Estetik Burun

Estetik Buruna Sahip Olmak İster Misiniz?

Estetik insan vücudunda doğuştan veya sonradan kaza hastalık gibi nedenlerle oluşan kusurların düzeltilmesi amacıyla yapılan müdahale girişimleridir. Önemli bir tıp dalı olan estetik plastik cerrahi insan vücudundaki kusur ve sağlık problemlerini gidermek amacını gütmektedir. Yüzün önemli bir bölümünü oluşturan burunda en çok müdahale edilen organlardan bir tanesidir. Estetik burun hem sağlık hem görüntü kusurları için müdahale edilen organlardandır. Estetik cerrahi sizde olmayan bir şeyi yaratamaz sadece çeşitli nedenlerle oluşmuş olan kusurları düzeltmeyi amaçlamaktadır. Ameliyat öncesinde doktorla ne istediğimizi ne kadarı gerçekleşeceğinin açık ve net konuşulması gerekmektedir. Ameliyat sonrasında konuşmak için çok geç olabilir ve geri dönüşü yoktur. Tabi ki estetik cerrahlarda sihirbaz değildir. Olmayan bir şeyi yaratamazlar. Düzelecek organda küçültme büyültme gerdirme dolgu gibi olayları yapabilirler ama ancak bu kadar. Bunun dışında yepyeni bir görünüm oluşturamazlar yani yeniden yaratamazlar.

Burun estetiği apayrı ve ayrıntılı bir konudur. En çok dikkat çeken bölgemiz yüzümüzde ve tam ortada yer aldığından göze çarpması kaçınılmazdır hem sağlık için hem de kusurların giderilmesi için üzerinde çok uğraşılan ve çalışılan bir organdır. Burun küçültülebilir büyütülebilir, kemer alınabilir uç kısmı kaldırılabilir gibi işlemler yapılmaktadır. Burun estetiği ameliyatları kişiye özel planlanmakta ve kişinin istekleri ilk sırada yer almaktadır. Estetik kaygı yanında sağlıklı nefes alabilmek için burun üzerinde cerrahi müdahaleler gerçekleştirilmektedir.

Estetik burun ameliyatlarının da belli riskleri vardır. Hataları düzeltilecek derken sağlık tehdidi olmamalıdır.  Estetik burun ameliyatları genel anestezi altında yapılmakta iyileşmesi de birkaç ayı bulmaktadır. Şişliklerin inmesi ve sağlıklı nefes alabilme biraz zaman alabilmektedir. Komplikasyonların oluşmaması için dikkatli olmalı ve kişi kendisini korumalıdır.

Burun Estetiği Gereken Durumlar

  • Kemerli burun
  • Burnu aşırı büyük ve geniş olduğu durumlar
  • Burun ucunun sarkık olması
  • Burun içinde nefes almayı engelleyen yapısal bozukluk olması gibi nedenlerdendir.

Estetik burun ameliyatları uzman estetik cerrahi ile özenli şekilde hastanın istediği biçim ve durumu en yakın şekilde gerçekleştirmek amacıyla merkezimizde yapılmaktadır. Estetik cerrahi bugün çok ileri seviyelere ulaşmış son teknolojik yöntemler dünyaya paralel olarak yürümektedir.

Merkezimizde Erkek ve Bayan Burun Estetiği Yapılıyor

Bünyemizde erkek ya da bayanlar için en uygun fiyatlarda burun estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Sizde bizimle iletişime geçerek her türlü burun estetiği için bilgi alabilirsiniz. Burun estetiği erkek ya da bayan fark etmemektedir. Erkeklerde sağlık ve güzellik için uzmanlardan yardım almakta ve burunlarına işlem yaptırmaktadırlar. Ya doğuştan ya da sonradan kaza veya yaralanmalardan dolayı sıkıntı yaşayan erkek hastalarda Burun estetiği erkek işlemi de yaptırabilmektedirler. Kemerli burun erkek hastalarda daha yoğun olarak karşımıza çıkmaktadır. Görünümlerine dikkat eden ve estetik kaygı taşıyan burun estetiği erkek işlemi talep eden hasta sayısı da azımsanacak kadar değildir.

Dünya ve Avrupa standartlarında burun estetiği hizmeti verilmektedir. Ülkemizde estetik burun ameliyatı fiyatları güzelliklerini ve sağlıklarını önemseyen insanlarımızca çok fazla bulunmamakta ve diğer giderlerinden fedakârlık ederek bu işlem için pay ayırabilmektedirler. Estetik burun ameliyatı fiyatları işlemlerdeki standartların dünya ile paralel gitmesinden dolayı uygun olduğundan diğer ülke vatandaşlarınca da merkezlerimiz işlem için kolayca tercih edilebilmektedir. Hem sağlık turizmi hem de estetik burun ameliyatı fiyatlarının uygun olması tercih edilmeyi ve kalitenin duyulmasında ve sektörde önemli yere ulaşmada büyük bir adımdır. Her iyi reklam tanınmak için bir olanaktır.Sizde hemen merkezimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Give a Reply

TurkeyEnglish