Estetik Ve Plastik Cerrahi

Estetik Ve Plastik Cerrahi İle Güzel Burunlara Sahip Olun

Estetik ve plastik cerrahi alanı, diğer pek çok alana oranla daha fazla tercih edilmektedir.  Bunun en başlıca sebeplerinden birisi de, herkesin daha muazzam ve daha güzel görünen bir burna sahip olmak istemesidir. Dilediğiniz her an her yerde kolay bir estetik ameliyatı yaptırarak güzel bir buruna sahip olamazsınız. Bu durum hafife alınması gereken ya da kısa süre içerisinde basit bir şekilde gerçekleşecek olan bir operasyon değildir. Bunun bilincinde olan uzman doktorlardan destek alınması en uygun hareket olacaktır. Burun estetiği yaptırmak isteyenler, öncelikle burun estetiği sonrası iyileşme sürecini göz önünde bulundurmalıdır. Bu hassas ve titiz estetik operasyonundan sonra iyileşme sürecinin normal olarak ilerlemesi mümkündür. Ancak yine de çok dikkat edilmesi gereken hususlar da mevcuttur. Bu nedenle öncelikle buna dair bir bilgi alınmalı ve sonrasında ameliyat olup olmamaya karar verilmeli ve en uygun zamanda estetik operasyon geçirilmelidir.

Burun Estetiğinde İkinci Ameliyat Gerekli Midir?

Alanında uzman tüm estetik ve plastik cerrahi uzmanları, aslında estetik burunların çok gerekli olmadığı görüşünde hemfikir olmaktadırlar. Ancak doğuştan gelen bozukluklar, sonradan alınan bir çarpma ya da travma sonucunda meydana gelen eğriler, kıkırdakta meydana gelen kırılmalar ya da şişlikler, geniş tabanlı bir buruna sahip olmak ve benzeri durumlar sonucunda, eğer kişiyi rahatsız ediyorsa, elbette yapılmalıdır. Ancak kişiyi rahatsız etmiyorsa gerek duyulmamaktadır. Alınan hasarlar ya da doğuştan gelen eğrilikler sonucunda, burun estetiği ikinci ameliyat işlemine dahi gerek duyabilir. Eğer bir burun ikinci kez  estetik operasyonlarına ihtiyaç duyuyorsa, ciddi bir problemle karşı karşıya kalınmıştır ve bu nedenle ikinci kez estetik operasyon yapılması uygun görülmektedir. Bazen de seans şeklinde devam eden estetik operasyonların ikinci bölümü de, ikinci kez olarak kabul edilebilmektedir.

Burun Ameliyatı Olmak İçin En Uygun Zaman Ne Zamandır?

Alanında en uzman estetik ve plastik cerrahi uzmanlarımız ile birlikte, 16 yaşını geçen her estetik adayı için burun ameliyatını uygun görmekteyiz. 16 yaşından küçük bireyleri estetik operasyonlar ile karşı karşıya bırakmadan, geri çevirmekteyiz. Eğer ciddi bir hastalık durumu yoksa ve kişiyi rahatsız etmiyorsa, her hangi bir başka durumu tetiklemiyorsa, hastalarımızın 16 yaşını geçmesini beklemekteyiz. Burun estetiği oldukça önemli bir operasyondur ve en uzman eller tarafından yapılması, en uygun yöntemlerin kullanılması gerekmektedir. Burada devreye giren ekibimiz sayesinde, eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamış olan doktorlarımız sayesinde, uzman bir şekilde estetik hizmetini vermeye devam ediyoruz. Burun ameliyatı ne zaman olunur diye soran hastalarımıza ise verilebilecek en uygun cevabımız 16 yaşını geçkin olmaktır.

Burun Ameliyatı Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Konusunda Uyarıyoruz

Hastalarımızı her estetik operasyondan sonra mutlu görmek ve onlara istedikleri gibi bir burun vermek bizim için en önemli adımdır. Önceliğimiz her zaman hastalarımızın yüz hatlarına uygun ve tamamen istekleri dışına çıkmadan yapılan bir burunu takdim etmektir. İyileşme sürecinde de gerek duş alırken, gerek burnu temizlerken ve gerekse alçıyı çıkarana kadar dikkat etmeleri gerekenler konusunda uyararak, iyileşme sürecine de katkı sağlıyoruz. Kişiye özel muayenemiz ile bizden talep etmiş olduğunuz tüm isteklerinizi Avrupa ve dünya standartlarında sunmaktayız. Birebir yapacağınız görüşmeler ile sizde istediğiniz burna kavuşabilir ya da sizi sıkıntı yaratan bununuzdan ekibimiz sayesinde veda edebilirsiniz.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish