En Uygun Burun Estetiği

En Uygun Burun Estetiği Nasıl Olmalı?

İnsanoğlu ilk çağlardan beri barınma, besin, sağlık gibi temel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra kendini daha özgüvenli ve iyi hissetmek için dış görünüşlerine dikkat eder ve kaliteli yaşamak ister. Günümüzde bu güzel gözükme isteği sadece bayanlar arasında değil erkekler arasında da çok yaygındır. İnsanlar daha kaliteli, sağlıklı ve mutlu bir hayat için çeşitli sporlar yaparlar ve çeşitli güzellik merkezlerine giderek bütçelerinin ve vakitlerinin bir kısmını buna ayırırlar. Estetik merkezleri de zamanımızı ve paramızı harcadığımız merkezlerden biridir. İnsanlar vücutlarının çeşitli yerlerini daha güzel göstermek için bu merkezlere başvururlar. Günümüzde en yaygın estetik ameliyatları yüze yapılmakla birlikte bu konuda en çok başvurduğumuz organımız burnumuzdur. Burun estetiği ameliyatı sadece güzel gözükmek için değil burun eti ve burun kemiği eğriliği için tedavi amaçlı da yapılmaktadır. Konu insan ve insan sağlığı olunca en uygun burun estetiği ameliyatı için çok iyi bir araştırma yapmak gerekir. Konuyu araştırmaya öncelikle bilgisayarlarınızdan ya da akıllı telefonlarınızdan estetik merkezlerinin internet sitelerine bakarak başlayabilirsiniz. Eğer burun estetiğiyle ilgili endişeleriniz varsa daha önce burun estetiği yaptırmış birinin yorumlarını okumak da size çok iyi bir rehber olacaktır. Unutulmamalıdır ki size istediğiniz en iyi ve güvenilir bilgiyi öncelikle konunun uzmanları ardından bunu tecrübe edinmiş kişiler verebilir. Sıkı bir araştırmanın ardından istediğiniz bir merkeze başvuru yapabilirsiniz.

Burun Estetiğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Burun estetiği ameliyatının amacı burnun şekli, büyüklüğü ve genel görüntüsünde minimum değişiklikler yaparak burnu yüz ile uyumlu hale getirmektir. Alanında uzman ve tecrübeli doktorlarımız şuana kadar yaptığı ameliyatlarda başarılarını göstererek kendilerini ispatlamış ve aynı zamanda hastalarımızla birebir yakından ilgilenerek hastalarımızın gönlünü fethetmiştir. Uzmanlarımız öncelikle sizin taleplerinizi göz önünde bulundurarak size en uygun burun estetiği ameliyatı yapabilmek için bir taslak çıkarırlar. Ardından sanal gerçeklik sistemlerimizle burnunuzun şu anki durumunu, yapılacak olan işlemleri ve burnunuzun ameliyattan sonraki halini kapsayan bir video hazırlarlar ve bunu size izletirler. Eğer tedaviyi kabul ederseniz ameliyattan önce ihtiyaç varsa narkoza yoksa burun estetiği lokal anestezi uyumluluğunuz ve miktarı gibi çeşitli testler yapılır ve oluşabilecek tüm komplikasyonlara karşın kan depolama gibi tedbirler alınır. Uzmanlarımız tüm bu işlemler sırasında hastalarıyla iletişim halinde olduğu için aynı zamanda hastalarımız yüksek moral ile ameliyata girmiş olur.

Burun Estetiği Ameliyatının Riskleri

Her ameliyat ve estetik ameliyatta olduğu gibi size en uygun burun estetiği ameliyatında da riskler elbette vardır. Alanında uzman doktorlarımız burun ameliyatının riskleri şu şekilde sıralar;

  • Anesteziye veya narkoza ilişkin birtakım riskler
  • Burun operasyonu sırasında aşırı kanama ve enfeksiyon kapma
  • Operasyonun ardından akıntı, nefes alma güçlüğü nadiren koku almada güçlük yaşanması
  • Burnun iyileşmesi sürecinde burunda veya gözaltında morluk veya şişlik görülmesi
  • Dikişlerin iyileşme ve düşme sürecinde hafif ve orta şiddetli ağrıların görülmesi

Fiyat-Performans Açısı

Estetik ameliyatı herkesin bildiği gibi diğer ameliyatlardan daha masraflı bir ameliyattır. Estetik merkezimiz bunu fırsata çevirmek yerine en uygun fiyatlarla sizlere en uygun, en sağlıklı ve minimum riskli burun estetiği imkanı sunar. Birinci sınıf hizmet anlayışı ile kadromuzda ki tüm uzmanlar size daha iyisini sunabilmek için çalışmaktadırlar. En iyi estetik ameliyatları için siz de estetik merkezimize başvurabilirsiniz.

 

 

Give a Reply

TurkeyEnglish