Burun Operasyonu

Burun Operasyonu Nedir?

Çevrenizi kısaca bir gözlemlediğinizde dahi, pek çok insan bir ünlüye benzer buruna sahip olmak istemektedir. Ancak tüm o hayran kalınan burunlara sahip olan ünlüler dahi, burun operasyonu sayesinde güzel burunlara sahip olmaktadırlar. Bu bilinen bir gerçektir ve burun estetik ameliyatları son derece dikkatli bir şekilde yapılarak, hastaların güzle burunlara sahip olmaları sağlanmaktadır.  Burun başlı başına bir kıkırdak yani yumuşak kemik dokusundan ve etten oluşmaktadır. Vücudumuzda yer alan en ufak ve hassas organlardan biri olarak bilinmektedir. Bu nedenle kolaylıkla kırılması, çatlaması, bir yere vurunca yamulması olağan durumlar içerisinde yer almaktadır. Bu durumlar göz önüne alındığı takdirde, burun ameliyatlarına istek ve ihtiyacın da her geçen gün arttığı gözlemlenmektedir. Burun ameliyatları, teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve edinilen imkanlar doğrultusunda, her geçen gün daha gelişmiş bir şekilde yapılmaktadır. Tamamen doğal görünüm verilen burunlarda kolay burun ameliyatı ya da farklı tekniklerin kullanıldığı ameliyatlar uygulanmaktadır.

Burun Operasyonları Hakkında Az Bilinen Gerçekler Nelerdir?

Burun ameliyatı olmak isteyen bireylerin kimisi kalkık kimisi daha küçük kimisi daha uzun ve kimisi de daha geniş buruna sahip olmak isteyebilir. Ancak genellikle büyük olan burunların küçültülmesi, geniş olan burunların dar bir biçime sokulması, çarpmaya, kırılmaya ya da bükülmeye uğramış olan burunların ise düzeltilmesi ele alınmaktadır. Yapılan tüm işlemler bireylerin önce ihtiyaçlarına ve yüz hatlarına uygunluk açısından, sonrasında ise istek yani görünüm açısından ele alınmaktadır. Burada devreye girmekte olan burun operasyonu türleri farklı şekillerde ele alınmaktadır. Revizyondan düzeltmeye, burun ucundan burun üstüne varana kadar burun ve burun kısmında her alan kolaylıkla işlem uygulanabilir. Bu işlemler uygulanırken anestezi kullanılarak hastanın ağrı ya da acı hissetmemesine de özen gösterilir.

Burun Operasyonu Yapan Uzmanlar Nelere Dikkat Etmektedirler?

Burun operasyonu, kulağa, diğer pek çok ameliyat türüne göre basit gibi gelebilir ve hafife alınabilir. Ancak en zor işlemler içerisinde yer alan burun ameliyatlarınızı estetik cerrahlarımıza ile birlikte uzman bir şekilde yapıyoruz. Gerek öncesinde örnek bir estetik ameliyatını ya da burun estetiği alçı çıkarma, ilaç kullanımı gibi alanlarda hastalarımızda bilgilendirmek amacıyla sunumlar yapıyoruz. Hastalarımızın güvenini tam anlamıyla sağladıktan sonra ve ameliyat sonrasında %100 memnuniyetlik kazandırmak adına sunumlarımızı yaptıktan sonra işlemlere başlıyoruz. Uzmanlarımızla birlikte gelişen teknolojiyi ve materyalleri takip ederek, hastalarımızın son derece güvenilir ve sağlıklı bir şekilde ameliyata alınmasına dair hizmet veriyoruz.

Uzmanlar Burun Operasyonu Öncesi Ve Sonrasına Dair Hastaları Bilgilendiriyor Mu?

Uzmanlarımızla birlikte her zaman hastalarımızı hem ameliyattan önce yapılması gerekenler, hem de ameliyat sonrasında yani iyileşme sürecinde dikkat edilmesi gerekenler konusunda büyük bir titizlikle uyarıyoruz. Hastalarımızın en fazla merak ettiği konulardan biri olan burun eti ameliyatı fiyatları, burun ucu kaldırma estetiği fiyatları, burun küçültme fiyatları gibi konular olmaktadır. Uzmanlarımızla beraber önceliğimiz, misyonumuz ve vizyonumuz tamamen hasta memnuniyetini sağlamak ve sonrasında fiyat kısmına geçmek olmaktadır. Bu nedenle, istenilen burnun hangi tür bir burun olduğuna ya da olacağına, nasıl bir teknik kullanılacağına karar verip işlemi bitirdikten sonra, iyileşme sürecinin ardından fiyata geçmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi ile uygun fiyat avantajlarımızı görmeden merkez seçmemenizi öneririz. Alanında uzman çalışanlarımız estetik cerrahi konusunda her türlü talebinizi en profesyonel şekilde karşılamaktadırlar.

TurkeyEnglish