Burun Kemeri Ameliyatı

Burun Kemeri Ameliyatı

Burun görünüm açısından insanları psikolojik olarak en çok ilgilendiren ve rahatsız eden organlarımızdan bir tanesidir. Estetik ve güzel görünümlü bir burna sahip olmak insanın özgüvenini ve sosyolajik yapısını etkilemektedir. Kemerli ya da düşük burna sahip olan kişilerde fizyolojik problemlerin yanı sıra özgüven problemi yanında psikolojik problemlerde ortaya çıkmaktadır. Kemerli bir burun insanı psikolojik etkilediği gibi nefes alımını da zorlaştırdığından fizyolojik sorunlara da yol açmaktadır. Bu nedenle Burun kemeri ameliyatı tüm bu problemlerin giderilmesini sağlamaktadır. Kemerli kısımdaki fazlalıkların alınması ve görünümün düzeltilmesi işlemi kişinin özgüvenini ve sosyal statüsündeki bozukluğu gidermektedir. Aynaya baktığında kişinin kendini ve görüntüsünü beğeniyor olması mutlu ve daha güvende hissetmesini sağlamaktadır. Burun kemeri bozukluklarında kemerli burunda fazlalıklar törpülenmekte, düşük kemer durumlarında vücudun diğer yerlerinden alınan kıkırdaklarla dolgu yapılarak burun doğal haline getirilmektedir.

Düşük kemerli burun düzeltme

Kemerli burun hem burun ucu aşağı sarkık olur ve kişinin nefes alımını güçleştirir. Yapılacak olan operasyonla fazlalık törpülenerek normal duruma getirildiğinde nefes alıp verme işlemi de normal duruma döndürülmektedir. Burun kemeri ameliyatı öncesi durum mümkün olduğunca ayrıntılı olarak incelenmeli ve kişinin isteği doğrultusunda yapılacak törpüleme ve şekillendirilme ortaya konmalıdır. Düşük kemerli burunda da eksik olan bölümler doldurularak burna doğal görünüm verilmeye çalışılmaktadır. Burun revizyon ameliyatı da, burna istenilen formun verilmesi olayıdır.

Merkezimizde uzman hekim kadromuz ve bilinçli personelimiz ile Burun estetiği yapılması tüm talepleriniz en ince ayrıntısına kadar planlanmakta ve son dakikaya kadar istediğiniz şekil görüntülenmekte ve beğeniniz doğrultusunda işleminiz son teknoloji ile gerçekleşmektedir. Amaç en acısız ve en doğru şekilde titizlikle sağlığınızı hiçbir şekilde etkilemeden doğru sonuca ulaşabilmektir.

Burun kemiği ameliyatları ne kadar sürmektedir. Kişiye ve probleme göre değişse de ameliyatlar yaklaşık iki saat kadar sürmektedir. Burun revizyon ameliyatı olarak adlandırılan işlem kişinin kemik yapısı yapılan işlemin özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Uzman hekim ve yardımcı personelimiz işlemleri en kısa sürede ve en iyi sonuçlanacak şekilde eğitim almışlardır. Ameliyatlarda Burun estetiği yaptıranların en iyi sonuç alabilmesi için ellerinden geleni yapmakta tüm olanakları kullanmaktadırlar.

Burun kemeri ameliyatı yaptıranlar ne kadar sürede normal yaşama dönerler. Burun kemeri ameliyatı yaptıranlar yedi gün içerisinde tüm tamponları silikonları aldırırlar iki hafta içerisinde normal yaşantısına dönerler. Burun revizyon ameliyatı yaptıran kişilerin burnuna müdahale edilirken kılcal damarlarındaki patlamalar şişlik ve morluğa neden olduğundan iki hafta kadar düzelme süreci geçmektedir. Merkezimiz de Burun estetiği yaptıranlar ameliyat sonrası semtomları yaşamaları en aza indirilmesi için çok dikkat edilmekte ve en son teknolojik aletler kullanılarak bunu sağlamaya çalışmaktayız. Üstelik en çok burun estetiği ameliyatı ne kadar sürer  sorusuna da en kısa sürede sağladığımızı gururla hastalarımız açıklamaktayız. Dünyadaki ve ülkemizdeki gelişimler yakinen takip edilmekte anında merkezimiz de uygulanmaktadır. Hastalarımızın bizi tercih etmelerinin en büyük nedenleri şunlardır.

  • Uzman ve yardımcı personelin eğitimi,
  • Son teknoloji alet ve modern cihazlar,
  • Ekonomik fiyat ve estetik görüntüleme teknolojisi olarak sıralayabilmekteyiz.

Burun estetiği ameliyatı sürelerini her geçen gün gerçekleşen ilerleme ile en kısa süreye indirmeye çalışılmakta kişi ne kadar çabuk çıkarılırsa o kadar az narkoz almaktadır. Sizde burun ameliyatı yaptırmak istediğinizde merkezimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Alanında uzman olan cerrahlarımız ile görüşmek isterseniz, iletişim numaramızdan bize ulaşarak randevu alabilir ve uzmanlarımız ile birebir görüşebilirsiniz.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish