Burun Ucu Küçültme

Burun Ucu Küçültme

Burun estetiği diğer adıyla rinoplasti, estetik ameliyatlar arasında en çok tercih edilen ameliyatlardandır. Rinoplasti burnunun görüntüsünü beğenmeyen ve rahatsız olan kişilere yapılır. Çeşitli hastalıklar veya kazalarla burunda oluşan deformeler, hasarlar ve rahatsızlıklar içinde rinoplasti uygulanmaktadır. Bazı hastalar ise sağlık problemlerinden dolayı örneğin burun tıkanıklığı nedeniyle ameliyat olurken aynı zamanda burnunun şekillerini de düzelttirmek isterler. Türklerin burnu ırki yapıdan dolayı kemikli ve iridir. Bundan dolayı Türklerin ameliyatı yabancılara oranla daha zordur.

Burun ucu kaldırma estetiği ameliyatı ise burnun en dikkat çeken kısmı olan burnun ucunun kemik yapıları değiştirilmeden ve kırılmadan sadece burun ucundaki düzeltilmesi istenen problemi düzeltmek için yapılan bir ameliyat çeşididir. Burun ucu estetiği diğer adıyla tip plastik ameliyatı burun ucunun iyileştirilmesi amacıyla yapılır. Genel anestezi ve lokal anestezi olarak 2 yöntem uygulanmaktadır. Burun ucu estetiği en zor ameliyatlardandır. Açık teknik ve kapalı teknik olarak 2 ayrı teknik bu ameliyatlarda kullanılmaktadır. Burun ucu estetiği 20- 45 dakika arasında yapılabilmekte olup burun ucunun düşmesi burun ucunda çökme ve asimetri gibi problemlerde uygulanmaktadır. Bunun  yanı sıra burun ucu küçültme ameliyatı da yapılmakta ve bu operasyonları son teknolojik cihazlar ile yapıyoruz.

Kimlere Burun Estetiği Uygulanabilir Ve Burun Estetiği Ne Kadar
Uygun rinoplasti fiyatları ile aşağıdaki durumlarda olan hastalara ameliyat uygulanmaktadır. Bu ameliyatlar arasında yer alan burun ucu küçültme operasyonları ile size profesyonel hizmet sunuyoruz.

  • Burnunuz yüzünüze göre daha genişse
  • Önden bakıldığında burun kemiğiniz kemerli yapıdaysa
  • Önden baktığınızda burnunuz çok geniş gözüküyorsa
  • Burnunuzun ucu aşağıya doğru sarkıyorsa, kalınsa veya genişse
  • Burnunuzun delikleri genişse
  • Burnunuz çarpık şekildeyse
  • Burnunuzun şeklini veya yapısını beğenmiyorsanız
  • Daha önce yaptırdığınız bir burun estetiği ameliyatından memnun değilseniz veya ameliyatın sonucunda oluşan bir hata kaldıysa
  • Geçirdiğiniz herhangi bir kaza sonunda burnunuzun görüntüsünde bir bozukluk olduysa estetik burun ucu kaldırmaameliyatı yapılabilir.

Rinoplasti Ameliyatı En İyi Hizmet İle Karşınızdayız

Sağlık her şeyden önce gelir. Fiziksel görünümümüz ruhsal yapımızı büyük oranla etkiler. Estetik ameliyatlar daha çok dış görünüşün beğenilmemesi durumunda yapılır. Biz burun ucu kaldırma ameliyatını sizlere en uygun rinoplasti fiyatları ile hizmet vermekteyiz. En iyi doktorlarımız ve uzman hekimimizle sizlere daha iyi bir görünüm ve sağlığınıza kavuşma imkânı sağlıyoruz. Burun estetiği ne kadar, burun estetiği nasıl yapılır, kimlere uygulanır, hangi yöntemler kullanılır gibi sorularınız için her zaman hizmetinizdeyiz. Genellikle 1 2 saat süren ameliyatlarımız son derece başarılı geçmekte ve hasta en kısa zamanda normal hayatına kavuşmaktadır. Burun ameliyatları sonrasında doktorlarımız bazı durumları örneğin koşmak yüzmek vs yasaklamaktadır.

Hastanın en kısa zamanda normal hayatına kavuşması için doktorlarımız titizlikle çalışmaktadır. Hizmet politikası olarak müşteri memnuniyetini, güvenilir ve kaliteli hizmeti sizlere en iyi şekilde verebilmektir. Uzmanlarımız pek çok referansa sahip alanında en iyi doktorlardır. Sizlere ameliyat öncesinde burnunuzun alacağı şekli bilgisayarda hazırlayarak beğeninize sunan doktorlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmaktadır. Sizde burnunuzun şeklinden rahatsızsanız veya sağlık problemleri yaşıyorsanız en iyi hizmeti gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Bu konuda uzmanlarımız burun ucu küçültme operasyonları başta olmak üzere birçok operasyon uzman cerrahlarımız tarafından yapılmaktadır. Sizi merkezimize bekliyor, burun estetiği konusunda birçok bilgiyi uzmanlarımızdan duymanız sizin için daha güvenilir olacaktır.

Give a Reply

TurkeyEnglish