Burun Ucu Ameliyatı

Burun Ucu Ameliyatı Nedir?

Burun vücutta bulunan en hassas organlar arasında yer almaktadır. Kemik dokusu hafif olduğundan ve kırılmaya meyilli olduğundan dolayı her zaman burun ve bölgesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Ancak bazen doğuştan gelen eğrilikler ya da sonradan edinilen hasarlar sonucunda burun ameliyatı gerekli olabilmektedir. Bazen burun ve bölgesinin tamamen estetik yapılması gerekirken bazen yalnızca burun ucu ameliyatı gerekli olabilmektedir. Bu tamamen oluşan hasarın ya da doğuştan gelen hasarların seviyesine ve şekline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.  Yapılan burun ucu işlemleri sonucunda herhangi bir iz dışarıdan görülmez ve bu doğal burun estetiği olarak da adlandırılabilir. Tamamen doğal görünüme kavuşan  burun, ameliyat sonrası süresinde dikkat edildiği takdirde çok çabuk bir iyileşme süreci atlatacaktır.

Burun Ucu Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Burun ucu ameliyatı, burun estetikleri çeşitleri arasında oldukça basit ve çok fazla tercih edilenlerden birisidir. Uzman doktorlar tarafından ele alınan ameliyatlar sonucunda burun ve ucu daima doğal bir görünüme kavuşmaktadır. Böylece yüz hatlarına daha uygun burun ve burun uçlarına sahip olunmaktadır. Araştırılan ve seçilen en iyi burun estetiği doktoru sayesinde, burun ucunda ameliyat esnasında ya da sonradan fark edilecek herhangi bir ize rastlanmamaktadır. Bu ameliyat lokal olarak uygulanan anestezi etki ettiği anda yapılmaya başlanmaktadır. Burun ucu tamamen kıkırdaktan oluştuğu için, var olan yamukluk ya da farklı bir sorun, kıkırdak alınarak ya da kıkırdak dokusu eklenerek doğal görünüm elde edilmektedir.

Burun Estetiği Olan Kişiler Sonuçlarından Memnun Mudur?

Uzman doktorlarımızla beraber yapmakta olduğumuz burun ucu ameliyatı ve diğer tüm burun estetik işlemlerinde daima olumlu sonuçlar elde etmekteyiz. Uzman doktorlarımızın yapmış olduğu lokal anestezi, yumuşak dokuya yapmış oldukları hassas müdahale ve eylemler sonucundan burun estetiği olanlar daima hayatlarına mutlu ve mesut bir şekilde devam etmektedirler. Her zaman en iyi yöntemleri kullanarak, buruna zarar vermeyecek olan ve kemikli kısımlara hasar vermeyecek olan materyalleri seçerek, doktorlarımızla birlikte tampona gerek duymaksızın estetik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Burun ucuna koymuş olduğumuz destekleyiciler sonucunda buruna tamamen doğal bir görünüm kazandırmaktayız ve hızlı bir iyileşme süreci geçirmek için her şeyin en doğrusunu kullanmaktayız. Yapmış olduğumuz dikişler de son derece estetik olmakla beraber, hiçbir şekilde dışarıdan izler görünmemektedir. Özellikle de burun ucuna yapmamız gereken işlemler sonucunda her zaman estetik dikişler atmaktayız.

Burun Ucu Estetiği İyileşme Süreci Ne Kadardır Ve Nelere Dikkat Edilmektedir?

Uzman doktorlarımız ile birlikte yapmakta olduğumuz burun estetiği işlemleri sonucunda hastalarımızı bilgilendirerek, dikkat etmeleri gereken sürece dair özel bilgiler vermekteyiz. Hastalarımızın iyileşme sürecini  hızlandırmak adına, tamponsuz bir şekilde ameliyatları gerçekleştirmekteyiz. Burundan daha rahat bir nefes alınıp verilmesi adına da iyileşme sürecine dair özel kullanımlık spreyler vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz özel bantlar ve plastikler sonucunda, burnun iyileşmesine yönelik kullanmakta olduğumuz ateller mevcuttur. Atelleri yapmış olduğumuz ameliyattan sonra en geç 10 gün içerisinde almaktayız ve burun artık tam anlamıyla iyileşmiş bir görünüme kavuşmaktadır. Her zaman iyileşme sürecini ele alarak özel materyallerin kullanımına dikkat ediyoruz ve hastalarımıza yapılacak tüm işlemleri örnek burun estetikleri üzerinde gösteriyoruz. Alanında uzman olan çalışanlarımız daha merkezimize ilk geldiğiniz andan itibaren kendinizi özel hissetmenizi sağlamak için özenle çalışmaktadırlar. Hastalarımızın her biri ile özenle ilgileniyor ve dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.

TurkeyEnglish