Burun Ucu Küçültme Ameliyatı

Burun Ucu Küçültme Ameliyatı

 

En önemli duyu organlarımızdan biri olan burun, estetik ameliyatların en başında gelmektedir. Kişiler güzel bir buruna sahip olmak isterler. Bunun için estetik ameliyat araştırmalarına girmektedirler. Estetik ameliyatlarda cerrah çok önemlidir. Daha önce yaptığı estetik burun örneklerine bakılmaktadır. Burun ameliyatları, Burun Küçültme Estetiği, Burun Ucu Küçültme AmeliyatıUzun Burun Estetiği, burun kemiği ameliyatı gibi ameliyat çeşitleri bulunmaktadır.  Burun estetik ameliyatları lokal veya genel anestezi ile yapılmaktadır. Ameliyat ile yapılan burun estetikleri bir veya bir buçuk saat sürmektedir. Ancak bunun yanında ameliyatsız burun estetiği de vardır. Son zamanlarda oldukça tercih edilen bir estetik türüdür.  Birçok kişinin gözdesi haline gelen bir estetik yöntemidir. Böylece kısa bir sürede burunda oluşan iç ve dış bozuklukları ameliyatsız olarak düzeltebilinmektedir. Bu estetikte yapılan burunlar geçicidir. Burun ameliyatları alanında uzman kişiler tarafından yapıldığında sizi yep yeni bir görünüme kavuşturur. Estetik ameliyatların yapıldığı yer, yapan cerrah oldukça önemlidir. Bu nedenle iyice araştırılmalıdır.

 

Yirmi Dakikada Yeni Bir Burun

 

Ameliyatsız burun estetiği,  burnu ile sorun yaşayan tüm hastalar için uygulanmaktadır. Bu sorunlar;

 

  • Burun kemeri ve burun sırtındaki çöküntüler
  • Başarısız burun estetiğinin ardından revizyon rinoplasti yaptırmak isteyen hastalar
  • Burun ucu düzletme veya burun ucu kaldırma
  • Burun sırtı, burun ucu ve burnun yan kısımlarındaki hacim eksiklikleri
  • Eğrik,  yamuk yada asimetrik burun

 

Bu ve buna benzer sorunlar yaşayan hastalara ameliyatsız burun estetiği uygulanabilir. On beş veya yirmi dakika süren bir işlemdir. Enjeksiyon rinoplastisi olarak da bilinmektedir.  Burnunda ömür boyu değişiklik istemeyen hastalarımıza uyguladığımız bir tedavi yöntemidir. Özellikle doğuştan düşük olan burun uçları için veya zaman içerisinde düşen burun uçları için tercih edilen bir yöntemdir. Acısız ve kesim olmadan yapılan yöntemdir. Mevcut olan yamukluk, çökme, düşme gibi durumlarda dolgu yöntemi ile tedavi edilmektedir. Estetik cerrahlarımız tarafından ufak dokunuşlarla yep yeni bir buruna sahip olabilirsiniz. Ameliyatsız yöntem sayesinde, burun küçültme estetiği, uzun burun estetiği, burun ucu küçültme ameliyatı yapılmaktadır.

 

Ameliyatsız Yapılan Burun Estetikleri

 

Kısa süren bu estetik yöntemi ile burun ile ilgili bir çok sorunu geri de bırakmış olacaksınız. Alanında uzman estetik cerrahlarımız tarafından yapılan bu ameliyat yöntemi ile yüzünüze yeni bir şekil kazandırırsınız. Doktorunuz ile burun şeklinize karar verebilirsiniz. Bu sayede yüzünüz ile uyumlu olup olmayacağını anlayabilirsiniz. Yapılan müdahalenin süresi burunda yapılmak istenen estetiğe göre değişmektedir. Ancak en uzun süren ameliyat yarım saat sürmektedir. Müdahale sonrası yüzünüzde şişlik oluşur ve bu şişlik iki veya üç güne geçmektedir. Ameliyatsız Burun Estetiği yöntemi ile yapılan burun küçültme estetiği, uzun burun estetiği, burun ucu küçültme ameliyatı gibi birçok burun problemlerini ameliyatsız olarak tedavi edebilmekteyiz.

 

Sizde Yeni Bir Buruna Sahip Olmak İstiyorsanız

 

Sizde yeni bir buruna sahip olmak istiyorsanız bir telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzman cerrahlarımız, son derece ilgili hemşirelerimiz ile siz değerli hastalarımıza haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Doktor tercihinizi kendiniz yapabilir, size uygun olan bir güne randevu alabilirsiniz. Randevu işleminizi ister internet ortamından ister telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce yapılan ameliyatlı veya ameliyatsız burun örneklerine hastanemizin internet adresinden bakabilirsiniz. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti ve güler yüzle ayrılması bizim için oldukça önemlidir. Sizde yeni bir buruna sahip olmak istiyorsanız hastanemize bekleriz.

 

 

Give a Reply

TurkeyEnglish