreci

Ameliyatsız burun estetiği yaptıranlar hemen aynı gün yaşantısına devam etse de aynı şey ameliyatlı burun estetiği yaptıranlar için geçerli değildir. Burun estetiği sonrası hastaların kendisine çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Ameliyat sonrasında gözaltları morlukları ve burunda şişlik oluşabilir. Belirli kontrol eşliğinde iyileşme süreciniz doktorlarımız ile en az seviyeye indirgenmelidir. Bir süre gözlük kullanmamanız ve baştan aşağı geçen kıyafetler giymemeniz gerekmektedir. Bu nedenle ameliyatlı burun estetiği yaptıran hastalarımızın iki kat daha dikkatli olması gerekmektedir. Mümkün olduğunca burun ve burun çevresine dikkat etmelisiniz. Ameliyatlı burun estetiği iyileşme süreci altı ila on iki ayrı bulmaktadır. Kişinin direncine göre de iyileşme süreci değişmektedir. Ameliyat sonrasında belli aralıklar ile doktorlarımız kontrollere çağırmaktadır. Doktorlarımızın tavsiyelerine uyduğunuz takdirde yakın zamanda eski görünümünüze kavuşursunuz.  Yapılan burun estetiğinden sonra  bir süre burnumuza dikkat etmeliyiz.

Alanında Başarılı Kadro

Alanında başarılı birbirinden çok doktorlarımız bulunmaktadır. Doktorlarımızın Türkiye’ nin her yerinden hastaları bulunmaktadır. Bu da estetik alanında ne kadar başarılı olduğumuzun bir göstergesidir. Hastane olarak teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Hastalarımızın güler yüz ile hastanemizden ayrılmaları için elimizden geleni yapmaktayız. Örnek burun modelleri ve yüz şekline göre burun estetiği ile bir çok hastanın tercihi olmaktan gurur duyarız. Hastanemiz siz değerli hastalarımız için haftanın her günü ve her saati 7/24 hizmet sağlamaktadır. Siz değerli hastalarımızı da en yakın şubemize bekleriz.

 

 

TurkeyEnglish