İstanbul Burun Estetiği

İstanbul Burun Estetiği

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile sağlık sektöründe de değişimler meydana gelmektedir. Özellikle estetik alanında yapılan yenilikler ile estetik ameliyatlara ilgide artmaktadır.  Kişiler vücutlarında her hangi bir bölgeyi beğenmediklerinde estetik ameliyatlara yönelmektedir. Estetik ameliyatlar genellikle kısa süreli olup, iyileşme süreci de kısa vadede gelişmektedir. Özellikle birçoğumuz zaman içerisinde deforme olmuş veya doğuştan hoş görülmeyen bir burun görüntüsünden hoşlanmayız. Bu nedenle ülkemizde en çok yapılan estetik ameliyat burun estetik ameliyatlarıdır. Ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki çeşit burun estetik ameliyatları bulunmaktadır. Genel olarak burunun görüntüsünden hoşlanmayan hastaların tercihidir estetik ameliyat. Estetik ameliyatlarda doktor ve hastane seçimi oldukça önemlidir. Çünkü burnun yüz ile uyumlu olması gerekmektedir. Estetik ameliyatlar başarılı ellerin yapması gereken bir ameliyat türüdür. Ameliyat başarılı geçmediği durumlarda geçici koku kaybına veya yüz ile uyumlu olmayan bir burun görüntüsüne maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle burun estetik ameliyatlarında doktor seçimi oldukça önemlidir Estetik ameliyat konusunda başarılı bir doktorun ellerine kendinizi emanet ederseniz eskisinden çok daha iyi bir buruna kavuşabilirsiniz. Alanında uzman İstanbul Burun Estetiği merkezi başarılı estetik ameliyatları ile birçok kişin tercih ettiği bir hastanedir.

Ameliyatlı ve Ameliyatsız Burun Estetiği

Uzman kadrosu, profesyonel  ekibi ile estetik merkezi olan hastanemiz oldukça başarılı estetik ameliyatlara imza atarak birçok hastanın gözdesi haline gelmiştir. Hastalara olan ilgi ve alaka ile, temiz bir hastaneye sahip olmamız İstanbul Burun Estetiği merkezini vazgeçilmez kılmaktadır. Hastanemiz de ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki çeşit burun estetiği bulunmaktadır. Burnunda radikal bir değişiklik istemeyen hastalar için ameliyatsız yöntem kullanılmaktadır. Burun içerisine sıvı enjekte edilerek dolgu sistemi ile tedavi edilmektedir. Yaklaşık on ila yarım saat arasında süren bir uygulamadır. Ameliyatlı burun estetiği tüm burun problemlerine kalıcı bir çözüm sunmaktadır. Bir veya iki saat kadar süren bir ameliyattır. Hastanemizde yapılan burun estetik fiyatları yapılan estetik türüne göre değişmektedir. Ancak hastanemiz açısından şunu garanti edebiliriz ki Türkiye’nin en uygun burun estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Hastanemiz uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylıkları ile birçok hastanın gözdesi haline gelmiştir.  Alanında uzman kadro ile birçok hastanın tercih ettiği hastanelerden biridir İstanbul Burun Estetiği merkezimiz.

Burun Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Hastalarımızın en merak ettiği konulardan biridir burun estetik ameliyatının ne kadar süreceği. Burun estetiği ameliyatı yapılan burun estetiğine göre değişmektedir. Ancak Burun Estetiği Ameliyatı Kaç Saat Sürer? Sorusunun cevabı bir ve iki saat arasında değişmektedir olacaktır.

Rinoplasti Sonrası Yapılması Gerekenler

Rinoplasti, burun ameliyatı anlamına gelmektedir. Rinoplasti sonrası nefes almada bir süre güçlük çekebilirsiniz. Burun ve burun çevresi için dikkatli olmanız gerekmektedir. Burnunuzun tamamen iyileşmesi altı ile on iki ay süreyi bulmaktadır. Burun ameliyatı sonrası yapılması gerekenler;

  • İki ay gözlük kullanmayınız
  • Dişlerinizi çok fırçalamayın ve yiyecekleri çok çiğnemekten kaçının
  • Sigara içmeyin
  • Cildinizi güneş ışınlarına karşı koruyun
  • Kafanızın üzerinden geçecek kıyafetlerden mümkün olduğunca kaçının

Bu ve bunun gibi birçok şeye ne kadar çok dikkat ederseniz iyileşme sürecinizde o kadar kısa sürmektedir.  Hastanemiz yüksek standartlarda olup, ameliyat sonrasında da belli aralıklar ile hastalarını kontrol etmektedir. Bu sayede hastalarımızın en kısa süre içerisinde normal hayatlarına dönmelerini sağlamaktayız. Hastanemiz siz değerli hastalarımız için haftanın her günü ve her saati 7/24 hizmet sağlamaktadır. Siz değerli hastalarımızı da en yakın şubemize bekleriz.

 

Give a Reply

TurkeyEnglish