Doğal Burun Estetiği

Doğal Burun Estetiği Her İnsan İçin Artıdır

Nefes almak her insan için çok ayrı derecede önemli olduğu bilinerek bu yüzden nefes alma ve verme ihtiyacımızı karşılayan burundur. Burundaki en ufak sorunlar nefes alımlarını engelleyerek kişilerdeki rahatsızlıklara neden olmaktadır. Bu sorunlar burunun yapısı ile ilgili problemlerden kaynaklandığı bilinmektedir. Burnun görevi kadar birde görünüşündeki problemlerin giderilmesi için uzman bir doktora başvurarak burnunuza doğal burun estetiği yaptırarak günlük hayatınıza daha güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Görsellik her zaman birinci sıradadır. Kişi görsellik o kadar önemli değil dese bile aslında ilk tanıştıkları birinde bile farkında olmadan görselliğe önem verilmektedir. Bu bakımdan burun estetiği yaptırmak için illaki bir sorun oluşması gerekmemektedir.

Burun Ameliyatında Doğal Görünüm Sağlanmaktadır

  • Burundaki şekil bozukluklarına karşıdoğal burun estetiği yaptırarak görüntüsü düzeltilmektedir.
  • Ameliyat sonrasında maksimum 6 ay içinde burun doğal bir görünüm kazanmaktadır.
  • Her yaştan kişi ameliyat olabilir ancak küçük çocuklarda problem dışında hiçbir şekilde ameliyat yapılmamaktadır.
  • Burun insanın sosyal hayatını en çok etkileyen etkendir.

16 yaşında burun estetiği yapılmasında hiçbir sorun yoktur. Ancak bu cinsiyete göre değişiklik göstermektedir. Bazen kız çocuklarının burnu daha erken otururken erkek çocuklarının burun yapısı tam olarak 18 yaşında oturma ihtimali bulunmaktadır. Buna en iyi şekilde doktor karar vererek ona göre ameliyat yapılır ya da yapılmaz. Ancak çocuğun nefes almasında bir problem yaşatıyorsa ya da travma sonucu burunda bir takım sorunlar oluştuysa burnun oturmuş ve gelişmiş olması beklenemez. Çünkü burada acil durum söz konusudur.

Burundaki Problemler Kısa Sürede Giderilir

Estetik denildiği zaman hepimizin aklına ilk gelen şey güzellik ve görünüş ile alakalı bir konu gelmektedir. Antalya burun ameliyatı yapan hastanemizde birçok burun ameliyatı yapılarak hastalarımız sağlıklarına kavuşmuş olup hem de istedikleri bir görüntüde buruna sahip olmaktadır. Burunda kırılma ya da burun ucu sorunları gibi tüm problemleriniz kısa süre içinde giderilmesini sağlayarak yeni burun yapınız ile daha güzel günlere adım atmış olursunuz. Hastalar bize geldikleri zaman biraz çekinerek davransa da estetik kötü bir şey olmadığı bilinmelidir. Yaşantımız boyunca her insanın burun ameliyatı ile karşılaşması an meselesi olduğunun farkında olmalıyız.

Cerrahi Müdahaleye Göre Açık Ya Da Kapalı Ameliyat Yapılır

Bazı insanlar uzun burun estetik ameliyatı olmayı tercih ederek üzerindeki baskılardan çok kolay bir şekilde kurtulur. Çünkü hastalarımız ilk geldikleri zaman çok mutsuz ve kendilerine hiçbir şekilde güvenmeden hastanemize gelir. Bu durum onları çok fazla yıpratmış olsa bile doğal burun estetiği yapılarak hiçbir şekilde ameliyat izi belli olmamaktadır. Hatta günümüzdeki son teknolojilerden yararlanarak kapalı ameliyatların yapılmasını hekimlerimizce sağlamaktayız. Kapalı ameliyat ile hiçbir şekilde kesi yapılmadan hastanın burundaki sorunlar giderilir. Bu yüzden ameliyat olmadan önce doktorumuz ile çok detaylı bir şekilde görüşme sağlamalısınız. Çünkü hastalar doktorları yöneterek ve yol göstererek istediği şekilde ameliyat yapılma imkânı tanınmaktadır. Bu bakımdan hasta ve doktor ilişkisi çok iyi olursa hiçbir şekilde istenmeyen bir görüntü elde edilmemektedir. Bundan dolayı doktorlarımız her bir hastası ile çok yakından ilgilenerek hastaların üstündeki negatifliklerden sıyrılması sağlanır.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish