Burun Ucu Estetiği İyileşme Süreci

Burun Ucu Estetiği İyileşme Süreci

Kulağa imkansız gibi gelse de kişilerin belli periyotlarla gerçekleştireceği burun kaldırma egzersizleri  yolu ile burunlarında burun kaldırma ve burun inceltme gibi etkileri görmeleri mümkün. Bu egzersizlerin düzenli uygulanımı oldukça güzel sonuçlar elde etmenize yol açabilmekte.  Burun kaldırma egzersizlerinde ve burun inceltme egzersizlerinde dikkat etmeniz gereken belki de en önemli husus egzersizlere sürekli olarak devam edebilmeniz. Sürekliliğin sağlandığı egzersizlerde kişilerde oldukça güzel sonuçlar görebilmemiz mümkün olabilmekte.

Burun Estetiği

Burun egzersizi yolu ile gelişimi yeterli görmeyen bireyler ise burun estetik cerrahi müdahaleleri yoluna başvurabilirler. Burun estetik cerrahi müdahaleleri yolu ile kişiler rahatsız oldukları burun görünümünden kolaylıkla kurtulabilmekteler. Burun estetik cerrahi müdahalelerinde kişinin sahip olduğu sorunlu burun problemine odaklanılmaktadır. Örneğin kişi kemerli bir burun görünümüne sahipse bu görünümün düzeltilmesi için burun kemiğine müdahale edip sıkıntılı görünümü düzeltmek amaçlanmaktadır.

Burun estetiği sonrası şişlik ise çoğu burun estetik cerrahi müdahalesinde görülen bir durumdur. Kişiler bu konuda endişelidir fakat günümüz teknolojisi bu konuda oldukça iyi bir yerde durmaktadır ve burun estetik cerrahi müdahale sonrası gerçekleşecek olan yan etkiler minimize edilmiştir. Bunun yanında burun estetik cerrahi müdahale sonrası kişilerin burunlarına yapacağı soğuk kompres uygulaması da cerrahi müdahale sonrası oluşabilecek şişlikleri olabilecek en az düzeye indirecektir.

Tamponsuz Burun Estetiği Mümkün Mü?

Burundan nefes alamamak kişinin yaşam kalitesini oldukça olumsuz bir yönde etkileyen bir durumdur. Burun estetik cerrahi müdahale sonrası uygulanan tampon belli bir süre burunda kalmakta ve kişinin burundan nefes alışını zorlaştırmakta, yaşam kalitesini düşürmektedir. Tamponsuz burun estetiği, bu nedenle burun estetik cerrahi müdahalelerinde kişilerin memnuniyeti açısından oldukça önemli bir mesele olarak karşımıza çıkmaktadır. Tampon kullanılmadığında cerrahi müdahale geçiren kişi cerrahi müdahale sonrasında tampon kullanımının kendisine yaşatabileceği olumsuz durumlardan da korunmuş olacaktır. Uzman cerrahlarımız burun estetik cerrahi müdahalelerini tampon kullanmadan gerçekleştirmektedir.

Burun Estetiği İyileşme Sürecinde Yanınızdayız

Burun ucu estetik cerrahi müdahaleleri oldukça sık gerçekleştirdiğimiz burun estetik cerrahi müdahalelerinden biri olarak Kabul görmektedir.  Burun ucu estetiği iyileşme süreci de bu açıdan oldukça önemli bir mesele olarak karşımıza çıkmaktadır. Burun ucu estetik cerrahi müdahalelerinde genel anlamda kişinin burun ucunda görülen sorunlu görünümden kurtulması amacı ile burun ucunda bulunan kıkırdak dokuya müdahale edilmektedir. Açık veya kapalı yöntemli burun estetik cerrahi müdahalesi sonrası düzelen burun görünümü iyileşme süreci açısından da önemli bir yerde yer almaktadır. İyileşme sürecinde dikkat edilecek hususlara kişinin dikkat etmesi yoluyla bu süreç oldukça verimli ve hızlı bir şekilde geçebilmektedir.

Uzmanlarımız Cerrahi Konusunda Deneyimlidir

Burun ucu estetiği iyileşme süreci yapılan uygulamanın doğru şekilde gerçekleştirilme oranına, kişinin genetik özelliklerine ve burun estetik cerrahi müdahale sonrası dikkat edilmesi gereken iyileşme sürecini hızlandırıcı unsurlara ne kadar dikkat ettiğine bağlı olarak değişmektedir. Burun ucu estetiği iyileşme süreci uzman cerrahımızın size önerdiği uygulamaları doğru bir şekilde uygulamanız, kaçınmanız gereken hususlara dikkat etmeniz ve kendisi ile sürekli iletişim halinde olmanız ile oldukça verimli bir şekilde geçirilebilecek bir dönemdir. Uzman cerrahlarımız alanında örnek teşkil edecek çeşitli burun estetik cerrahi müdahaleleri ile size özlediğiniz uzman ellerin deneyimini burun estetik cerrahi müdahalelerinde yaşatmaktan mutluluk duymaktadır. Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve deneyimlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

TurkeyEnglish