En Doğal Burun Estetiği

En Doğal Burun Estetiği

 

Kişilerin görünümlerinde burunları önemli bir yer edinmektedir. Bu nedenle kişiler burunlarında var olan formal bozukluklardan kurtulmak için burun estetik cerrahi operasyonlarını tercih etmektedirler. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise estetik operasyon sonrası kişinin burnunun görünümünün kişi tarafından beğenilmesidir. Estetik cerrahi burun operasyonlarında en doğal burun estetiği sonucunun uygulama sonunda alınması oldukça önemlidir. Böylece kişi psikolojik olarak uygulama sonucunda rahatsızlık hissetmeyecektir. Doğal görünümlü bir burun kişinin burnunda var olan problemin doğru bir biçimde saptanması ve bu problemin nasıl çözümleneceğini en iyi şekilde analiz etme yolu ile elde edilebilecektir. Kişinin iyileştirilmiş burun görünümü kişiye olumlu yönde etki edecektir.

Burunda Görülen Belli Başlı Problemler Nelerdir?

Kişilerin burunlarında belli başlı bazı problemler nedeni ile görsel bozukluklar oluşmaktadır. Bunları kısaca sıralamamız gerekirse örneğin burun kemiği üzerinde görülen formal bozukluklar burunda problemler yaratabilmektedir. Bunun yanında burun kıkırdağında görülebilen form bozuklukları da burunda istenmeyen görünümler oluşmasına mahal verebilmektedir. Bunların dışında burun düşüklüğü, burun deliklerinin normale göre büyük olması, burunda kemer gibi problemler de görülebilmektedir.

Burun Ameliyatı Hangi Yaşta Yapılmalı?

Burun estetik cerrahi operasyonunun gerçekleştirilebilmesi için kişilerin belli bir fiziksel ve ruhsal olgunluğa ulaşmış olması gerekmektedir. Bu nedenle burun estetiği ne zaman yapılmalı sorusu burun estetik cerrahi operasyonu geçirmek isteyen kişilerin kafasını kurcalayan bir soru haline gelmektedir. Bize gelen ve cerrahi operasyon geçirmek isteyen bu gibi vakalarla sıkça karşılaşmaktayız. Genel olarak kadınlarda 16, erkeklerde ise 18 yaş burun estetik cerrahi operasyonu geçirmek için gerekli olan bedensel olgunluğa ulaşmak için yeterli görülen yaşlardır. Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da estetik cerrahi müdahale kararını kişilerin kedilerinin vermiş olmaları gerekliliğidir. Aksi taktirde estetik cerrahi müdahale sonrası kişi çeşitli psikolojik temelli sorun yaşayabilmektedir. Tüm bu süreçler atlatıldıktan sonra gerçekleştirilecek olan en doğal burun estetiği uygulamalarımız ile kişilere estetik cerrahi burun operasyonu sonucunda hak ettiği memnuniyeti defalarca yaşattık. Gerçekleştirmiş olduğumuz estetik cerrahi burun operasyonları ile örnek teşkil etmekteyiz.

Burun Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Estetik burun ameliyatı sonrası bakım da en az burun ameliyatı gerçekleşme süreci kadar önem arz eden bir durumdur. Kişinin bu süreçte yapacağı doğru uygulamalar ile iyileşme süreci oldukça erken gerçekleşebilmekte, sosyal yaşamına hızla geri dönebilmektedir. Hastalarımız için bu sürecin en doğru şekilde geçirilebilmesi için uzman cerrah kadromuz her zaman yanlarında olmakta, süreçte destek vermekte ve doğru uygulamalar hakkında hastalarımızı her şekilde bilgilendirmektedirler.

En doğal burun estetiği uygulamalarına imza atmış alanında uzman kadromuz size estetik cerrahi burun operasyonu öncesinde, sırasında ve sonrasında süreçleri en doğru şekilde geçirebilmeniz için gerekli her türlü hizmeti vermektedir. Merkezimizde bulunan son teknoloji cihazlar ile size hak ettiğiniz hizmeti vermekteyiz. Estetik cerrahi burun operasyonları oldukça hassas cerrahi operasyonlardır ve bu alanda yılların birikimi ile sahip olduğumuz engin deneyimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Deneyimli ellerde mucizeler yaratabilecek olan bu gibi önemli bir cerrahi müdahaleyi bizimle deneyim kazanmış olmanız bizleri oldukça mutlu etmektedir. Burun cerrahisi alanında uzman cerrahlarımız size her an yardımcı olmaya hazırdır. Bu kapsamda Türkiye genelinde önde gelen cerrahlarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunuyor ve Avrupa standartlarında burun estetik operasyonunu gerçekleştiriyoruz.

 

TurkeyEnglish