Burun Ucu Estetiği Fiyatları

Dünyada En Çok Tercih Edilen Burun Estetiği

Günümüzde en çok yaptırılan estetik türünden biridir. Burunda kemik oluşumu, et oluşumu, burunda eğrilik veya hoş görünmeyen sebepten dolayı birçoğumuz burun estetiğine yöneliriz. Oldukça kolay olan burun estetiklerinde bir iki haftaya normal bir görünüme sahip olunabilinir. Burun ameliyatı burundaki kıkırdak ve kemik yapısının değiştirilerek yeni bir görünüme sahip olunmasını sağlar. Yüz ile uyumlu bir görünüm elde edilmektedir. Burun estetiği sayesinde güzel bir görünüme sahip olursunuz. On altı yaşından sonra estetik ameliyatı yapılabilmektedir.  Burun ameliyatı öncesi ve burun ucu estetiği fiyatları hakkında bilmedikleriniz nelerdir.

  • Ameliyat öncesi bir şey yememeli içilmemelidir.
  • Soğuk algınlığı hissederseniz doktorunuza söyleyin.
  • Rahat kıyafetler tercih edin.
  • Ameliyat saatinden iki saat önce yaptırılması gereken tetkikleri yaptırın.
  • Burun ucu estetiği fiyatları kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

Bunları uyguladığınız takdirde ameliyat sonrası kendiniz daha rahat hissedersiniz. Burun estetiği ameliyatlarında doktorunuzu ve ameliyatın yapılacağı hastaneyi seçmeniz oldukça önemlidir. Burunun yüz ile uyumu oldukça önemlidir. Bu nedenle doktorunuzun alanında uzmanlaşmış ve tercih edilen bir doktor olması önemlidir. Burun deliklerinden içeriye doğru yapılan ameliyatta herhangi bir dikiş veya kesik izi kalmaz. Burun estetiği genellikle iki saat süren bir ameliyattır. Genel veya lokal anestezi ile yapılmaktadır. Çeşitli ameliyat yöntemleri bulunmaktadır. Burunun yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Gözaltlarında morluklar oluşabilir.  Bu estetikle sayesinde burun düzleşebilir. Küçültülebilir veya büyültülebilmektedir. Estetik ameliyatlar her yerde çok pahalı olarak bilinse de burun ameliyatları içlerinde en uygun olanıdır. Ayrıca estetik ameliyatlar içerisinde en çok tercih edilen  estetik ameliyattır. Fiyat konusunda da en uygun burun ameliyatlarıdır. Burun estetiği fiyatları yapılmak istenen burun türüne, doktoruna göre farklılık göstermektedir.

Güzel Bir Buruna Sahip Olmak Her Şeye Değer

Burun Ameliyatı, oldukça önemli bir ameliyattır.  Görünüm açısından oldukça önemli olan burun büyültülebilir, küçültülebilir vb. şekilde şekillendirilebilir. Üst düzey ve alanında uzman estetik cerrahla tarafından yapıldığında mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu nedenle hastanemizi sizler için hizmete açtık. Lokal veya genel anestezi ile ameliyat işlemi gerçekleştirilir ve en kısa zamanda istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Burun estetiği fiyatları  konusunda yapılan işleme göre farklılık göstermektedir veya yapılan ameliyata göre burun estetiği fiyatları değişmektedir. Alanında son derece uzman ve başarılı işlere imza atmış estetik cerrahlarımız ile haftanın her günü siz değerli hastalarımıza hizmet sunmaktayız. Burun estetiği, güzel bir buruna kavuşmanız için bir yoldur. Seçilen doktordan tutun da ameliyatın yapıldığı hastaneye, ameliyattan sonraki yaşamınıza kadar etki eder. Bu nedenle doktorlarımız tamamen sağlıklı bir görünüme kavuşana kadar doktorlarımız sizi yalnız bırakmaz.

Estetik cerrahlarımız ile birlikte yapılmak istenen burunun şekline beraber karar vermektesiniz. Hastanemiz açık burun ameliyatı ve kapalı burun ameliyatı olarak ili çeşit estetik ameliyat gerçekleştirmektedir. Alanında son derece uzman kadroya sahip olan hastanemiz siz değerli hastalarımızın memnuniyeti bizim için önemlidir. Hastanın yüzüne yakışacak burun estetikleri yapılmaktadır. Kullanılan son teknoloji ile  sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlarız ve bunu burun ucu estetiği fiyatları bakarsak en uygun fiyata yaptığımızı göreceksiniz. Uzmanlarımızın yaptığı örnek burun estetiklerine internet sitemizden bakabilirsiniz. Estetik fiyatı konusunda yapılan işleme göre değişim göstermektedir. Ancak farklı ödeme seçenekleri ile siz değerli hastalarımıza çeşitli olanaklar sağlamaktayız. Kredi kartı, taksitlendirme seçenekleri, nakit ödeme gibi birçok ödeme seçeneğinden kendinize uygun olan ödemeyi seçebilirsiniz. Uzman kadro ve başarılı ameliyatları ile doktorlarımız ve hastanemiz her zaman hizmetinizdedir. Öğrenmek istediğiniz bir şey olduğunda telefon ile arayabilir veya internet sitemizden bize mail atabilirsiniz.

 

TurkeyEnglish