Kapalı Burun Estetiği

Kapalı Burun Ameliyatı Sayesinde Ameliyatlar Daha Hafif Geçmektedir

Teknolojinin gelişmesi ile sağlıkta çok ciddi anlamda kolaylıklar yaşanmaktadır. Her insan için sağlığın önemi çok olduğu için teknolojiden de sağlık konusundaki gelişimlerden en iyi şekilde yararlanılması sağlanmaktadır. Bu gelişimlerden birisi kapalı burun estetiği olarak birçok insan için kolaylıklar teşkil etmektedir. Ameliyat denildiği zaman insanlar psikolojik olarak bir geriye çekilme durumu söz konusu olmaktadır. Bu yüzden günümüzde yapılan ameliyatların birçoğu kapalı bir şekilde yapılmaktadır. Kapalı ameliyatlarda her hangi bir kesi yapılmaması hastalar için çok önemli bir ayrıntı olmaktadır. Bu bakımdan hangi hastalık olursa olsun kapalı ameliyat imkânı var ise bu konu hakkında doktor ile görüşülmesinde fayda bulunmaktadır.

Burun Ucu Ameliyatına Nasıl Karar Verilmelidir?

  • Rinoplastiburun için yapılan herhangi bir problemin giderilmesi anlamına gelmektedir.
  • Açık ve kapalı ameliyat arasındaki fark açık ameliyatta kesi yapılırken kapalı bir ameliyatta böyle bir durum söz konusu değildir.
  • Burnun hiçbir şekilde yapısı bozulmadan kanallardan girilerekkapalı burun estetiği yapılması artık mümkün olmaktadır.
  • Burun ucundaki basıklık, şişlik ya da eksiklik gibi sorunların hepsi ameliyat ile çok kolay bir şekilde giderilmesi sağlanmaktadır.

Burun ucu estetiği yaptırmadan önce nasıl bir sıkıntınız var ise bunu doktora bildirerek görüş alınarak doğru bir şekilde estetik yapılması sağlanır. Burun yapısı kadar ucu da çok önemli olmaktadır. Bazı kişilerin genel olarak burun şekilleri çok güzel olsa bile burun ucundaki orantısızlık kişinin burnunu daha da kötü göstermektedir. Bu yüzden sürekli aynaya baktığınız zaman bir takıntınız var ise bunu doktora bildirmenizde fayda vardır.

Psikolojik Ve Fiziksel Olarak Destek Verilmektedir

Burunda şekil bozukluğu herhangi bir kaza sonucunda oluşabilmektedir. Bu konuda uzman doktorlarımız sayesinde eski burnuna kavuşmak isteyen hastalarımıza her türlü desteği sağlamış oluruz. Ameliyat sonrası hem doktorumuz hem de hastamız çok mutlu bir şekilde hastanemizden ayrılmaktadır. Estetik burun ameliyatı siz hastalarımız doğrultusunda ameliyatlar yapılması sağlanmaktadır. Burunda sadece bir sorun oluşmamakta birden fazla sorunlar oluştuğu için doktorlarımız profesyonel şekilde hastalarına hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak destek sağlamaktadır. Bu destek hastalarımızı çok rahatlatarak ameliyatın daha iyi geçmesi sağlanmaktadır. Zaten ameliyat olmadan önce kişinin tahminen burun şekli doktorlarımız tarafından çıkarılarak hastaya gösterilip daha sonra ise onay alınmaktadır. Bu şekilde gelen hastalarımızda hiçbir memnuniyetsiz olma durumu ile karşılaşmamaktayız.

Ameliyat Öncesi Doktorlar İle Bilgi Alışverişi Sağlanmalıdır

Burun ameliyatı olması gereken insanlar ilk önce hastanemize gelerek doktorlarımız ile birebir konuşmalıdır ki ameliyat hakkında fikir edinilmiş olmaktadır. Kapalı burun estetiği son zamanlarda hastalarımıza uygulanan yöntemlerin başında  gelmektedir. Çünkü hem daha kısadır hem de daha kolay bir şekilde ameliyat sonlandırılması sağlanmaktadır. Ameliyat öncesi ve sonrası doktorlarımız her türlü gerekli bilgileri hastalarına net bir şekilde anlatarak ona göre uygulamaya geçmektedir. Burun ameliyatlarından sonra hastalarımızda tek karşılaşılan sorun kısa süreliğine morarma ve şişme olmaktadır. Elbette bu da korkulacak bir durum değildir. Zaman içinde kontrollerini düzenli gelerek burun ile ilgili problemler var mı yok mu kontrol edilmelidir. Zaten burun ameliyatlarımızdaki tam olarak düzelmeler 6 ay olarak bilinmektedir. Yani 6 ay sonunda artık istediğiniz bir buruna sahip olmanız sağlanmış olunur.

 

 

 

 

Give a Reply

TurkeyEnglish