Estetik Ücretleri

Estetik Ücretleri

 

Günümüzde birçok insan sorunlu burun görünümünden yakınmaktadır. Kişiler sorunlu burun görünümleri dolayısı ile çeşitli problemler yaşamaktadır ve bunların düzeltilmesi kişilerin yaşam kalitesini oldukça olumlu yönde etki etmektedir. Estetik cerrahi müdahaleyi gerçekleştirecek olan burun doktoru ile hastanın sağlıklı bir iletişim halinde olması estetik cerrahi burun müdahalelerinde büyük önem taşımaktadır. Kişinin istek ve problemlerini uzman cerraha en doğru biçimde ifade etmesi sürecin sağlıklı bir biçimde yürümesinde ve cerrahi müdahale sonucunun kişinin memnuniyeti ile örtüşmesinde büyük bir önem arz etmektedir. Estetik ücretleri konusu ise kişiye uygulanan operasyonun niteliği, uygulandığı yer gibi bazı belli başlı etmenlerden etkilenen bir durumdur ve daha detaylı olarak ele alınması gerekmektedir.

Estetik Ücretlerine Genel Bir Bakış

Estetik ücretleri bahsedildiği gibi kişiye uygulanan cerrahi müdahalenin niteliğine, kişide düzeltilmesi öngörülen fizyolojik problem veya problemlere, kişide varo lan olası burun kaynaklı sağlık problemleri gibi etmenlere bağlı bir değişkendir. Uygulanan müdahale örneğin açık rinoplasti uygulaması olduğunda farklı ücretlendirilebilirken kapalı rinoplasti uygulaması da daha farklı olarak ücretlendirilecektir. Yine bunun yanında uygulama eğer dolgu yoluyla gerçekleşiyorsa yine daha farklı olarak ücretlendirilecektir. Bu genel ücretlerin yanında burun estetik cerrahi müdahaleleri bireyin problemlerine ve cerrahi müdahale sonrası sahip olmak istediği burun görünümüne göre kurgulanan bir süreçtir ve tüm bu kararlar ışığında ücretlendirme uygulanacaktır. Uzman cerrahınız cerrahi müdahale uygulanmadan önce bu süreçlere sizinle birlikte yaptığı görüşmeler sonucu karar verecektir ve bunların sonucunda size bu konuda detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

Burun Ucu Küçültme Operasyonu

Burun ucu küçültme ameliyatı hastalarımızın en çok tercih ettiği operasyonların başında gelmektedir. Bu cerrahi uygulamamızda kişinin küçültmek istediği burun ucu görünümünü daha iyileşmiş bir hale getirip kişilerin burun görünümlerinden memnun olmalarını sağlamaktayız. Uzman cerrahi kadromuz size ihtiyacınız olan her hizmeti bu süreçte sunacaktır. Merkezimiz sahip olduğu son teknoloji uygulama cihazları ile siz değerli müşterilerimize her geçen gün yenilikleri takip eden ve sürekli gelişmekte olan bir hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

Burun ucu küçültme ameliyatlarında da estetik ücretleri sürecin uzman cerrahımız tarafından belirlenmesi yoluyla netleşecektir. Sizinle ilgilenen uzman cerrahımız tarafından pobleminiz için en geçerli burun estetik cerrahi müdahalesine karar verildiğinde fiyat konusunda da size net bir bilgi verilecektir.

Burun Kaldırma Operasyonu

Burun kaldırma operasyonu, burun görünümünde düşüklük olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bize bu uygulama talebiyle gelen hastalarımız da çok olmaktadır. Bu gibi durumlarda burun estetik cerrahi müdahalede bulunulmaktadır. Bazen kişilerde problemin niteliğine göre dolgu enjeksiyonu yoluyla da bu problem ortadan kaldırılabilmektedir. Bu konuda uzman kadromuz birçok örnek uygulamaya imza atmıştır ve süreçte yaşayabileceğiniz olası problemlerin hepsine hâkimdirler. Uzman bir el değdiğinde estetik cerrahi burun ameliyatı gibi komplike bir uygulamanın aslında ne kadar kolay işleyen bir süreç haline geldiğini uzman kadromuzla deneyim kazanmış olmanız bizi oldukça mutlu etmektedir. Burun estetik cerrahi operasyonu kesinlikle büyük bir uzmanlık ve hakimiyet isteyen bir alandır ve bu süreçte herhangi bir detayın gözden kaçması sonucu doğrudan etkileyebilmektedir. Bu nedenle uzman bir kadronun elinde olmanız bu süreçte büyük bir önem taşımaktadır ve bu süreçte size en iyi şekilde hizmet verecek olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Burun cerrahisi deneyimsiz ellerde kötü sonuçlara yol açabilecek kadar hassas bir meseledir ve bu süreçte bize yılların vermiş olduğu eşsiz deneyimi sizinle paylaşacak olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

 

TurkeyEnglish