Estetik Burun Fiyatları

Burun Düzeltme İle Hayata Güzel Bir Dokunuş Yapın

Burun deformasyonuna sahip bireyler toplumda çeşitli konularda sıkıntılar yaşamaktadırlar. Burun şeklindeki formal bozukluklar bireyde hem çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilmekte, hem de kişinin psikolojisini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Burun düzeltme ameliyatı, bu psikolojik ve fizyolojik etkileri kişinin üzerinden kaldırmak için gerçekleştirilen bir müdahaledir.

Burun düzeltme ameliyatları çeşitli tekniklerle e gerçekleştirilmektedir. Burun düzeltme ameliyatında uygulanacak teknik, kişinin fizyolojik yapısı ve çözülmesini istediği problemini baz alarak seçilir ve estetik müdahale sonrası en iyi sonucu almayı hedeflemektedir

Burun Ucu Kaldırma Operasyonunun Avantajlarından Haberdar Mısınız?

Eğer burun ucu düşüklüğüne sahipseniz ve bu durum size rahatsızlık veriyorsa şanslısınız. Bu durumda burun ucu kaldırma operasyonu sayesinde burnunuzdaki düşüklük giderilecektir. Bu tür operasyonlarda operasyon lokal anestezi yoluyla gerçekleştirilir. Operasyon yaklaşık olarak 20 dakika sürer. Burunda yapılan burun estetik cerrahi operasyonu sonrasında herhangi bir kesi oluşmaz, müdahale sonrası oluşmuş olan iz önemsenmeyecek kadar küçüktür ve kişi estetik müdahale sonrası hiçbir yatış işlemi gerçekleştirmeden normal hayatına geri dönebilmektedir. Burun ucu kaldırma operasyonu teknik bakımından açık burun estetik cerrahi operasyonuna göre de kapalı burun estetik cerrahi operasyonuna göre de oldukça kolay gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle bu operasyon estetik burun fiyatları bareminde uygun ücretli ameliyatlar kategorisinde yer almaktadırlar.

Burun Estetiği Ne Kadar Ücrete Mal Olur?

Burun estetiği müdahalesi sonucu alınacak olan ücret, kişiye yapılacak ayrıntılı muayene sonucu belirlenecektir. Bu muayenede kişinin burnundaki deformasyon kaynağı irdelenecek, cilt yapısına ve bu deformasyonu en iyi şekilde ortadan kaldıracak ameliyat tekniği uzman hekim tarafından belirlenecektir. Bu evrede ameliyat olacak kişinin cerrahi müdahalesini yapacağı doktorla tüm istek ve şikayetlerini paylaşması sürecin olumlu geçmesi ve ameliyattan en iyi sonuç alınması açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Estetik burun fiyatları belli bir fiyat baremine sahip değildir. Uygulanan işlemler tamamen öznel ve birey odaklıdır. Fakat genel olarak bir burun estetik operasyonunun size ne kadar ücrete mal olacağı ameliyat öncesi ve sonrası sunulan hizmetlere bağlıdır. Bu hizmetleri sıralayacak olursak:

  • Burun estetik müdahalesinin yapılacağı şehir,
  • Burun ameliyatının yapılacağı hastane ve bu hastanenin bulunduğu semt,
  • Ameliyat esnasında kullanılan malzemeler,
  • Seçilen ameliyat tekniğinin uygulanması esnasında kullanılan anestezi türü,
  • Hastanın hastanede kalış süresi gibi etmenlerburun estetiği ne kadar sorununun cevabının verilmesinde etkili rol oynamaktadırlar.

Estetik Burun Fiyatları Merkezimizde Uygun Fiyatlarda

Merkezimize gelerek burun estetiği yaptırabilir ve fiyat alabilirsiniz. Estetik müdahale söz konusu olmadan yapılan burun düzeltme işlemleri sigorta tarafından karşılanabilmektedir. Bu tür ameliyatlar estetik kaygı gütmeden gerçekleştiriliyor olup, kişinin burun deformasyonuna bağlı olan nefes alma problemi gibi sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için gerçekleştirilir. Günümüzde merkezimiz gibi Avrupa standartlarında hizmet sunan çok az estetik hizmeti sunan merkez bulunmaktadır.

Estetik kaygı güdülerek gerçekleştirilen burun estetik cerrahi müdahalelerinde ise ortada zorunluluk gerektiren bir durum olmadığından sigorta poliçesi bu gibi durumları karşılamamaktadır. Estetik cerrahi burun ameliyatları kesinlikle kişiye özel gerçekleştirilir, kişinin ortadan kalkmasını istediği soruna ve sahip olduğu fizyolojik özelliklere göre kendisine en uygun ve en iyi sonuç verecek teknik seçilip uygulanır. Alanında uzman, örnek burun estetik cerrahi ameliyatlarına imza atmış seçkin kadromuz size burun estetik cerrahi uygulamasının her anında destek olmaktadır. Eğer estetik burun fiyatları konusunda fiyat bazında bilgi sahibi olmak isterseniz uzman hekimlerimiz size alt ve üst baremler hakkında bilgi vereceklerdir. Fakat bu durumda kesinlikle unutulmamalıdır ki, burada gerçekleşen bir tüketim nesnesi alımı değil, etkisi birey üzerinde ömür boyu sürecek bir cerrahi müdahale gerçekleştirilmesidir. Bu nedenle bu gibi bir durumda en ucuzu en iyisidir gibi bir düşünceye sahip olmak doğru olmayabilir. Kişinin tüm bunları göz önünde bulundurarak alanında uzman ve iyi bir ekibe sahip cerraha müdahale yaptırması yerinde olacaktır.

TurkeyEnglish