Estetik Olmadan Burun Düzeltme

Kendinize Yakışan Buruna Sahip Olmak Zor Değil

Burun yüzün tam ortasında bulunan kişiyi güzel ya da çirkin gösterebilme yetisine sahip bir organdır. Birçok kişi aynada yüzünü incelerken en çok tam yüzün ortasında yer alan buruna odaklanır. Günümüzde burun değişimi, burundaki kusurların giderilmesi basit cerrahi operasyonlar ya da cerrahi olmayan yöntemler ile kolaylıkla yapılmaktadır. Sağlıklı bir burun iyi bir hayat kalitesi için olmazsa olmaz bir şarttır. Aynı zamanda estetik bir değer taşıyan burunun düzeltilmesi ile  güzel bir yüz görünümüne kavuşmak mümkündür. Burun düzeltme uygulamaları burun eğriliğini giderme, burun kemiğini düzeltme gibi farklı amaç ve hedefler için rahatlıkla yapılan ve kısa sürede etkisini gösteren uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde kişi aynı zamanda kendine olan öz güvenini yeniden tazelemiş olur. Burun yamukluğu ameliyatı gibi cerrahi yöntemlerin yanında cerrahi olmayan daha kolay burun operasyonları da mevcuttur.

Ameliyatsız Burun Düzeltme

Eskiden burun düzeltme operasyonları neştersiz olmazdı. Cerrahi operasyonların varlığı neticesinde burun ameliyatı yaptırmak aynı zamanda çileli bir işti. Burna yapılan büyük tamponlar hastalara acı veriyordu. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile neştersiz ve kansız burun düzeltme uygulamaları da yapılır oldu. Estetik olmadan burun düzeltme operasyonları sayesinde hastaların acı çekmeden burunlarını düzeltmeleri mümkün hale geldi. Geleneksel yöntemlerin aksine ameliyatsız yöntemler daha çabuk sonuç vermektedir. Üstelik maliyeti de azdır. Taburcu olma sürelerinin ameliyatlı yönteme nazaran çok daha az olması nedeniyle hastalar ameliyatsız burun düzeltme uygulamalarına rağbet etmektedir. Neşterli operasyonlara kıyasla daha az risk barındıran ameliyatsız burun operasyonları sayesinde daha az risk alınmış olunur.

Ameliyatsız Burun İçin Çözüm Bizde

Ameliyatsız burun konusunda, estetik olmadan burun düzeltme hususunda çeşitli uygulamalarımız bulunmaktadır. İşinin ehli, güler yüzlü personellerimiz eşliğinde bizimle gireceğiniz uygulamalar neticesinde kısa sürede estetik görünümlü ve sağlam bir buruna sahip olmak mümkündür. Yapılan uygulamalarımız sayesinde sadece güzel bir burna değil, aynı zamanda çeşitli sağlık sorunlarına da çözüm bulabilirsiniz. Burun eti alma ya da burun kemiği eğriliği gibi gündelik hayatta sorun çıkaran ve yaşam kalitesini düşüren sorunlar için de doktorlarımızdan yardım alabilmeniz mümkündür. Uzmanlarımız ile yaptığımız örnek burun estetiği çalışmaları sayesinde birçok hasta memnun bir şekilde kliniğimizden ayrılmaktadır. Estetik değerleri önemseyen, güzel bir buruna dolayısı ile güzel bir yüze sahip olmak isteyen müşterilerimiz uzman doktorlarımız eşliğinde bu amaçlarına rahatlıkla ulaşabilirler.

Burun Düzeltmede Akla Takılan Sorular

Burun düzeltmesi ve burun estetiği olmak isteyen kişilerin aklına takılan birçok soru vardır. Estetik olmadan burun düzeltme yapmak isteyen hastalarımız uzman doktorlarımızın sorularına verdiği cevaplar eşliğinde kendilerine en uygun ortam ve şartlarda burun düzeltme yaptırabilirler. Burun estetiği kaç yaşında yapılır, emziren bayanlar burun estetiği yaptırabilir mi? gibi sorulara uzman doktorlarımızın vereceği cevaplar eşliğinde burun düzeltme operasyonlarına katılabilirler.  Uzmanlarımız tarafından size özel tanı ile en uygun ve ideal burna sahip olmanız için merkezimizde ki uzmanlarımız özenle çalışmaktadırlar.

Burun estetiği kimlere ve hangi durumda uygulanır soruları her zaman gelmektedir. Genellikle burun estetiği için bir üst sınır yoktur. Fakat bayanlarda 17, erkeklerde ise 18 en alt sınırdır. Ayrıca emziren bayanlar da burun düzeltme ile ilgili çeşitli sorular sormaktadırlar. Emziren bayanların ilk altı ay burun düzeltmesi tavsiye edilmemektedir. Daha farklı sorular için uzman doktorlarımızdan ve personelimizden destek alabilmeniz mümkündür.

TurkeyEnglish