Burun Törpüleme

Kemerli Görünüme Son  

Estetiğin gelişmesiyle ve kolaylaşmasıyla birlikte estetik ameliyat olan insan sayısı da arttı. İnsanlar teknolojinin gelişmesiyle ve günümüz doktorlarının başarılı işlerini görünce kendilerini doktorlarımızın sihirli ellerine  ellerine  iç rahatlığıyla emanet ediyorlar. Günümüz teknolojisiyle esetetik ameliyatlar eskiye göre daha az acılı ve daha pratik sürüyor. Burun estetiği ameliyatlarından biri olan burun törpüleme işlemi de kolay işlemlerden ve kısa sürede biten ameliyatlardan biridir. Estetik dediğimizde aklımızda acılı bir süreç canlanır ve hemen aklımıza şu soru gibi sorular gelir burun estetiği zor mu ? Eğer zor bir işlem olsaydı ameliyatlarımız kısa sürmez ve sizi 1 gün içerisinde taburcu edemezdik yani burun estetiği zor bir işlem değildir.

Hayalin Gerçek Olsun

Hayal ettiğiniz kemersiz kemiksiz bir burunu size yakışacak ve sizde en doğal duracak ve yüzünüze en çok yakışacak şekilde yapıyoruz. Burun yüzümüzün güzelliğini ön plana çıkartabileceği gibi geri plana da atabiliyor bu nedenle günümüzde burun estetiği çok gelişmiş durumda. Kemerli bir burun yapısına sahipseniz burun törpüleme işlemi tam da size göre bir işlemdir. Doktorunuz size en uygun burun estetiği için çabalar ve yüzünüze en yakışan burnu yani hayalinizdeki burnu size küçük bir ameliyat sayesinde yapar.

Sağlık İçinde Estetik  

Bazı durumlarda kişinin kendi isteği dışında estetik operasyon geçirmesi söz konusu olabilir. Bu ve bu gibi durumlarda da doktorlarımız ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Birey nefes almakta zorlanıyorsa veya burnunda oluşan bir kemik yüzünden rahat nefes alıp veremiyor bundan dolayı da geceleri uyumakta zorlanıyorsa rinoplasti burun ameliyatı önerebileceğimiz basit ve kişiyi en rahata ulaştırabilecek bir operasyondur. Rinoplasti burun estetiği size kendinizi daha rahat ve daha huzurlu hissetmeyi vadeder. Bünyemizde ki kaliteli doktorlar sayesinde bu işlem kolay ve güvenilir bir şekilde size uygulanır ve ameliyatınız sorunsuz bir şekilde geçer sonrasında da doktorlarımızın devamlı bir şekilde kontrolü altında olacağınızdan dolayı oluşabilecek aksi bir durumda hemen müdahale edilir ve ameliyat sonrasıda sorunsuz bir süreç geçirmenizi hedefleriz. Her burun estetiği güzellik için değildir. Tabi ki işin için de bir parçada olsa güzellik vardır ama eğer çıkıntı bir kemik söz konusuysa buda size sağlıksal olarak zarar veriyorsa burun törpüleme estetiğiyle kolayca sorun ortadan kalkar ve sizde sağlıklı bir birey olarak yaşantınıza devam edersiniz.

Burun Törpüleme Sonrası  

Burun törpüleme ameliyatı olduktan sonraki aşama kolay ve çabuk geçen bir aşamadır. Öncelikle estetiğin her bölümünde olduğu gibi burun törpüle işleminde de yaş sınırı vardır. Bunun nedeni ise belirli yaşa kadar kemiklerin daha gelişimini tamamlamamış olmadığıdır. Doktor kararıyla ve ciddi bir rahatsızlık veriyorsa bazı durumlarda 18 yaş altıda burun törpüleme ameliyatı olabilir ama genellikle 18 yaş üstü için gerçekleştirilen bir operasyondur. Burun törpüleme sonrası uygulanan bölgede hafif morluklar ve şişlikler oluşabilir. Bu morluklar ameliyatın şekline ve kişinin vücut yapısına göre değişiklik gösterir. Kemiğin yapısına bağlı olarak törpüleme artacağı ya da azalacağı için bu etkiler kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Ayrıca doktorlarımızı örnek burun estetiği ameliyatı yaparak sizi daha iyi bilgilendirme çalışıyorlar ve size üstteki hizmetlerimizin hepsini en iyi şekilde sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, merkezimizle iletişime geçerek gerek doktorlarımız hakkında ve gerekse de kişiye özel tedavi yöntemlerimiz ile merkezimizden detayları alabilirsiniz.

TurkeyEnglish