Erkek Burun Estetiği Fiyatları

Erkek Burun Estetiği Fiyatları

Erkek burun estetiği fiyatları normal estetik ameliyat fiyatlarının neredeyse aynısıdır. Erkek estetik ameliyat olacak hastalarda daha çok estetik görünümün en ön planda tutmak amacıyla yapılmaktadır. Bu burun estetiği her erkek yüzünün tipine göre değişmekte olup uygulaması oldukça uzman doktorlar tarafından yapılabilmektedir. Genel olarak burun kaldırma estetiği erkekler çok fazla tercih etmemektedirler. Çünkü eğer yapılırsa doğallık bozulur. Bu uygulamayı kadın hastalar bile çok sık tercih etmemektedirler. Burun ile dudak arasındaki açı bayanlarda 105 erkeklerde 90 derece olmalıdır. Düz ya da uç kısmı kalkık olan burun elde edilmek isteniyorsa göz çevresi elmacık kemikleri ve de çene hatları daha belirgin olması gerekir böylelikle de feminize olmayı engelleyerek denge yaratır. Silik ve soluk bir çene hattına sahip elmacık kemikleri burnu olduğundan daha da büyük gösterebilir. Dengeyi sağlamak için de hastaya genellikle bu alanlarda da girişim önerilebilir. Genellikle burnun olması gerektiğinden fazla küçültülmesi düz burun yapılsa da yükseklik güçlü olduğundan projeksiyon daha doğal ve olumlu sonuçlar verir.

Erkek Tipi Burnun Özellikleri Nelerdir?

Erkek tipinde burunlarda burnun sırtı ile ucu aynı düzlemde olmalıdır. Hatta gerektiği taktirde yüz hatları ile de uyumu artırmak için çok hafif bir şekilde kemer bırakılabilir, bu burnun daha doğal durmasını sağlar. Çok düzgün bir burun yapısına sahip olan bir erkek burnun feminen bir görüntüyü ortaya koyabilir. Kadın tipi burunlardaki gibi ucu burnun sırtından 1 ya da 2 mm yüksekte olmalıdır. Bununla birlikte erkek tipi burunda burun ve de dudak arasında 90 derece açı olmalıdır. Böylelikle erkek hasta güçlü, kararlı, maskülen ve de oldukça estetik bir görünümü elde edebilir. Erkek burun estetiği fiyatları çok yüksek olmadığından burnundan rahatsız olan her erkek rahatlıkla burun estetiği yaptırabilmektedir.

Erkeklerin Burun Estetiği Yaptırma Nedenleri Nelerdir?

Burun estetikleri bütün dünyada en çok talep edilen ve çok fazla uygulanan estetik operasyonlar olmaktadır. Kadınlar arasında da çok yaygın olarak yapılırken, erkekler de her geçen gün daha fazla talep ederek tercih etmektedirler. Erkek burun estetiği fiyatları düşük olduğundan son zamanlarda çok sıklıkla tercih edilmektedir.  Erkeklerde burun estetiği yapılmasının ilk sebebi fonksiyonel sorunlardır. Nefes alıp verme sorunu uyku ve horlamaya yol açabilmektedir. Bu rahatsızlıklar kişide çok ciddi sağlık sorunlara yol açabilir hatta hayati tehlikeleri olabilir. Bu yüzden de erkeklerde ilk öncelik olarak nefes alıp verme problemini gidermek amacı ile burun ameliyatı olmak istemektedirler. Erkekler son zamanlarda sırf burun olmamakla birlikte birçok estetik operasyonlara yönelmektedirler. Bu yüzden de estetik operasyon  yapan uzman doktorlar oldukça yoğun çalışmaktadırlar.

Burundaki Ameliyata Teşvik Eden Nedenler

  • Burundaki işlevsel sorunlardan dolayı yapılmaktadır bunlar ise genellikle şekil bozukluklarıdır.
  • Burunda nefes alma sorunu varsa bununla birlikte mutlaka deviasyon diğer adı eğrilik sorunu bulunabilir.
  • Estetik cerrahiler ile nefes alışına engel olan burunlardaki sorunlar giderilebilirken beraberlerinde erkeksi ifadeyi bozmadan estetik ameliyat yapılmaktadır.
  • Erkek tipi burunlarda tecrübeli ve işine hâkim bir estetik cerrah seçilirse velazer burun ameliyatı yapılırsa, ameliyat olduğunuz bile belli olmadan estetik bir burna sahip olabilirsiniz.

Uzmanlarımız İle Emrinizdeyiz

Günümüzde birçok estetik merkezi bu konuda hizmet veriyor, ancak merkezimiz Avrupa ve dünya standartlarında hizmet vererek hastalara en ideal hizmeti sunmaktadır. Kişiye özel burun estetik ameliyatı için bize ulaşarak ideal burna sahip olabilirsiniz. Uzmanlarımız ile yapacağınız görüşme sonrasında size profesyonel hizmet anlayışı ile estetik operasyon hizmeti sunuyoruz.

TurkeyEnglish