Burun Kaldırma Estetiği

Burun Kaldırma Estetiği Nedir?

Burun ucu oldukça hassas ve kolayca hasar alabilen bir kısımdır. Vücudumuzun en önemli organlarından biri olan burun, koku almak için en önemli kullanılan bir organımızdır. Herkes burnunun oldukça güzel bir görünüme sahip olmasını istemektedir. Bu gibi durumlarda burun ucuna ya da burnun tüm kısımlarına estetik ameliyat yaptırmak oldukça doğal bir eylemdir. Özellikle de geniş yapılı burunlar, kalkık burunlar, kalın kemikli burunlar ve hasar almış burunların estetik ameliyat yapılması çok daha olağandır ve sık sık bu gibi burun yapılarına sahip olan bireyler estetik yaptırmayı tercih etmektedir. Ancak burun estetik işlemleri son derece hassas bir şekilde ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. En iyi doktorlar tarafından yapılması gereken estetik işlemleri için burun estetiği nerede yapılmalı kapsamında bir araştırma yapılmalıdır. Burun kaldırma estetiği işlemleri de en fazla tercih edilen işlemlerden birisidir.

Burun Kaldırma Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

Burun kaldırma estetiği, tüm estetik ameliyat işlemleri içerisinde en fazla tercih edilen işlemlerdir. İhtiyaç duyulmadığı zamanlarda dahi yapılabilen bu estetik işlemi, burunların çok daha doğal ve güzel görünüme sahip olması için yapılmaktadır. Özellikle de geniş burun ameliyatı için ilk olarak kaldırma işlemleri ele alınmaktadır. Yapılan yüz hattı incelemeleri ve burnun yapısı incelemesi sonucunda ameliyatlar başlanmaktadır. Burun kaldırma işlemleri ilk olarak burun ucundan başlanmaktadır. Burun tamamen bir hasar aldığı takdirde ya da doğuştan gelen bir eğrilik göze çarpmaya devam ettiği sürece, estetik ameliyata başvurularak bu sorunlardan kurtulmak mümkündür. Uzman doktorların maharetli elleri altında yapılan tüm estetik işlemler sonucunda harika burunlara sahip olmak mümkündür. Bir hastalık olsa da olmasa da yalnızca güzel bir görünüm için bile estetik olmak normal bir davranıştır.

Burun Tiplerine Göre Estetik Nasıl Yapılmaktadır?

Burun tipleri, yani nasal yapıları her insanda farklı olarak meydana gelmektedir. Burun uçlarının yani nasal tiplerinin açıları farklı olarak yapılandırılmaktadır. Açılara göre ele alınan burun tiplerine açılı bir şekilde estetik yapılmaktadır. Bu durumda burun ameliyatı kaç saat diye soran hastalarımıza öncelikle 2 saatlik bir süre vermekteyiz. Bünyemizde yer alan uzman cerrahlarımız ile birlikte son derece kaliteli, titiz ve hassas sürmekte olan bir hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Tüm estetik çeşitlerinde olduğu gibi, burun kaldırma estetiği anlarında da hastalarımızın memnuniyetine öncelik vermekteyiz. Estetik yaptırmak isteyen hastalarımızın ihtiyaçlarından sonra ne tür bir burun istediklerine dikkat ederek, süreci bu şekilde ele almaktayız.

Burun Kaldırma Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

Burnun iç kısmını ele alarak, dikişe ya da kesme işlemlerine gerek duymaksızın yaptığımız kaldırma işlemleri, burun ucundan başlamaktadır. Uzman doktorlarımız, işlerini en iyi şekilde yapmakta olan doktorlarımızdır. Sonuç olarak her zaman burun ucundan başladığımız kaldırma işlemi, burnun iç kısımdan bitirilmektedir. Tampona gerek duymaksızın yapmakta olduğumuz kaldırma operasyonumuz sağlıklı bir şekilde tamamlanmaktadır. Ameliyat esnasında ya da sonrasında yaptığımız hiçbir işlem sonrasında iz kalmamasına dikkat etmekteyiz. İçerden ya da dışarıdan görünmeyen izler sonucunda hastalarımızın da memnuniyeti artmaktadır. Böylece güvenilir olduğumuz ve son derece önem vererek estetik operasyonlarımızı geçirdiğimiz bilinmektedir. Dünya ve Avrupa standartlarında hizmet sunmak için dünya da ki gelişmeleri yakından takip ediyor ve hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için uzman kadromuz ile çalışıyoruz. Sizde bu hizmetlerimizden yararlanarak daha güzel bir burna sahip olmak isterseniz, size bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

TurkeyEnglish