En Güzel Burun Estetiği Yapan Doktor

 

En Güzel Burun Estetiği Yapan Doktor
Burun estetiği en önemli estetiklerden biridir. Çünkü burun yüzün orta bölgesinde bulunmakta olup, direkt göze çarpan yerdir. Burnun eğik, yamuk, kavisli oluşu hem kişinin gözüne hoş görünmez hem de karşısındaki insan bu durumdan hoşnut olmaz. Estetik bir burun herkesin hayalidir fakat herkes estetik görünüme doğuştan sahip olamaz bu imkânsızdır. Bu yüzden de bu eksikliği kapatabilmek de estetik ameliyatla mümkün olmaktadır. Burun çok önemli bir organ olmakla birlikte yokluğu düşünülemez. Burun tıkanıklığında da bir takım ameliyatlarla ( burun eti alma, burun kemiği kırma gibi ) yöntemler kullanılabilmektedir. Çok fazla insan bu şekilde estetik ameliyat olmaktadır ve fiyatları çok yüksek değildir. Ancak burun estetiğinde en güzel burun estetiği yapan doktor operasyonun iyi geçmesi için oldukça önemli bir faktördür. Yüksek olmamasından dolayı da her bütçeden insanın yaptırılabilmesi için uygun görülmelidir. Estetik burun şekilleri de çok fazla tercih edilir. Estetik ameliyat ile yeni bir yüze sahip olmuş olacaksınız. Ve de hem yüzünüz hem de mimikleriniz değişmiş olacaktır. Yeni bir yüzünüz olacağından yüzünüzün her çizgisi güzelleşecektir. Estetik ameliyatlar çok tercih edilmektedir fakat en iyi burun estetiği yapan doktoru bulma aşamasında ise tam sonuç alabilmeniz için güzel bir araştırma yapmanız gerekmektedir. İnternetten, eşten dosttan aldığınız duyumlarla ve de öncesi ve sonrası fotoğraflara bakarak ilerleyen zamanlarda nasıl bir buruna sahip olacağınızı tahmin edebilir ve estetik olma konusunda içinizi rahatlatabilirsiniz.
Burun Kaldırma Estetiği
Merkezimize geldiğinizde burun kaldırma estetiği ideal boyutlarda ise şekil ve de orantıyı yakalayacak biçimde üç boyutlu olarak da değiştirilebilir. Alanında uzman olan en güzel burun estetiği yapan doktor cerrahlarımız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadırlar. Burun ucu estetiği ameliyatı önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Teknik olarak son derece deneyim gerektirmekte olan burun ucu estetiği milimetrik açıdan değişir estetik ve fonksiyonel açıdan başarılıdır. Profil görüntülerinde burun ucu yüksekliği normal açıdan uzun ya da kısa olabilir ve düzeltilebilir. Burun ucunda yüksekliğin uzunluğa oranı 0.67 civarında olmaktadır. Uzun bir burun ucunda kısaltmak için kıkırdak olarak düzenleme yapılır iken yükseklik düşmesine bağlı olarak kanatlarda ve de burun deliklerinde oluşabilen anormallikler eş zamanlı olarak giderilebilir.

 

  • Burun ucu burun sırtı ile aynı hizada veya bir kaç mm önde olmalıdır.
  • Burun ucunda üst dudak arasında bulunan açı 90 derece kadınlarda az daha fazla olmalıdır.
  • Karşıdan bakılınca burun ucu ve burun sırtı her iki yandan kaşlardan başlayıp aşağıya doğru inmekte olan hayali estetik hatlar arasında kalır. Normal burundan daha geniş ve de yayvan burun ucunu daraltmakta bu işlem sırasında burun kanatları yapısı ve de solunum fonksiyonu bozmamak önemli olmaktadır.
  • Estetik açıdan bakıldığında en iyi estetik yapan doktor araştırmalarında internet üzerinden yapabilir içinizi rahatlatabilirsiniz.

Doktorunuzu Araştırın Ve Öyle Karar Verin
Burun estetiklerinde hem kulak burun boğaz hem de boğaz cerrahları yapabilir. Her estetik ameliyatından biraz farklı olan burun estetiği çok önemli olduğundan bu tercih bizi zorlayabilir. En iyi burun estetiği yapan doktor başlığı altında birçok makale yazıla gelmiş ve birçok insan yaptırdığı estetik ameliyattan hoşnut olduğu hoşnut olmadığı gibi birçok sayfa açarak bunu dile getirmişlerdir. Burun düzeltme ameliyatı yaptırarak kusursuz sonuçlar elde edebilir ve muazzam bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun içinde en güzel burun estetiği yapan doktor cerrahlarımız sizlere birinci sınıf hizmet vermek için çalışmaktadırlar.

 

 

Give a Reply

TurkeyEnglish