Burun Ucu Estetiği Yaptıranlar

Burun Ucu Estetiği Yaptıranlar

Burun ameliyatı, burnun yeniden şekillendirilme işlemidir. Estetik cerrahi ameliyatlarında en çok tercih edilen ameliyatlar arasındadır. Cinsiyet ayrımı yapılmadan gerek solunum yollarının onarılması, gerekse burun şeklinin istenilen kıvama getirilmesi için pek çok kişi bu operasyonlara ilgi göstermektedir. Burun yapısındaki şekil bozuklukları gerek doğuştan  kaynaklı gerekse sonradan oluşsa da burun ameliyatı sayesinde onarılması mümkün olan ameliyat türlerinden biridir. Burun ameliyatları hastanın dış görünümünü değiştirmekle birlikte kişinin kendine olan özgüvenini geri kazanma özelliği de sağlamaktadır. Kişi hayal ettiği, hayallerindeki burun şeklinin aynısı maalesef ki oluşturulamaz. Burun yapısında ki olması istenilen değişikliklerin hepsi kişinin burun ve yüz yapısıyla alakalıdır.

Burun Ameliyatında Kişide Görülen Riskler Nelerdir? Riskleri Var Mıdır?

Her cerrahi ameliyatlarda olduğu gibi, burun ameliyatında da belirli riskler vardır. Burun ucu estetiği yaptıranlar deneyimli burun estetiği uzmanını bulmak risklerin azalması konusunda oldukça önemlidir. İşini en iyi şekilde yapan bir cerrahı bulduğunuzda hem korkularınız hafifler. Ayrıca olmasını istediğiniz bir buruna sahip olursunuz. Eğer sizin de aklınıza takılan sorular ve cevabını merak ettiğiniz konular varsa uzmanlarımıza danışın. Merak ettiğiniz tüm konuları size anlatarak birlikte fikir alış verişinde bulunalım. Burun ucu estetiği yaptıranlar Bilindiği gibi piyasa da burun ameliyatı yapan pek çok doktor vardır. Bu konudaki en önemli detay ise işinde tecrübeli, sizi anlayan, sizi dinleyen, sorduğunuz ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap verebilecek olan, sizinle birlikte istediğiniz burun estetiği hakkında bilgi alış verişi yapan ve ameliyat konusunda aklınıza takılan her türlü sorundan sonra sizi terapileriyle rahatlatacak olan bir estetik cerrahını bulabilmeniz. Tam da bu konu da yanınızdayız. Burun ameliyatı süreci ve burun ameliyatı sonrasında her türlü sizin yanınızda olan ve en ufak aklınıza takılan soru da bile gerek ziyaretle gerekse telefonla arayarak ulaşabileceğiniz cerrahlarımızla hizmetinizdeyiz.

Burun Ameliyatlarında Uygulanan Teknikler

Estetik burun  operasyonlarında iki teknik uygulanmaktadır. Bunlar; açık yaklaşım ve kapalı yaklaşımdır. Açık yaklaşım kapalı yaklaşıma kıyasen hastalar ve cerrahlar arasında en fazla tercih edilen tekniktir. Her iki teknikte de başarı elde etmek doktor seçimiyle alakalıdır. Seçilen doktorun doğru bir estetik bakışına sahip olması gerekir.

Son Teknolojik Cihazlar ile Burun Ameliyatını Güvenle Bizde Yaptırabilirsiniz

Merkezimizde son teknolojik cihazlar ile sizlere Avrupa standartlarında en iyi hizmeti sunuyoruz. Estetik burun ameliyatı  ameliyatları genel anesteziyle yapılır. Ameliyat başlama süresinden itibaren herhangi farklı bir durumla karşılaşılmadığı sürece aşağı yukarı 2 saat içerisinde tamamlanır.  Açık yaklaşımda burunun uç kısmındaki kıkırdak dokusundaki şekil bozuklukları ve ya istenilen burun şekli verme işlemi gerçekleştirilir. Açık yaklaşım türüyle uzman cerrahlarımız burun estetiğinde güvenle bizden hizmet almanız için özenle çalışmaktadır.

  • Burunun uç kısmındaki kıkırdak dokusu onarılarak istenilen burunun oluşturulması açık yaklaşımla sağlanır.
  • Gerektiği durumlarda vücuttan alınan dokuların buruna eklenerek şekil verilmesi
  • Burun kemerine törpüleme işlemi uygulanarak istenilen miktara getirilir. Kemikler birleştirilerek burun küçültme gerçekleştirilir.
  • Nefes alıp verme sorununa neden olan problemler ortadan kaldırılır. Burun eti düzeltilir.

Ameliyat Sonrası Uzmanlarımız Sizinle Yakından İlgileniyor

Merkezimize gelerek burun estetik ameliyatı basit bir şekilde ve güvenle yaptırabilirsiniz. Ameliyat olup ameliyat sonrasında genel de aynı günde eve taburcu olmanız konusunda uzmanlarımız deneyimldir. Burun ameliyatı sonrasında beklenildiği üzere çok büyük ağrılar olmaz sadece doku hassasiyeti oluşur. Doktorun yazacağı ağrı kesiciler işinizi görebilir. Burun ameliyatı fiyatları istenilen şekil verilmesi konusunda bizimle iletişime geçerek en iyi hizmeti alabilmek için sizleri merkezimize bekliyoruz.

 

TurkeyEnglish