Erkeklerde Burun Estetiği

Erkeklerde Burun Estetiği

Burun estetiği denince akla gelen genelde bayanlara uygulanan estetiktir. Ama giderek globalleşen dünyada artık erkeklerde kadınlar kadar dış görünümüne önem vermektedir. Bunun için ise saç ektirme ve burun estetiği başta gelir genelde erkekler kemerli ve büyük burundan şikayet edip bununla ilgili bir operasyon geçirerek daha estetik bir buruna sahip olmak istemektedirler. Sadece hoş ve estetik görünmek için değil burunda ki bazı rahatsızlıkları da geçirmek için estetik de yaptırıla biliniyor. Burun estetiği yaptırmak isteyen insanlar öncelikle burun estetik cerrahını iyi seçmeli ve en iyi burun estiği doktoru aynı zamanda hastane araştırmasını çok iyi yapmalıdır, bunun nedeni ise bazı hastanelerde işin uzmanı olmayan doktorlarında burun estetiği işini yapmakta olmasıdır. Burun estetiği yaptıracak olanlar hastane ve doktor araştırmasını yapmak istediklerinde ise mutlaka yakınlarında burun estetiği yaptıran arkadaş veya akraba gibi yakınlarından tavsiye almalıdır. Büyük ya da kemerli bir burun her zaman kişinin yüzüne daha çok dikkat çekecektir bu nedenle de kişi kendine olan güvenini kaybede bilmektedir. Sosyal ve iş ortamlarında, arkadaş çevrelerinde kendine olan güveni azalmaktadır. Kendine güveni azalan bir birey ise çok rahat konuşamaz ve kendini çok net ifade edemez, eskiden sadece belirli kişilerin yaptırdığı burun estetik ameliyatını ise günümüzde birçok kişi tercih etmektedir, gerek çalışma ortamında gerekse arkadaş ortamında burun güzelliği ile ortaya çıkmak isteyen erkeklerde bu estetiği yaptırmaktadır. Son zamanlarda erkek burun estetiği de büyük ilgi ve talep görmektedir.

Burun estetiği erkek ve kadınlarda farklı bir şekilde mi yapılır?

Burun estetiği erkek ve kadınlarda farklımı yapılır? Sorusuna cevap ise mutlak bir farkın olmamasıdır ama erkekler genelde burun kemerlerinden kurulmak için estetik yaptırırlar kadınlar ise daha çok burun kaldırma ve burun küçültme için bir estetik yaptırmaktadır. Burun estetiği ise herkesin istediği şekilde değil de daha çok sağlık açısından sorun çıkarmayacak şekilde yapılmaktadır bunun nedeni ise burun estetiği sonrası rahat nefes alma ve daha rahat bir şekilde koku almayı sağlamak olacaktır. Bu konuda erkek burun estetiği bayanlara göre daha az talep görse de günümüzde git gide artan estetiklerin başında gelmektedir.

Burun estetiğinin faydaları var mıdır?

Genelde burun estetiği denince akla sadece güzellik ve daha kaliteli burunlar gelir burun estetiği sadece güzel görünme amaçlı değil, burun estetiği olanlar  aynı zamanda burun da doğuştan ya da sonradan olan sorunları gidermiş olacaktır. Bazı kişiler ise burunda bulunan bir et parçasını aldırmak ya da daha rahat nefes almayı sağlamak için bir operasyon geçirir bu operasyon esnasında burnun dış görünümünde de bir değişiklik yaptıra bilirler. Merkezimizde burun ile ilgili yaşamış olduğunuz sorun ve şikâyet ne ise uzmanlarımız size özel çalışma ile estetik konusunda beklentinizi karşılayacak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Merkezimizin Sunmuş Olduğu Hizmetler

  • Burun küçültme
  • Burun kaldırma
  • Burun gerdirme
  • Burun ucu estiği
  • Doğal burun estiğibaşta gelmektedir.

En çok tercih edileni is doğal burun estiğidir. Erkeklerde bu estik hiç kuşkusuz başta gelir bunun nedeni ise erkekler yüzde ve vücutta yapılan değişimler çok sevmezler ve erkek burun estetiği ile fazla ön plana çıkmak istemezler.  Burun estetiği erkeklerde de artık yaygınlaşmaya başlamıştır ve daha çok sosyal ortamlarda göz önünde olmak isteyen ve kendine güvenini artırmak isteyen erkekler bu operasyonu yaptırmaktadır. Bilgisayar ortamlarında yapılan operasyonlar ise kişinin yüzüne en uygun burun seçilir. Tüm bu işlemler için merkezimizden detayları öğrenmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

TurkeyEnglish