Burun İnceltme Ameliyatı

Burun İnceltme Ameliyatı

Burun estetiği en önemli estetiklerden biri olmakla birlikte çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise burnumuz yüzün orta bölgesinde bulunduğundan, en göze çarpan yerlerdendir. Burnun eğik veya yamuk olması hem kişide hoş görünmez hem de karşı taraftaki insan tarafından hoşnut kalınabilen bir durum oluşturmaz. Estetik bir burna herkes sahip olmak ister fakat estetik görünüme doğuştan sahip olmak imkânsızdır. Bu yüzden bu eksikliği de kapatabilmek için estetik ameliyatlara başvurulur. Burundaki en önemli organ olmakla birlikte yokluğu düşünülemez. Burun tıkanıklığın, nefes alamama gibi rahatsızlıklardan kaynaklı şikâyetler sonucunda ameliyatlarla bu şikâyetler ortadan kaldırılabilir. Çok sayıda insan da şekilde estetik ameliyatlar olabilmektedir. Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları açısından çok yüksek olmamasından dolayı her bütçeden insan rahatlıkla yaptırabilir. Estetik burunlar da çok fazla tercih edilmekle birlikte doğal bir görünüm oluşturacağından severek uygulanır. Burun inceltme ameliyatı ile yeni bir yüze sahip olduğunuzu hissedecek daha kibar ve daha bakılabilir bir yüze sahip olacak aynaya bakınca şikâyette bulunmayacaksınız. Ve hem yüzünüz için hem de mimikleriniz için daha doğal olacaksınız. Yeni bir yüze sahip olacağınızdan yüzünüzün her çizgisi kusursuzlaşacak ve güzelleşecektir.

Burun Kemiği Ameliyatı Nasıl Uygulanır?

Burun kemiği ameliyatı ideal olan bir burna sahip iseniz şekil ve orantı korunarak üç boyutlu bir halde değiştirebilirsiniz. Burun ucu estetiğinde önemli bir bölümü de bu oluşturmaktadır. Teknik açıdan da son derece deneyim gerektirmekte olup burun kemiği ameliyatları mm olarak değişir estetik ve de fonksiyonel açıdan da oldukça başarılı olabilir. Profil görüntülerinde de burun ucu yükseklikleri normal olarak uzun veya kısa olabildiği gibi bu durum düzeltilebilir. Burnun ucunda yükseklik ile uzunluk oranı 0.67 civarındadır. Uzun bir burun kemiği kısaltabilmek için kıkırdak kemiğinde düzenleme yapılabilir. Böylece de yükseklik düşmeye bağlı kanatlarda ve burun deliklerinde de oluşabilen anormallikler ile eş zamanlı olarak giderilebilir.

  • Burun inceltme ameliyatıburunda olması gerekende geniş ise,
  • Burun delikleri büyük ise
  • Nefes alma sırasında zorluklar yaşanıyor ise,
  • Burun kemiği ile üst dudak arası bulunan açı 80 derece ya da az olmalıdır.
  • Karşıdan bakıldığında burun kemiği ile burun sırtında her iki taraftan da kaşlardan başlayarak aşağıya doğru inerek hayali olan estetik hatlar ile arada kalır. Normal buruna nazaran daha geniş burun kemiği daraltılabilir bu işleme de burun kanatları yapısı ve solunum fonksiyonlarını bozmamak açısından önemli olmaktadır.
  • Estetik olarak bakıldığında doktor seçimi araştırmaları internet üzerinden yapabilir.

Doktor Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Burun estetiklerini yapabilen birçok doktor branşı vardır bunlardan ikisi de kulak burun boğaz ve de boğaz cerrahlarıdır. Herkes estetik ameliyatını yaptırmadan önce biraz çekimser ve de kuşkulu olabilir burun yüzün en gözde yerinden yer aldığından dolayı yapılabilecek en ufak bir yanlış kötü görünüme neden olabilir. Erkek burun estetiği fiyatları konusu da normal bayan estetiklerine oranla biraz yüksek olmakla birlikte kadınlarda da olduğu gibi kusursuz sonuçlar elde edebilmek mümkündür. Burun inceltme ameliyatı ise doktorun yönlendirmesi doğrultusunda mükemmel bir sonuç için sizi yönlendirerek geniş ve kusurlu olan burnunuzu kusursuzlaştırıyor.

Merkezimize geldiğinizde uzman doktorlarımızın kaliteli hizmeti ile karşılaşacaksınız. Alanında uzman cerrahlarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Bize ulaşarak randevu alabilir ve doktorlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Son teknolojik cihazlarımız ile size kaliteli hizmeti güven içerisinde uzmanlarımız ve çalışanlarımız ile sunuyoruz.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish