Burun Ucu Kaldırma Ameliyatı Olanlar

Burun Ucu Kaldırma Ameliyatı Olanlar

Günümüzde birçok kimse kusursuz görünmek ister. Bunun nedeni sosyalleşen dünyada ve iş ortamında kendilerine daha fazla güvenmektir. Kişilerin yüzlerinde en belirgin organ burundur ve bu yüzden en çok dikkati de burun çeker. Burnundan memnun olmayan insanlar burun estetiği olarak kendilerine en uygun olacak burnu yaptırmaktadırlar. Bunundan memnun olamayan insanlar genelde tüm burun yapısını değiştirmek yerine memnun ve hoş görünmeyen kısımlarını değiştirip daha hoş bir görüntüye sahip olabilirler. Bu ameliyatların en çok yaptırılanı burun ucu kaldırmadır. Birçok kimse burun ucu kaldırma estetiği yaptırmaktadırlar. Burun ucu estetiği çok zor bir ameliyat değildir. Kişilerin çok fazla zaman harcamalarına da gerekte yoktur. İlgili ekipmanlarla ve gelişmiş teknoloji ile burun ucu kaldırma estetiği oldukça basit ve ideal burna sahip olabilirsiniz. Eskiden burun ameliyatları için yurt dışına çıkmak daha avantajlı gemlete idi ama artık ülkemizin her ilinde burun estetiği yapılmaktadır, üstelik ülkemizde kullanılan son teknolojik aletlerle en ideal burna sahip olabilirsiniz. Ülkemizde burun ucu kaldırma ameliyatı olanlar da sonuçtan oldukça memnun olmaktadırlar.

En Çok Yapılan Burun Estetikleri

Günümüzde en çok burun estetiği burun kemeri ameliyatı dır. Burun kemeri insanları oldukça rahatsız eder ve yüzde tümsekli bir burun duruşu kişilerin kendine olan öz güvenini yitirmelerine de neden olmaktadır. Bunun içindir ki burun kemeri estetiği oldukça sık yapılan bir estetik ameliyattır. Burun kemeri ameliyatı çok fazla zaman almayan ve oldukça basit bir işlemdir. Sürekli gelişen teknoloji sağlık alanında çığır açmıştır. Özellikle ülkemizde kullanılan aletler çoğu alanda ameliyatsız burun şekillendirmesine de yardımcı olmaktadır. Bizim hastanemizde size en uygun burun şekli seçilir uzman ekiplerimizle de en güzel burna sahip olmanızı sağlıyoruz. Çoğu insan burun estetiği denince ameliyattan korkar fakat günümüzde ve hastanemizde artık estetiksiz burun küçültme mümkündür. Merkezimizde burun ucu kaldırma ameliyatı olanlar sonuçtan oldukça memnun kalmaktadırlar.

  • Burun estetiğini kimler yaptırabilir.
  • Burun estetiğini isteyen herkes yaptırabilir.
  • Burun estetiği kararı verilmeden önce kişilerin yaşları dikkate alınır, yaşlara göre yapılacak ameliyatlara karar verilir.
  • Burun estetiği yatıranların en çok tercih ettikleri seçenek burun küçültmedir. Burun küçültme yaptırmadan önce tetkikler yapılır herhangi bir problemi olamayanlara ameliyat uygulanır.
  • Burun estetiği sadece görsellik için değil sağlık için de yaptırılabilinir.
  • Sağlığı bozan nefes almayı zorlaştıran bir durum varsa estetik yapılır.

Merkezimizde Alabileceğiniz Hizmetler

Burun ucu kaldırma ameliyatı olanlar ameliyat öncesi üç boyutlu fotoğraflar çekilir en uygun olan burun yüze uygulanır. Estetik ameliyat olmak isteyenler ameliyattan önce kendi yüzlerine uygun bir burun seçerler ve bu seçenekler için uzmanlarımızdan öneri alırlar. Buna istinaden en uygun estetik burun şekilleri arasından tercih yapılır ve bu yönde ameliyat uygulanır. Merkezimizden hizmet almak isteyen hastalarımıza önceden randevu verilir ve şehir dışından ameliyat için gelen kişiler otogarda karşılanır. Birkaç gün sürecekse tedavileri bunun için konaklama ve yeme, içme hizmetleri sunulur. Uzmanlarımız önce tedavi daha sonra hangi tedavi uygulanacaksa onun üzerinde en iyi estetiği uygulamaktadırlar. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası hastaların yanında olan uzmanlarımız işlemlerinizin her aşamasında detaylı bilgiler ile size hizmetin en iyisini sunmaktadır.

 

 

TurkeyEnglish